Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dobra, koniec tematu podszywow, nick jest prosty. Raczej nie do pomylenia, pomaranczek nie czytam, chyba ze to sa nasze dziewczyny. U Was tez taka jesienna pogoda dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Amefa, wczoraj byłam w sklepie i patrzę jedzie para z super wózkiem, ale nie zdążyłam zobaczyć firmy. Poszłam więc z drugiej strony i to było tutek grander!! Super wygląda na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ładnie słonecznie tylko wiatr mocny :( w sobotę jadę w końcu do mojej mamuśki eh ostatni raz jadę sama te 700 km (w jedna stronę) samochodem przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomrańczowaaa
Joanna Kozłowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha my z moim J tez teraz patrzymy za każdym razem jak ktos z fajnym wózkiem jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boli brzuszek? Co ile przystanki robisz? Ja to bym chyba co stacje musiala sie zatrzymywac do toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Ulci :) Widzisz moj maz tez sie zakochal w tym wozku :) A jeszcze jak zobaczyl, jak sie lekko prowadzi to juz w ogole :) U mnie tez pogoda brzydka. Niby cieplo, ale ten wiatr i tak szaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
moge sie tylko domyslac kto jest reszta pomaranczek :D ale fajnie ze wkoncu uslyszala prawde o sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda rzeczywiście kiepska, chociaż już się przejaśnia:) Od jutra ma być pięknie także jest jakieś pocieszenie! No, fajne wózki i kobitki z brzuchami są nie do przegapienia teraz dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staje z dwa razy do toalety czasami 3 ale mniej piję jak jade samochodem bo normalnie to co godzine musze wc zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci ,Amefa - ja też mam już takie zboczenie, że jak widzę dzidzię w wózku, to zaraz szukam jaka firma i gapię się :D Widziałam na żywo tego X-landera co na początku chciałam i rzeczywiście gondolę ma maleńką. Zupełnie nie przydatna dla dziecka urodzonego we wrześniu. Mojego jeszcze nie widziałam :D Poluję i wypatruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomrańczowaaa
joanno k., na przyszłość,na żadnym forum nie jesteś anonimowa, po co robić z siebie pośmiewisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o wyprawce w sumie jeszcze nie myslalam, w czerwcu pewnie zaczniemy wybierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie właściwie dla naszego maleństwa czekają u mojej mamy ubranka i zabaweczki więc na razie też nic nie kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mamy tak czekaly na plec, ale niestety nie dowiedza sie na razie, wiec nie zaczely jeszcze szalu zakupowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe teraz to się nie da przejść obojętnie obok innej ciążarnej albo z wózkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, a jakie ubranka piekne, szkoda, ze ja nie znam plci. ;) Moze za 1.5 tygodnia poznam. Chyba odstep 2 tyg od badania do badania jest ok, nie? :) Nie bedziemy badac juz tych narzadow, jak sie pokaze to zobaczymny kto to, ew niehc pomierzy glowke, brzuszek i nozki i chyba tyle., No i niech sprawdza te rzeczy ktore maluch zaslonil na polowkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, na razie może kupować uniwersalne ciuszki dla maluszka:)i upatrzeć sobie coś dla dziewczynki i chłopczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti-brzuszek śliczny :)) Z tą wyprawką to jest w ogóle przegięcie..Mówię o cenach. Przecież wiadomo, że na dziecko decydują się ludzie stosunkowo młodzi, którzy dopiero zaczynają "karierę zarobkową"..A te ceny?! Przesada kurcze...Oglądałam wstępnie meble do pokoju dziecięcego to często są wyższe niż ceny mebli do salonu czy sypialni...I ogólnie mam wrażenie, że producenci bazują na przymiotniku "dziecięcy" bo "dziecięce" to można cenę wywindować ile się da...przecież rodzice nie będą na upragnionym dziecku oszczędzać...Wkurza mnie to straaasznie i już jestem przerażona czekającymi nas wydatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio chyba w sklepie Auchan widziałam fajną wanienkę do kompania z termometrem na spodzie, który mierzył temperaturę wody kosztowała ok 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - dlatego czasem opłaca się pokombinować. Np. mamy komodę - ciemny brąz z jedną jasną szufladą. Dokupię uchwyty za parę groszy i można walnąć decoupage'em jakiś element na tym jasnym i już... masz coś oryginalnego za grosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie staralismy o ciaze i sie nie udawalo, to kazdy brzuszek i wozek mnie draznil :( A teraz to sie napatrzec nie moge :) Wyprawke tez bedziemy kupowac kolo czerwca. Ubranka juz mamy od siostry i jakies zabaweczki tez mi uszykowala :) A wozek chcemy kupic, bo akurat mamy przyplyw gotowki. Ceny szokujace, wiec trzeba powoli zbierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niezle zamieszzanie z tym nikiem Joanny ;/ Dziewczyny wczoraj i dzis rano po bolu brzucha w dole takim jakby miesiaczkowym zaczelam miec zolte uplawy;/ czy to grzybica? nic mnie nie boli ani nie piecze tylko ten kolor...;/ aa co do wózka TAKo :) ja taki kupilam i jest swietny :):) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kombinować można, ale np. sam remont..Nie mówię tu wiesz o dekoratorce wnętrz czy wymianie okien. Po prostu gładź (niby już jest, ale maksymalna fuszera) i malowanie. Jakaś komoda też by się znalazła, ale reszta mebli? już się tych maluszkowych rzeczy pałęta wszędzie..Na pewno będzie potrzebna jakaś szafa, najlepiej do zabudowy, bo wystarczy na całe lata, a w razie czego można zmienić tylko fronty. Wózek, łóżeczko, pościel i tak można wymieeeeniać do wieczora... Wiem, że można kupić wszystko używane albo po prostu gorszej jakości jak się chce zaoszczędzić, ale dlaczego? Kurcze to wszystko powinno być dużo tańsze!!!:) Ucieszyłam się, bo większość dostaliśmy od mojej siostry po jej 2 synkach, bo inaczej to sobie nie wyobrażam. kupiłam dopiero kilka drobiazgów, dodam ze wstydem, że czasem nieco zbędnych i tyle kasy leci, że masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę dziś zrobić kompot z jabłek. We wszystkich przepisach jest cukier, dodaje się go nawet jeśli jabłka są maks. słodkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uci jeśli chodzi o mebelki ja też nie będę kupować typowo "dziecięcych" tylko zwykle i sama je przyozdobię delikatnie, co do wózka kupiłam uzywany- choć tylko 3 m-ce, mam gwarancję na niego więc połowę kasy dałam za niego, i powoli trzeba kompletować resztę czyli wanienki, pościele itd.. na szczęście jest jeszcze trochę czasu. Wiadomo wydatek jest ale rozkładając to na miesiące nie jest tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakim cudem ludzie zabieraja mi konta. Jesli nie skonczysz sie podszywac naprawde zglosze to na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×