Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pessar też
mi pessar zakładali w 30 tyg,w szpitalu i byłam pare dni na obserwacji czy coś sie nie dzieje. Płaciłam 200zł. NIc nie boli,przyjemne może to nie jest ale cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bardzo mieciutki dlatego go wzielam :):) powolutku bede sobie kupowac takie pierdolki :) pajacyk i spioszki wzielam duze rozmiary hehe ale tak mi sie podobaly ze musialam :P przydadza sie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w ciazy z moim nowym partnerem po smierci meza... nie planowalam zupelnie tego i jestem skolowana ...6tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnnaa
Witaj. Czesto dzieci sa nieplanowane, ale pozniej wyjatkowo bardzo kochane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termometr kupuje zwykly elektroniczny z miekka koncowka, taki do pupy. W koncu temperatury nie mierzy sie niewiadomo jak czesto, a chwile z termometrem maluch wytrzyma :) Malentka fajne to wszystko :) WIdac jak sie plci nie zna, to tez mozna cos kupic ladnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja zawsze mowie jak cos sie wydarzy ze tak najwidoczniej bylo nam pisane :) Dziecko to jest najwiekszy skarb jaki kobieta moze otrzymac....:) wiec masz tylko powody do radosci:) No wlasnie nie mam problemu kupujac ciuszki :) uniwersalne to zolte kremowe zielone biale :) lub w jakies wzorki ktore pasuja i do dziewuchy i do chlopaczka :):) kurcze wlasnie nie wiem jaki termometr wziac...wszystko teraz idzie w przod i jak moge malenstwu przylozyc do glowki termometr to po co pchac w tylek...:) Wiecie co tak sobie dzis myslalam ze na nastepnej wizycie jak juz pojde z mezem i lekarz powie ze widzi plec to nie wiem c o zrobie.....chyba sie kurde zlamie;/ a juz wytrzymalam ponad 5 miesiecy......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zawsze tak twierdzilamz e dziecko to skarb ale teraz mam tyle watpliwosci czuje ze nie jestem zwiazana na tyle z tym malenstwem a nie chce byc wyrodna matka... partner jeszcze nie wie o ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dla Ciebie szok ze jestes w ciazy z tym partnerem bo nie bylo planowane ale jak tylko przyzwyczaisz sie do tej mysli bedziesz myslala inaczej. i mysle ze partner powinien sie jak najszybciej dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja mam mieszane uczucia co do tych termometrow bezdotykowych. Jak lezalam w szpitalu po operacji to kolezanka obok ( w ciazy) miala podwwyzszona temperature. Przed obchodem schlodzila czolo i wyszlo, ze temperatury nie ma. Tak samo bylo, jak wywietrzylysmy sale. Nie wiem, czy wyzsza temperatura wychodzila jej, bo bylo jej cieplo, czy tamte czynnosci obnizyly faktyczna temperature. Zawsze jak mysle o tych termometrach to sie obawiam, ze niepotrzebnie bym sie potem martwila goraczka, ktorej faktycznie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zeby sie to zmienilo ... nie wiem czy potrzebuje jakiejs pomocy psychologa zeby to zwalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale ten co sie do czola przystawia to nie jest taki laserowy jak sa w szpitalach..zastanowie sie nad tym jeszcze i moze popytam znajomych jak u nich sie to sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tez nie znam zbytnio na tych termometrach :P Opieram sie na poradzie siostry i kuzynki-one uzywaja elektronicznych do pupy i nie narzekaja :)\ A najlepiej jak jest mozliwosc zeby w ogole nie uzywac i niech dziecie zdrowo rosna! :) Karina dawno temu zmarl Twoj maz? I czy dlugo jestes z obecnym partnerem? Wydaje mi sie, ze skoro czulas sie gotowa na nowy zwiazek, to na dziecko tez bedziesz gotowa. Porozmawiaj jak najszybciej z partnerem. Moze sie okazac, ze on bardzo chce miec z Toba dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale napisałyście od rana na szczęście już nadrobiłam. Joanna witamy ponownie widze topik od żył na nowo :) ja byłam w tesco i kupiłam pajacyk z czapeczką przeceniony z 41 zł na 20 zł. Za 40 to bym nie kupiła ale 20 to żadne pieniądze :) Słuchajcie jeśli poszukujecie spodni do kolan z cienkiego dżinsu to są w orsay po 89 zł ze ściągaczami przy kolanach i ze ściągaczem na brzuchu. Ja sobie wzięłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnnaa
