Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
Nie, chyba nie, bo jak ktos nie ma teraz zadnych to mu udokumentoja ze pol roku wczesniej na macierzynskim mial? To troche bez sensu by bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
*ują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo------anna moj maz ma dodatkowe ubezpieczenie w pzu to za urodzenie dziecka otrzymamy 1200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ej, to fajnie, ja nie wiem nawet jak i gdzie to sprawdzic, Rafal ma w ING a ja w Generali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat w domu taki wykaz z pzu ile za co placa wypadki przy pracy lub nieszczescia w rodzinie typu zgon czy urodzenie dziecka wiec moze Ty tez bys mogla sie o takie cos postarac u swojego ubezpieczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Pewnie tak, napisze do nich meila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invictia
Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję że jutro dostanę skierowanie na usg. W ogóle to zaczęłam chodzic do innej gin, ta co prowadziła moja pierwsza ciążę jest na urlopie, ale myślę że to żaden problem jak zmienię ją później na swoją:). Według bety jestem w 6 tygodniu, więc podłóg was w tyle. Też się dzisiaj zastanawiałam nad tym czy wezmę coś za urodzenie ze swojej polisy, mam w avivie aż zadzwonie jutro do swojego agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invictia
Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję że jutro dostanę skierowanie na usg. W ogóle to zaczęłam chodzic do innej gin, ta co prowadziła moja pierwsza ciążę jest na urlopie, ale myślę że to żaden problem jak zmienię ją później na swoją:). Według bety jestem w 6 tygodniu, więc podłóg was w tyle. Też się dzisiaj zastanawiałam nad tym czy wezmę coś za urodzenie ze swojej polisy, mam w avivie aż zadzwonie jutro do swojego agenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w zeszlym roku bylo tak, ze do tego dodatkowego becikowego brali dochody za poprzedni rok :( Troche to bez sensu, bo ja po urodzeniu dziecka bede bezrobotna a oni patrza na rok w tyl... :/ Do wychowawczego tez pewnie beda brali pod uwage zarobki z jakiegos okresu przed urodzeniem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.ja mam jeszcze wolne wiec leniuchuję wstałam niedawno zwymiotowałam jeszcze przed śniadaniem no i teraz się zabieram za jedzenie:)Co do pzu to ja się dowiadywałam musi być minimum 9miesięcy płacone żeby zapłacili a ja już wtedy w 2miesiącu byłam także odpuściłam.Co do farbowani włosów to ja jestem naturalną blądynką a już od 10lat maluję na czarno włosy.I ostatni raz malowałam na początku grudnia jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży i dostałam jakiejś wysypki także odpuszczam farbowanie do sierpnia najwyżej wrócę do naturalnego koloru :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja tez sie chcialam ubezpieczyc w PZU :P Kiedys mieli okres karencji 6 miesiecy i bym sie zalapala, a teraz zmienili na 9 miesiecy i nie zdazylismy :P Trudno sie mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem się ubezpieczymy hihihi...Amefa jak się czujesz bo u mnie 11się skończył tydzień i wydawało by się że już miną te objawy jak wymioty i mdłości a tu coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej dziewczyny. ja tez wstalam i kiepsko mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna taki dzień dziś ja też wstałam i od razu zwymiotowałam sam kwas.I nadal coś mi niedobrze jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I też już wymiotowałam..Cukierkiem krówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U cukiereczki od rana się jada hihi.Ja nawet nie zdążyłam się najeść i już od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dopiero podniosłam się z łóżka,wszędzie syf, ja mam pełno roboty, nic się nie chce, jeść się nie chce, ubrać się nie chce, kąpać też, a śmierdzę sama dla siebie mimo, że wieczorem się kąpałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No zwykle tak robiłam, że coś słodkiego od razu, to mnie później mniej mdliło. Dziś nie zadziałało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tak wczoraj nic nie robiłam ani nie posprzątałam nic leżałam i trochę spałam w dzień ale dziś od rana zabrałam się za sprzątanie pranie i w ogóle bo już patrzeć nie mogłam na bałagan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kinia, u Ciebie też było tak źle? :D ja niby sprzątam, ale tylko z wierzchu. Gdzie nie zajrzeć to syf,ale wygląda, że czysto jakby się nie przyglądać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To o której wy wstajecie? Bo ja w nocy się dziś budziłam 5 razy na siku,to i wstaję później o 10..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki ;) ja tez wstalam 20 min temu i pierwesze co to mega ssanie w zoladku maluch musial mocno zglodniec przez noc:D teraz rosnie jak na drozdzach wiec caly czas glodna chodze dzis w nocy o 3 jak wstalam do toalety to juz mnie ssalo ale szybko z powrotem usnelam :) tak samo nic mi sie nie chce naczyn to od czterech dni nie zmywalam :p zaraz skoncza mi sie talerze:p ale dzis sie biore za sprzatanie bo kolezanka jutro wpadnie w odwiedzinki:) u nas -14 za oknem bbrrr masakra wspolczuje wszystkim wymiotujacum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U nas - 28 :P Co dotalerzy, ja zostawilam 4 talerze i 5 szklanek, reszte schowalam, gdy sa brudne,nie wyciagam z szafek- trzeba umyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ile nowych stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe, ostatnio i tak tu dosc cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co jadłyście na śniadanie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna też tak mam nic mi się nie chcę ja wstałam przed 9 zwymiotowałam a potem zjadłam kanapkę z pomidorem a teraz pobiegłam po drożdżówkę hihi bo oczywiście bez tego się nie obędzie ja już 2 razy tak mniej więcej wstaję siusiu juz mniej piersi też już mniej bolą sutki za to jak by pękały takie mam wrażenie.u mnie skończył się 11 i zaczął 12tydzień już teraz:)za tydzień usg!!!Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie 10 się zaczął. jem kanapki z pasztetem - takim najbardziej mięsnym, jaki znalazłam na naszej "wiosce" i nastawiam się psychicznie, bo będę musiała wyjść na ten mróz do sklepu (druga opcja, czekać aż Rafał wróci z pracy, ale nie jestem cierpliwa. ;)), pozmywać naczynia, wystawić kilka aukcji.. Bleh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja też musiałam się przełamać i wyjść do sklepu u na -20było w nocy teraz -12 a więc zima na całego już bym chciała żeby był kwiecień i ciepło już było:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w lubuskim nie tak zle bo tylko -8 ale i tak mi sie nie chce wunyrzac nosa za drzwi a trza isc na zakupy...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×