Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Doti mnie też czasem pobolewa zwłaszcza w nocy,na dole jak na okres tak mniej więcej.A ciebie?Jo anna widzę humorek dopisuję?hihi...Mamcia gratuluje faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
cos nie moge sie zalogowac, jutro sprobuje, glupie komentarze nie beda moje :) ide ogladac film, milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - u mnie nic nie wycieka. Ale wiem, że z tym też różnie, U jednych szybciej, u innych później. Mnie też pobolewa brzuszek, Czuję te naciąganie i z dnia na dzień co raz mnie więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli tylko od czasu do czasu tez tak na dole w nocy wlasnie nie...tylko w dzien ale dzis caly dzien spokoj a nie dawno zaczal ale chyba to normalne bo macica sie rozciaga ja czytalam i dziecko sie rusza i rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
odkad jestem z moim A. mowilismy zawsze (nawet w zartach) ze "jak juz bedzie Jasio...":) wiec nie moglo byc teraz inaczej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp to masz tak jak ja ale to ponoc normalne bo macica sie rozciaga bo dziecko rosnie i sie rusza:) jesli to nie jest mocny ból skurcze to jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ gratuluje synka :) dzis dzien malych mezczyzn :D Marti brzusio uroczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
a mnie wszyscy pytaja gdzie trzymam dzidzie bo brzucha zero... pewnie jak sie pojawi to nagle i wraz z rozstepami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotka ja mialam na staniku z lewej piersi slad wycieku wiec to chyba ta wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
mysle, ze joanna najpierw napisala a potem sie zastanowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa mamy takie same bebenki:D Pieknie:D ja swoj jutro wstawie to zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna widze :) Kasienieczku w sumie to nawet jesli tak bylo to co z tego? Udzielasz sie na tym forum tylko po to, zeby zaatakowac Joanne albo komus innemu namieszac. Po co Ci cos takiego? Moze napisz nam co u Ciebie, jak przebiega Twoja ciaza? Nikomu nie sa potrzebne takie niemile komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
Ale ktos ma zabawe, nie ma co, z reszta kazda madra kobieta z tego watku rozrozni wpisy podszywacza. Uciekam, bo mam dzis 2 rocznice zwiazku a zaraz wraca Rafal :) W sumie to sie dziwilam ze do tej pory nikt sie nie podszywal Ktos zajal moj nick, ignorujcie wszystkie dzisiejsze komentarze, ja odezwe sie jutro. Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan to czekam :) Zwazylam sie i jestem taka szczesliwa, bo przytylam "tylko" 1,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gratuluje rocznicy :) My mamy w czwartek 4 rocznice zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od poczatku mam 4 kg na plusie :) Ale od ostatniej wizyty 1,5 i sie ciesze, bo poprzednio przybylo mi 2,5kg i lekarz mi marudzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
co z tego? to ze wypadaloby przeprosic a nie sie wykrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dziekuje jest sliczny ten twoj brzuszek:) teraz moge spokojnie konczyc i uciekac do łóżeczka:) do juterka papatki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku schudlam 7,5 kg a teraz "wrocilo" 1,5;) wiec nie wiem czy to sie liczy na plusie czy na minusie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa fajny brzunio i wcale nie jesteś gruba jak kiedyś pisałaś:)Czemu wy tak mało przytyłyście a ja już 10kg.Zła jestem hihihi będę grubas ogromny zresztą już jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×