Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

ja tez juz wczesniej zaczelam to robic :) i tez juz uciekam spac dobranoc dziewczyny do jutra :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa wklej potem jeszcze raz linka do swoich obrazkow. Chcialam pokazac mezowi i nie chce mi sie wlaczyc :( Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, awidnosc wyszlkla mi wysoka, czyli chorowalam wczesniej na cyto, taczej nie w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ale niewesoło się zrobiło i ile do nadrabiania w czytaniu.. kama111111 zdjęcie malucha rozczulające :) BlackRosssa talent to Ty masz bezbłędny! Całe szczęście mam też taką koleżankę, która zajmuje się malowaniem na ścianach i już obiecała, że Zuzce coś pięknego skrobnie :) Ktoś tu pisał o jedzeniu marchewki na cerę, dziewczyny uważajcie żeby nie przesadzić, bo moja koleżanka jadła jej mnóstwo, a potem maluch miał silne uczulenie na marchew i miała kłopot z podawaniem gotowych dań i soków, bo większość ją zawiera. Któraś pytała o pępek (wybaczcie że nie pamiętam, ale za dużo stron do ogarnięcia). Ja jestem w 22 tc, zawsze miałam bardzo głęboki i w zasadzie nadal mam, ale nieco już mi się wypłycił, bo mogę zajrzeć do środka co kiedyś było niemożliwe ;) Zazdroszczę Wam możliwości pozostania z maluchem. To moje największe zmartwienie chyba, bo muszę wrócić od razu do pracy po macierzyńskim z uwagi na finanse. Mamy kredyt do płacenia więc 2tys./mc to same rachunki, no i moja pensja na to idzie, a męża na tzw. "życie". Nie da rady nas utrzymać, mimo że jeszcze pracuje po godzinach. Martwię się też tym, że chciałam od razu po macierzyńskim zmienić pracę, bo jej nie nienawidzę, ale ciężko znaleźć firmę w której zarobię tyle co w mojej i jestem w martwym punkcie. I jeszcze ta perspektywa oddania malucha w obce ręce do żłobka... nie mamy tu ŻADNEJ rodziny do pomocy przy dziecku. A na nianię też nas nie stać. Ja tylko na cud liczę. Mój A. zawsze powtarza jak mantrę " i w dzień i w nocy wszystko nam sprzyja" i w sumie do tej pory tak było więc może i w tej kwestii sprawa się "jakoś" rozwiąże :) Oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja tez wracam do pracy zaraz po macierzynskim, nie mamy kredytu ale obiecalam to w firmie (dostalam kredyt zaufania)... licze tylko po cichu ze Jasko zostanie z babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, Doskonale Cie rozumiem :( Ja tez musze wrocic do pracy bezposrednio po macierzynskim. Mam 6 tygodni platnego i moge dobrac kolejne 6 bezplatnego i tyle. Nie ma tu czegos takiego jak wychowawczy :( U mnie to kwestia tego, ze takiej pracy juz nigdy nie znajde, ale przede wszystkim ubezpieczenia zdrowotnego, ktore w USA jest niezbedne :( Moj maz nie moze miec ubezpieczenia przez prace, a ja mam i to bardzo dobre. Nie wiem jak ja przezyje rozlake z synkiem. Na sama mysl o tym, ze gdy on wypowie pierwsze slowo czy zrobi pierwszy kroczek, ja bede gnic w pracy, chce mi sie wyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka jakos to bedzie:) a moze akurat z pierwszym slowkiem i pierwszym kroczkiem poczeka az mamusia wroci z pracy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Pewnie, ze ciezko wrocic do pracy i zostawic malenstwo... Na pocieszenie moge Wam napisac, ze moja siostra tez po macierzynskim musiala wrocic do pracy. I nie przegapila niczego :) I pierwsze slowa i pierwsze kroczki widziala :) Wasze dzidzie na pewno beda na tyle wyrozumiale, zeby to do Was sie odezwac i podejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa dziekuje za linka :) Teraz doczytalam, ze tam jest :P Mojemu mezowi tez bardzo sie podoba:) Teraz czekam, az pochwalisz sie przerobiona komoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu zrobiłam tym ogromną niespodziankę. Był zachwycony :D No mam perę pomysłów na tą komodę :D Może namaluję na niej takiego misia żeby było do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka to widzę, że masz jeszcze gorzej niż ja... Co za bezduszni ludzie w tych Stanach! 6 tygodni płatnego macierzyńskiego po urodzeniu??!! Jakaś porażka :( Ja się tylko pocieszam, że wiele osób miało taką sytuację i musiały sobie dać radę więc i my damy! Zastanawiam się nad opiekunką która miałaby już swoje dziecko i zechciała zająć się jeszcze moim. Na pewno lepsza opieka niż w żłobku, a tańsza niż niańka indywidualna. Chyba zacznę poszukiwania zaraz po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Ja tez po porodzie wracam od razu do pracy i nie mam z kim zostawić dziecka, nie wiem na początku bede chyba jezdziła z małą na pare godzin do firmy a potem znajdę kogos do pilnowania, bo żłobek u nas jest dopiero od 10 miesiąca, ale jeśli bedzie taka konieczność to zrezygnuje z pracy bez zastanowienia. Mam nadzieję że dzisiaj bedzie spokojniejszy dzień niż wczoraj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........27.........17.07.2012........có rcia/ przyszlamama.25.........26..........30.07.2012.......syne k/ Alcia28.... .....28.........26........