Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

heeh:) ja dziewczynki uciekam do miasta po koszule dla mojego przyszlego meza i inne drobnostki :) do wieczora :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że już tak zostanie.Jedynie jak wstrzymuję mocz to mnie pobolewa trochę.Wydaję mi się że ten ból jednak od tych nerek był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z ciekawosci jak sie polozy;lam to zaczelam liczyc, jakas taka petoda jest ale to od 3 trymestru chyba, ze dziecko ma w ciagu dnia kopnac min 10 razy. Ja naliczylam w ciagu 15 min - 9.Ale tylko jak leze tak mam, i najlepiej jak poloze reke na brzuchu. Nie usickam, ale zastanawia mnie to - moze dziecko czuje sie wtedy zagrozone, wiec kopie w ta reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti u mnie wczoraj była leniwa wcale prawie się nie ruszała a dziś od samego rana wariuję hihi.Też wolę jak się rusza cały czas bo przynajmniej wiem że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po kopniakach., chyba poszlo spac :) Ale fajnie bylo chociaz przez 20 min :) Doti, moze zjedz cos slodkiego? Chociaz u mnie to slabo dziala, bo przed usg nazarlam sie cukierkow a maly spal w najlepsze :) Pogoda dzis senna, to pewnie dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a macie takie czasem twarde w miesjcu gdzie akutar dzidzia sie kreci??:) bo ja zamiast ruchów mialam taka chwilowa gule na brzuchu i dwa kopniaki i cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Wam ladnie i mi sie skasowalo :P Liczenie ruchow dziecka wprowadza sie po 28 tygodniu ciazy, jesli lekarz widzi taka koniecznosc. Kladzie sie na lewym boku i liczy/zapisuje wszystkie ruchy malenstwa. W ciagu godziny powinno ich byc 10 :) A jesli sie dzidzia nie rusza, to trzeba zjesc cos slodkiego i od nowa rozpoczac "procedure" :) Asia Twoje malenstwo jest juz na tym etapie, ze wyczuwa zrodlo ciepla przed powloki brzuszne. Jak przylozysz ciepla reke do brzuszka, to sie przysuwa do niej, albo kopie w to miejsce :) Na pewno nie czuje wtedy zadnego zagrozenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po 28 tc mocniej kopie, latwij wyczuc - a teraz musze sie skupic ;) Ja na obiad zjadlam pomidorowke i kurczaka w miodzie z wczoraj :) Pewnie jeszcze jakas zupe ok 17 zjem, bo Rafal przywiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa daj troszke:) hihi juz malutka sie do mamusi odezwala:) kocham ja:* a ja jem pierozki ruskie z sosikiem pieczarkowym:P Asia tak masz racje bedzie lepiej pozniej wyczuc ale bedzie mniej aktywne dzidcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zjadłam śledzia z ziemniaczkami :) Wczoraj mi się go chciało, ale głupio o 23:00 jeść śledzia, to przetrzymałam dziś do obiadku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnna
liczyc ruchy dziecka? o kurwa. tylko ty na to moglas wpasc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti chetnie bym sie podzielila :) Ale mnie zemdlilo po drzemce :( Normalnie sie czuje jak na poczatku ciazy, gdy zawsze po spaniu mnie mdlilo... Jeszcze musze isc sobie wode kupic bo zapomnialam a juz dwa razy bylam w miescie :P Lenia mam w taka pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, Podszywaczu - bardzo żałuje, ale jednak to nie ja opracowałam metodę Cardiff, nie mniej jednak cieszę się, że przypisujesz mi takie zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti pilam caly czas Zywca, ale teraz musze znalezc jakas niskosodowa ze wzgledu na te nerki. I oczywiscie gazowana, bo od niegazowanej mnie mdli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahia ja pilam ta zywca nowosc gruszka i malina i super dobra:) ale nie dobrze od slodkiej to pilam zwykla zywca i tak zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie slodkich nie lubie. Czasem jakis soczek wypije, ale wole wode ogolnie :) Wlasnie sie zastanawiam nad sokiem marchewkowym. Ma duzo witaminy A. Jakbym pila codziennie, to nie przedawkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja pije szklanke codziennie, ale sama w sokowirówce wyciskam i nic mi nie jest więc smiało można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×