Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Zussanaka
Jesli chodzi o te cale ochraniacze, to ja tez nie bede go kupowac. Poki co nie kupujemy nawet poscieli dla Malego bo do roku dziecko powinno spac bez poduszki, z materacem pod katem okolo 5 stopni gdyby ulewalo. A kolderka to chyba bedzie mu za goraco bo raz ze lato to dwa dziecko i tak ma wyzsza temperature ciala niz my. Gorsze jest przegrzanie dziecka bo moze dojsc do udaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja mialam badane serduszko tylko raz tym urzadzeniem i wtedy bylo ok. Pewnie gdybys miala co wizyte usg zamiast badania tym detektorem to nawet bys nie wiedziala, ze maluchowi sie tetno zmienilo. Nam tez sie czasem zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieciaczek mial zawsze inne tetno, ale to z wizyty na wizyte a nie podczas jednego osluchania co chwile zmiana. Kurcze, teraz bede siedziala i rozkminiala czy tak ma byc :P Rafal mowi, ze znowu schizuje, bo w 21 tc lekarz badal serduszko i bylo ok, to chyba by sie w 3 tygodnie nie popsulo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia28 u tego uzytkownika na a... cos tam troche zawyzona, ale chyba nie jest to problem bo pozniej piersi sie powieksza, a u taj malgorzaty to zanizona bo ja teraz to takie L/ Xl a trosze obcisla, ale mysle sobie ze jak wypiore i zaczne nosic to sie troche do mojego ciala dostosuje:) Ale duchota! Nie ma czym oddychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje komplet, ale wszystko bedzie narazie lezec na strychu zawiniete razem z lozeczkiem. Na poczatek mamy koszyk/kolyske i Jas bedzie spal w spiworku. Potem sie okaze jak to z tym ochraniaczem... Chyba polroczne dziecko juz sie w niego nie zaplacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne te koszulki. :) Z tym ochraniaczem to myślę, że nie ma co szaleć. Ja mam ten co w komplecie przysłali i pewnie go założę. Zwłaszcza jak dziecko będzie większe i będzie wędrowało po łóżeczku. AsiaOle - mi podczas USG pan potrząsał brzuchem, żeby dzidzia się odwróciła, to tętno też jej się zmieniało, bo się wkurzała :) Być może Twojemu Maluszkowi też coś nie pasowało. (tak jak my - w jednej chwili jesteś spokojna, a sekundę później wali serducho, bo się zdenerwujesz) Może wiesz dodatkowo Ty się zdenerwowałaś i dziecko to przejęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala koszule kupic do porodu taka mega rozpinana tak radzily w szkole rodzenia zeby miec takie conajmniej ze dwie bo sa najbardziej przydatne jak sie maluszek urodzi a my nie mamy sily go karmic w sensie sciagac rekaw koszuli czy cos a tak to tylko sie porozpina i maluszek jest bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR wlasnie ta lekarka w TVN mowila ze lepiej zeby dziecko mialo guza albo siniaka niz sie udusilo i zeby wedrowkami sie nie przejmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ale jakby byly az tak niebezpieczne to chyba by nie byly w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że u Was przygotowania idą pełna parą:) Ja czekam na remont i też sie biorę do roboty. Co do ochraniacza to moja córcia miała założony od urodzenia na łóżeczko, nie miałam z tym żadnej przygody. Łóżeczko mamy z szufladą dla nas było funkcjonalne, chowaliśmy zawsze zapasowe pampersy i cieplejsze kocyki:) nie wiem czy się kurzyło się ale przy malutkim dziecku to cały czas się pierze. Płaciłyscie za badanie na hiv? Ja chodzę na nfz i właśnie zastanawiam się czy to płatne czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i racja... Ja się na razie nie określam, bo nie wiem :) Jak zwykle -wyjdzie w praniu. Może być tak, że ten ochraniacz będzie utrudniał nam życie i zdejmiemy go. Jednego jestem pewna - opinie opiniami. Zawsze są różne i trzeba samemu wyciągać wnioski. Żałuję, że nie oglądałam tego odcinka. Najważniejsze to nie dać się zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co o tym myslec... z drugiej strony jesli bylyby w pelni bezpieczne to chyba nie bylo by o tym w tv, na forach, na poradach dla matek itp. sama mam taka oslonke ale nie wiem czy zaloze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge tego odtworzyc:/ Szkoda... Wierze ze moja intuicja mnie nie zawodzi ijednak nie bede tego kupowac, w koncu to nie komuna zeby w razie czego nie moc sonie tego kupic pozniej:) Najwazniejsze to nie popadac w paramoje. Dzidzius na poczatku napewno nie bedzie urzadzal spacerow po lozeczku:) Kazda jak zobaczy juz tego swojego Skarba wlactzy sie instynk tak na 220 % i wtedy bedziecie pewne co dla nieho najlepsze, bo jak nie my to kto? Uszy do gory damy rade dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
u mnie też Dziewczyny nie mogę tego odtworzyć. Jakiejś wtyczki nie mam. Nie moge zainstalować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie działa, może spróbuj wrzucić na tego fotosika... Asia ja jedyne co bym poradziła, to "wrzucić na luz". Na pewno gdyby było coś nie tak lekarz skierowałby Cie na dodatkowe badania, zlecił szczegółową diagnostykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nas wczoraj przebadala polozna na szkole rodzenia kazda z osobna, i tez dziewczyny lacznie ze mna, mialy takz e byl puls dziecka 138, za moment 156 za chwile znowu mniej ale polozna mowila ze to normalne dziecko jest biegaczem i po prostu jak wariuje to rowniez puls skacze i sie na chwile uspokaja wiec sie nie martw nie ty pierwsza nie ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz w .... Tak chcialabym Wam pokazac jak to wyszlo i uslyszec Wasze opinie ale czego nie chcialbym zrobic to czego nie mam zainstałowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze na inna strone wrzuc te zdjecia? :) Ooo, dzieki, wlasnie o taki komentarz mi chodzilo. Wyczytalam, ze skoki sa normalne, ale u mnie wlasnie byly duze te przeskoki i mocno slyszalne. Jakby byly z tetna 130 na 135 to luz, ale sie zastanawialam czy takie duze tez sa w porzadku. Maluch wtedy skakal. A slyszalas roznice w tetnie czy tylko widzialas na wykresie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie wystraszylam, na forum napisala jakas Alcia, ze ma skurcze, juz myslalam, ze to nasza, ale na szczescie nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dam rady pokazac Wam tych zdjec:/ Wszedzie potrzebny jest abdobe flash player a ja mie moge go zainstalowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna i slyszalam i widzialam na wykresie:P ale na 18 dziewczyn chyba z 8 tak mialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, to luz, dzieki, to nie jader na zadne ktg. No moj maluch wtedy skakal, wiec sadze, ze to moze byc zalezne od ruchow. A tamtych pozostalych moze akurat dzieciatka spaly. Uspokoily mnie Twoje wpisy, bo nie wiedzialam serio czy tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×