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........24..........10.08.2012 Izka..............26.........25.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28........23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........24....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24..........23.........17.08.2012...... . . ..córc ia 99% Moniq123........27.........23.........17.08.2012 Maniusia89.......23........23.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........23....... .22.08.2012 Kinia1109........27..........23........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........23.........24.08.2012 Marti884.........28.........23.........27.08.2012........ Córeczka Maja Danuti............24.........22........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........22.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........22 ........01.09.2012..........synek/ SYNEK Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........2..... ...02.09.2012.... synek (Manuel) Amefa.............23.........22.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Joanna-Noirirkirka.26.......22........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........20........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 20.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........19........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........19........11.09.2012 Malentka...........24.........20....... 13.09.2012...........synus/?? Kaliwia.............24.........19....... 14.09.2012............córcia/Wiki Tajeczka...........28.........19....... 16.09.2012.............córcia/ Invictia............24.........19...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........19.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........19........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP BlackRosssa........27........19..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) dzis moze juz bedzie spokoj :) glupie posty usuniete wiec sie czysciutko zrobilo:) Kurcze tak sie martwilam ze przze to lozysko ulozone na przedniej scianie nie bede czula ruchow a tak mi malenstwo dalo w nocy popalic ze ahh:D heheh moj kochany brzdac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj dzisiaj przy sniadanku:) az wlaczylam skype zeby mojemu A. pokazac te wariacje z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem co juz myslec. 16.04. Igg- 1.3 dodatni (norma przekroczona 2 razy), czyli chorowalam kiedys, bo to przeciwciala pozne. Igm - 8 (norma do 15), czyli nie choruje obecnie. Zrobilam awidnosc aby wiedziec na jakim jest poziomie i wyszla wysoka - 85% (od 80% jest wysoka). Mowi to o tym, ze nie chorowalam ostatnie 3 miesiace. Ale Wzroslo mi Igg, z 1.3 do 2.8 (czyli juz norma przekroczona prawie 5 razy). Nie wiem co o tym myslec, nikt nie umie mi powiedziec czy nie chorowalam akurat w 1 i 2 miesiacu ciazy. Bo ze w 3, 4 i 5 nie, to wyklucza wysoka awidnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka wiem coś o tym kopaniu :) mnie strasznie podbrzusze boli no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale jestem okropnie szczesliwa z tego powodu....:):):) tak sie balam ze wcale nie bede czulaa tu prosze :D najpiekniejszy prezent jaki moglam dostac na wlasny slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna myślę że nie powinnaś się stresować bo i tak ci nic to nie da a tylko dziecko niepotrzebnie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty;/ jestem taka zla;/ dobrze ze mam druga w zamian zaraz wysle fotke bo wlasnie zrobilam przed chwila:D nie wygladam w niej tak ladnie jakbym wygladala w tamtej no ale coz...mysle ze nie jest tak tragicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna tak sie wlasnie konczy robienie badan z ktorych nic nie wynika, zasypali Cie wynikami ktorych nie ma kto zinterpretować i tylko masz dodatkowe zmartwienie...nawet jesli chorowalas to co teraz poradzisz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! BR piękne to twoje malowidło, oryginalne i naprawdę super!!!! Asia dokładnie po co stersować malucha-przecież on to wszystko czuje. U WAS TEż dzisiaj taka pogoda????chyba będzie dzisiaj cieplutko bardzo!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ślicznie wyglądasz w tej sukieneczce bardzo zwiewnie:) Ja bym się zbytnio nie martwiła jakby tamta nie doszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×