Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziewczyny ja mam magne B6 z polecenia lekarza-niebieskie, są oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti te tabletki bralam przed ciaza i byly skuteczne rzeczywiscie :) to moze do tych wroce skoro w ciazy mozna je lykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno przeciwskazan nie ma, ale Magnez moze powodowac biegunki. Dzisiaj tez bede sie pytac lekarza. Wprawdzie skurcze lydek dopiero mi sie zaczynaja, ale po co czekac :P Dziwi mnie, ze tak malo magnezu jest w witaminach ciazowych... BlackRosssa jakims cudem sie doczekalam hehe :P Juz myslalam, ze czwartek nigdy nie nadejdzie :P Ciekawe jak tam nasz Pulpecik maly :) Mam nadzieje, ze mu porzadnie wszystko wyroslo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefka, trzymam kciuki za wizytę!! :) Dzwoniłam, w jednej aptece pan powiedział "tylko po konsultacji z lekarzem", a w drugiej pani powiedziała, że producent nie zaleca stosowania tylko w pierwszym trymestrze ciąży. Mimo wszystko chyba wypiję zwykły magnez...chociaż pewnie ten venoruton byłby bardziej skuteczny...A może Amefa podpytałabyś lekarza o ten Venoruton, albo jakiś inny środek na te skurcze? Byłabym bardzo wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie te ciążowe witaminki marni stoją z magnezem. Moje nie mają go w ogóle. No ale nie ma co chcieć jednej tabletki ze wszystkim :) Ja swój biorę na zmianę z witaminami. Co drugi dzień. Ale właśnie Amefko, zapytaj się tak jak napisała ULci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa magnez może powodować biegunki ale tylko jak się weźmie za duzo. Ja biorę zalecane 3 na dobę i jest oki:) Powodzenia dzisiaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie moge sie skupic na pisaniu pracy :P wczoraj napisalam 20 stron i dzis juz mam konkretnego lenia! heeh posciele ogladam ale w dalszym ciagu nie wiem na ktora sie zdecydowac:P ze dwie trzeba kupic co najmniej na zmiane....jak byscie cos kupowaly to wysylajcie laski linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze Wam powiem, ze przy ciazowych zaparciach wcale bym sie nie obrazila gdyby mnie raz ten magnez "przeczyscil" :P Spytam dzisiaj doktorka o te praparaty :) Poczytalam dzisiaj o tym magnezie i ma tak duze korzysci, ze dziwne ze lekarze nie zalecaja przyjmowania chociazby co drugi dzien w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja kupuje Baby Raj z haftem, podobna jak Marti z Milpol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladam z baby raja fajne tez sa....:) chcialabym kupic w ogole wszystko w kompleciku a nie zeby byly takie nie dopasowane niektore rzeczy np inna posciel i inny baldachim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka ja mam obrone za miesiac a nawet jeszcze pracy nie wydrukowalam dla siebie zeby poczytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh ja mam obrone tez jakos za miesiac ma byc podany niedlugo termin na koniec czerwc a poczatek lipca:P ale ja jeszcze pracy nie napisalam a Ty chociaz juz masz gotowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz oddalam swoja do dziekanatu ale nie bylo latwo ;p mam obrone 11 czerwca wiec juz trzeba sie pomalu zabierac:D ale ja oczywiscie wole ogladac lezaczki bujaczki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh no nie dziwie sie :P ale damy rade zobaczysz :) zobacza nasze brzuszki to od razu zmiekna haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze mojego brzucha kompletnie nie widac...ludzie sie dziwia ze jestem w ciazy... wiec nie wiem co mu pokaze;p chyba karte ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:) jak leci dzionek?:) super amefa ze doczekalas sie w koncu wizyty juz nie dlugo:) piekne te wasze wózeczki posiecle i łóżeczka:) az sie oko ciesze jak czlowie to oglada:) kurde sama sie boje tej glukozy:( a jem duzo slodyczy bo mam ochote:( ale od dzis nie jem wogole...dam rade...nie chce miec jakiejs tam diety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja kupuje ze glownie ze wzgledu na to, ze mieszkam kilkanascie km od producenta tej poscieli. Bylam ogladac i pomacac i jest ok :) Opinie tez ma w miare dobre na forach :) Tez mam obrone w przyszlym miesiacu! Do konca tyogdnia musze oddac prace i potem mi wyznacza termin. Mam nadzieje, ze na koniec czerwca hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz, bo wyjezdzamy wczesniej pozalatwic rozne sprawy :) Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz te pomarańczówki bawią się na forum czerwcówek... że im się chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dawno nic nie pisałam, ale cały czas was czytam;) Ja też mam, a raczej miałam skurcze łydek i mój gin polecił mi ASMAG FORTE i chyba działa, bo odkąd go biorę to nie mam już skurczy... Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy widzicie ale tam gdzie jest brzuszek odkryty to nieco wyzej widac jak mala sie wypchala raczka albo nóżka:) he udalo mi sie złapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, jaki piękny, wielki brzuch!!!! :) Super, ja to może mam 1/3 Twojego brzuszka Doti...zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci kochanie ale ty masz 22 tydzien a ja 27 tydz wiec 5 tyg to jest bardzo duzo:) zobaczysz jak bedziesz juz w tym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti swietny brzusio:D mi sie wydaje ze ja mam podobny hehe a dopiero 23 tydzien:P:P Mamcia pokazuj brzucholka wydaje mi sie ze masz juz tez duzy:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka ja sie ciesze ze mam taki przynajmniej sie nie mecze w upaly i wogole...pasuje mi taki brzuszek:) wiadomo kazda kobitka jest inna i wszystko inaczej sie u kazdej rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam Cię Doti za słowo, że już niedługo będę taki miała ;p Poproszę żeby mężyk dziś mi cyknął kilka fotek, to dam linka. Szczerze to jeszcze leżę w piżamie w ogóle nieogarnięta, a już czas zabierać się za obiad...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×