Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

MamciaJ gratuluje JASIA!!! tabelka na sie w koncu jako rownomiernie porozkłada, bo chyba wiecej dziewczynek u nas bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
Kasienieczku to nie ja pisze. Najpierw ktos napisal jako ja pod pomaranczowym nickiem a pozniej sie zalogowal zanim ja to zdazylam zrobic.. W kazdym razie teraz to na serio musze isc, Rafal juz skonczyl angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Nie śpimy :) Chcę sobie nik zmienić na czarny, co by nie było historii jak z Joanną, ale nie bardzo wiem jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie z tym zabezpieczonym nickiem :) Ja miałam dziś mega intensywny dzień i chyba dlatego jestem POTWORNIE głodna. Solidna obiadokolacja o 20.30 tylko zaostrzyła mi apetyt. Potem jeszcze kanapki, baton, jabłko, a nadal mnie ssie jakbym od tygodnia nic nie żarła :/ Co za okropne uczucie - brzuch pełny a głód aż ściska :-/ Idę szybciej spać to może mi przejdzie, bo pęknę z obżarstwa. Widzę, że ogólnie duża jest rozbieżność między wagą maluszków w tym samym okresie ciąży. Ciekawe czy jeśli teraz dzieci są spore to potem też tak będzie, czy tylko w tym konkretnie czasie szybciej przybierają na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u kolezanki, ma coreczke 2,5 miesieczna ktora wazy 4,4 kg:) czyli tyle co ja jak sie urodzilam;) ciekawe czego mozemy sie spodziewac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój zawsze pępek zawsze był głęboki. Teraz też jest, nawet może głębszy... :) Dziś znów całą noc mnie mięśnie bolały i brzuszek z rana widocznie większy. A odczucie, jakbym cały dzień spędziła na robieniu brzuszków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mój zawsze pępek zawsze był głęboki. Teraz też jest, nawet może głębszy... :) Dziś znów całą noc mnie mięśnie bolały i brzuszek z rana widocznie większy. A odczucie, jakbym cały dzień spędziła na robieniu brzuszków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
jak tam? kurcze dzisiaj nic mi sie nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
moj pepek juz wystaje:) albo mi sie wydaje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
mam pytanie. w sumie dwa. dzisiaj zjadlam parowke i zabolal mnie brzuch, czy mam zrobic jakies badania? parowki sa dozwolone w ciazy? i drugie, czy 3500tys za wozek i 500zl za lozeczko to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
gotowana. to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo duzo ja kupuje za 1700zł ale mam tam wszystko... watpie ze to od parowki bo ja jem gotowane i nic mnie nie boli moze po prostu cie zabola...nie musisz od razu robic jakis badan...ani jechac do szpitala..jeszcze cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla parowka z cielat, moze zaszkodzic dziecku? w sensie ze bedzie cielakiem? w sumie nie byloby najgorzej, kazdy by myslal ze do mnie ppodobne.. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
nie. juz nie. falszywy alarm :p chce kupic za taka cene albo drozszy. na dziecku nie bede oszczedzac. po za tym od razu widac na ulicy jak ktos ma wozek za 3,5tys albo za 1,7tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he wydaje mi sie ze nawet 1700zł za wozek to tez duzo...ale jest tam wszytsko wiec dlatego go biore a kazda kupuje jaki chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
glupi podszyw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
dobrze ze stac mnie na lepsze rzeczy :p a potem moge go sprzedac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja juz glupieje :P Joanna moze zmien nick na jakis inny? Ktos ma niezly ubaw :/ A ja juz nie wiem, czy to Ty piszesz, czy nie :P 3500 za wozek to wg mnie duzo. Ja bym tyle nie dala, ale jak ktos chce to czemu nie :) W sumie to za taka cene to juz sie za firme placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jaki kupujecie wozeczek? Ja chyba w przyszlym tyogdniu pojade kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa my jeszcze nie kupujemy mam isc miesiac przed porodem i zamowic bo maja duzo zamowien...pojde w lipcu i go zamowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
amefa, wiem co mam robic. duzo przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - ładny wózeczek. Nawet ten róż taki dość :) Co do Joanny - jak dla mnie to ktoś się nieźle bawi. Więc nie mam zamiaru odpisywać na takie głupoty. Joanno - zmień sobie NICKA na innego, zastrzeż i wyślij najnowsze zdjęcie z brzuszkiem (takie jak do tej pory). Będziemy wiedziały, że Ty to Ty i sprawa się wyjaśni. A znudzonemu proponuję inne zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×