Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość do joanny vel noirkirocostam
jezu, dziewczyno ty jestes taka tępa czy co? nie potrafisz sobie normalnego nicka zalozyc np. Imie+rok urodzenia/wiek/rozmiar buta itp? wiecznie stwarzasz problemy i odechciewa sie z oba pisac jestem tu na czarno ale nie chce wszczynac awantury wiec pisze na pomaranczowo, ale jak sie nie ogarniesz kobieto to cie pogonimy bo rozwalasz topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj uwagi na te podszywane komentarze. My wiemy, ktora to Ty ;) Moj dzidzius tez nie zawsze tak bryka. Jak ma lepszy dzien to caly czas go czuje, a wczoraj tylko dwa razy byl aktywny :) Ja duzo odpoczywam i moze dlatego czesciej czuje ruchy. Ty sprzatasz i sie wiecej ruszasz pewnie, wiec mozesz przegapic kiedy maluch kopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja przez ostatnie dni tez słabiej czułam ruchy naszego maleństwa juz nawet się przestraszyłam ale dziś daje znać o sobie i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a kto to taki niemily? Forum jest publiczne i nikogo nie mozna "pogonic"... Zauwaz, ze obojetnie jaki nick Joanna zalozy to i tak ktos go przekreca i sie podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joanny vel noirkirocostam
amefa, wybacz ale ja nie bede sie bawic w detektywa i sprawdzac ktora jest prawdziwa, a ktora nie mam w nosie taka pisanine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joanny vel noirkirocostam
mozna zalozyc sobie normalny nick, taki ktorego sie nie da przekrecic, dla inteligentnej odoby to raczej nie problem np Joaśka1980/Joanna28/Joanna Ola.... ale Joanna, wiecznie ma problem, od samego poczatku cos nie halo wiarygodnosc na tym forum to przede wszystkim czarny nick a nie pisanie na pomaranczowo,a ona zauwazyla to jak ktos sie zaczal podszywac bardzo dziekuje za takie atrakcje, chyba czas skonczyc tu pisanie bo szkoda nerwow moich i malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dzisiaj jako orange
Polowa dziewczyn pojdzie na inne topiki, jak tu bedzie taka zadyma Szkoda Jo--anna ze tego pojac nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga wolna. Poza tym nie sądzę aby to pisał ktoś z wątku. Koniec dyskusji na ten temat, bo jest to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowaaa
Niestety Joanno, ale muszę zgodzić się z moimi przedmówczyniami.Celowo piszę na pomarańczowo. Od początku stwarzasz problemy, zakładasz kilkanaście tematów z infantylnymi pytaniami, mimo, że w niektórych zmieniałaś nick i tak było wiadomo, że to ty. Trzęsiesz się nad sobą jak galareta. Ciąża to szczególny stan i wiele kobiet przeżywa rozterki i wątpliwości różnego rodzaju, ale to co ty wyprawiasz przechodzi ludzkie pojęcie. Jesteś dorosłą kobietą, a czasami twoje wypowiedzi nie odbiegają poziomem od dzieciaków z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joanny vel noirkirocostam
chcesz mnie sprawdzac? no litosci, dziewczyno nie rozsmieszaj mnie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dziewczyny przestańcie, jakaś idiotka chce nas skłucić juz raz tak było nie pamiętacie? joanna może faktycznie zmień nick na jakiś normalny i bedzie po problemie bo tak faktycznie można się pogubić. Ja odróżniam co piszesz ty a co nie przecież te nicki się różnią ale może nie wszyscy zwracają na to uwagę a swoją drogą to nie wiem czemu właśnie ciebie się uczepili !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chcę mieć pewność, że to pisze ktoś stąd a nie podszywacz. Nie podasz nicka, truydno, to dalsza dyskusja nie będzie miała sensu i kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chcę mieć pewność, że to pisze ktoś stąd a nie podszywacz. Nie podasz nicka, truydno, to dalsza dyskusja nie będzie miała sensu i kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
to ja tez sie dolacze :p czemu akurat Ciebie podszywam ja i inne? Duzo lasek jest na orange, jednak zadna nie ma podszywa. Dlaczego? BO SA KURWA NORMALNE! A Ty poza przechwalaniem sie (pisalam o tym jako troche_smutna, pamietasz?) to ciagle sie uzalasz. I wiecznie masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niech ma problemy skoro nie przeszkadza to innym dziewczynom to czemu ma przeszkadzać akurat tobie? osobie która nie bierze udziału w dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj mam ambitny plan nie przejmowania się niczym, wiec mozesz sie nie produkowac, wpisow, ktore nie sa naszych dziewczyn nawet nie zamierzam juz czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
juz nie wspominajac o ciaglym marudzeniu 'o Boze ile ja dzisiaj zjadlam' zenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie nie bylo a tu takie rzeczy... Nagle trzem podobno roznym osobom przeszkadza cos? Ktos napisal, ze Joanna jest infantylna... Skoro takie dorosle osoby tu pisza, to czemu sie nie przyznacie kim jestescie na czarno? I tak nie znamy sie na zywo, wiec czemu sie kryjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i błagam niech każda się przypatrzy co to za nick żeby znowu jaj nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowaaa
właśnie dlaczego wszyscy uczepili się joanny? chyba jest ku temu powód. dziewczyno działasz na nerwy, może to ty zmienisz forum? Jakoś w innych wątkach nikt się pod nikogo nie podszywa. Zastanów się nad sobą, ok? Dlaczego nie chcę pisać na czarno? Bo nie chcę być "tą złą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×