A ktos widzial moze takie szorty letnie ciazowe, gdzies? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz niezyje od ponad 2 lat a z obecnym jestem w zwiakzu od 7 mscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ciuszki śliczne Jo anna fajnie że się odezałaś!Ja dzwoniłam o te badania i już są a więc nie mam cukrzycy wyniki w normie!!Ale się cieszę:)KarinaK sama starałam się o dziecko bardzo długo straciłam dwa maleństwa i nie mogę pojąć jak to jest że kobiety które chcą dzidzie nie mogą mieć albo muszą się długo starać a te co mogą mieć dzieci ich nie chcą:(Smutne to trochę mam nadzieję że zrozumiesz jakim szczęściem jest nosić pod sercem malutką kruszynkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ciesze sie ze badanie wyszly w normie!:) Karina porozmawiaj z partnerem to powinno rozwiac Twoje watpliwosci co do ciazy :)moze on sie ucieszy z dzieciaczka :) Kurcze jak mnie maluszek kopie! heh ale tak jakos nisko mam czasami uczucie jakby mnie kopal po pochwie...:> tak gleboko ale to niemozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnnaa
A i jak u was z jeansami ciazowymi? Ja kupilam 2 pary, sie zdawaly dobre, teraz brzuch tak urosl ze mam wrazenie, ze te gumki mnie cisna, a w nogach spodnie sa za luzne, wiec chyba wiekszy rozmiar odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka, super ta wyprawkowa lista, na pewno bardzo się przyda:)) Za kilka miesięcy przyda się jeszcze taka, co zabrać w torbie do szpitala. Chociaż co miasto to inne wymagania, w jednym dają pieluchy w drugim nie, w kolejnym kąpią dzieci i potrzebne są kosmetyki a w innym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnnaa
Kinia, super ze badanka ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka mnie z trzeci dzień słabiej kopie ale właśnie jak kopie to też tak nisko jakoś wczoraj po pęcherzu mi się dostało aż bolało hihi i też czuję takie parcie w dole brzucha czasem i się zastanawiam czy też czasem mi się szyjka nie skraca ja byłam na wizycie 8.05 ale nawet mnie nie zbadała!!kolejną mam dopiero 5.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja mam tak samo z tymi kopniakami hehe :) Jakby gdzies tam kopal, ale to niemozliwe :P Moje jeansy ciazowe zrobily sie bardziej obcisle-urosl mi tylek :P Joanna sprobuj sobie podwinac na gumke po brzuch ;) Ja kupilam takie spodenki: http://moda.allegro.pl/spodenki-jeansowe-ciazowe-granat-bialy-roz-42-xl-i2308360412.html Niestety, wzielam za duzy rozmiar :P I mam takie luzniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś przeglądałam strony co zabrać do szpitala i się przeraziłam nie tym co dla dziecka tylko tym co dla kobiet po porodzie ten poród to chyba nie taka prosta sprawa jak mi się wydaję hihihi....Bo ja sądzę że będę myślała tylko o dzidzi i jakoś pójdzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja mowilam ze czuje przy tych kopniakach takie ciagniecie jakby w dol...ale sprawdzal szyjke i jest wszystko w porzadku nic sie nie skraca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meredhit
amefa spodenki ładne,ale nie będzie Ci w nich gorąco latem? w końcu to jeans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mnie przeraza bol krocza po porodzie... Jak mialam laparo, to mialam cewnik i sikanie po jego wyjeciu to byla masakra! Ulge przynosilo polewanie woda przy oddawaniu moczu. Dlatego mam zamiar uszykowac odpowiedni sprzet i po porodzie tez robic to w taki sposob ;) Podobno nie jest tak zle... Troche Tantum Rosa i sie zagoi ale i tak sie boje tego... Albo jak slysze o tym krwawieniu... Widzialas, jakie wielkie podpaski sie nosi? 30cmx9cm :P Nie wiem, w jakie majtki ja to wsadze heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie to jest taki bardzo cienki jeans :) Mialam juz zalozone w gorace dni i bardzo fajnie sie nosi :) Jedynym minusem jest ten rozmiar, bo mam wrazenie ze cigle mi zjezdzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa----nnnnaa
U mnie to male chyba sie strasznie wierci, bo sa dni, ze czuje kopniaki nad pepkiem a sa ze w dole brzucha, chyba ze to rackami i nozkami wywija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze mam nadzieję że też mi tam się nic nie dzieję niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×