Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kinia mialas juz badania prenatalne? nic sie nie martw po prostu moze ze zmeczenia cie boli ale jest to bol ktory wogole nie ustaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kuje co chwilę ale często w sumie.W czwartek będę miała usg dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że to po prostu brzuch rośnie i malenstwo moje sie tak rozwija :) :) pójdę do lekarza to sie jeszcze podpytam.:) w ogóle nie mogę sie już doczekać żeby sie dowiedzieć ile już mierzy hehe.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jak wstałam to bolą mnie nogi w łydkach jak bym kamienie jakieś miała a w sumie nie chodziłam dużo w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie boli caly czas nie martw sie w koncu dzidzia rosnie potrzebuje miejsca:) a zeby sie nie martwic wez sobie nospe bedziesz spokjniesza. a piersi raz bola mniej a raz wogole a raz nei da sie wytrzymac wiec glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ogolne oslabienie mnie bardzo boli kregoslup ale wiem z jakich przyczyn mam przepukline po lewej stronie i wlasnie mnie ta boli a dziecko tez uciska. nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w pachwinie najbardziej po prawej stronie kuje.Mam nadzieję ze to tylko mój strach jutro idę do lekarza więc jak mnie zbada to chyba wyczuję czy jest ok czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nie bolały piersi ani nie bolą nawet teraz gdy mija kolejny tydzień. Miałam tylko na początku lekko spuchniete ale bólu żadnego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się bo trzeci razu już bym nie przeżyła gdyby teraz by było coś nie tak to bym się załamała teraz mam wszystkie leki na podtrzymanie i w ogóle jak już teraz się nie uda to już nigdy się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie kinia nie martw sie na zapas...:) nie mysl o tym juz,zaraz bedziesz u lekarza to sie dowiesz ze wszystko jest w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kochana nawet tak nie pisz bo z twoim malensrwem jest wszystko dobrze wiec uspokoj sie bo to jest najwazniejsze. nie lepiej zebys wziela l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka mnie bolały od początku bardzo mocno potem około 8 tyg bolały ale już mniej a teraz już jak by w ogóle nie bolały rano jak zdjęłam stanik to były lekko opuchnięte ale bólu już nie czułam.chociaż może ja już wariuję na serio i w mawiam sobie że nie bolą panikuję przed tym usg bo zaczynam się coraz bardziej przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do lekarza i chę żeby mi od piątku wypisała zwolnienie bo do 9.02 muszę pracować bo minie miesiąc od tego jak dostałam etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sa dni ze moga wogole nie bolec tez tak mialam. a ty wariujesz przed wizyta bo im czym blizej tym bardziej nerwowa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
kinia a to nie jest tak ze na l4 mozesz isc juz wczesniej tylko wtedy platnosc wyglada inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze w środę do pracy na 16 i potem już wolne.Panikuję pewnie musi być dobrze mi się przypomniało jak koleżanka mi mówiła żebym nie ubierała obcisłych spodni bo od tego kolka jest i tak kuje w podbrzuszu a ja wczoraj miałam spodnie w pracy nie że za małe były ok nawet na tyłku wisiały ale trochę jak by na podbrzusze uciskały może to od tego właśnie kiedyś też tak mnie kuło i też miałam właśnie te spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadałam z księgową i ona mi powiedziała że muszę minimum 30dni przepracować na umowę o pracę i dopiero mogę iść na chorobowe a co do tej kontroli z zus to ja mam meldunek koło Bydgoszczy a mieszkam w Warszawie i w dodatku mam przygody z mieszkaniami i często się przeprowadzam więc jak mnie skontrolują to na pewno mnie w domu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jak bedziesz miala na zwolnieniu, ze mozesz chodzic to chyba Ci nic nie zrobia? Mozoesz powiedziec, ze bylas w sklepie czy cos. A na sutkach tez mam takie bialawe koncowki. Juz przed termiinem okresu tak mi sie zrobilo ;) Ja dzisiaj tez mam jakies bole podbrzusza ale tak po bokach, wiec mysle ze to macica;) A lydki mnie bola okropnie za kazdym razem jak sie budze :( I jeszcze kregoslup do tego. Juz zle sypiam, a co bedzie jak brzuch bedzie wiekszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa cieszę się nie z tego że masz te różne bóle tylko z tego że jest ktoś kto też tak ma więc musi być dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius rosnie i sie rozciaga :) Ja ostatnio tez czulam takie bulgotanie. Wiem, ze to za wczesnie zeby czuc ruchy dziecka, ale to takie inne bulgotanie... Nie moge sie doczekac, az mnie kopnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, nie panikujcie. :) Każda ciąża jest inna.,jedną bolą piersi, a inną kręgosłup. Trzecią boli macica a czwartą sutki.Piatą w ogóle nic nie boli i tak to jest. Mnie piersi już nie bolą, tzn tylko gdy uciskam, tak same z siebie to nie. Bolą mnie czasem jajniki, czasem żebra - ponoć się przesuwają. Czasem boli mnie kręgosłup,a czasem nic nie boli. czasem mam mdłości, że nie mogę nic zjeść,a czasem wpierniczam jak głupia.Nie ma reguły. Nie martwcie się,bo to bardziej szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to ja nie moge sie porodu doczekac :) Juz bym chciala tulic swoja kruszynke, a ona jeszcze taka malutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna wiem masz racje ale to nie takie proste ja już mam to zakodowane w głowie po tamtych dwóch razach.Amefa ja też bym już chciała niech ten czas już leci szybciutko byle do sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mój Rafciuś pojechał na tańce,aja tak w domku siedzę, bo się boję chodzić,w końcu mam zwolnienie. A trenujemy taniec towarzyski. Właśnie poszła ode mnie koleżanka. :) I się nudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obejrzę moje seriale i kładę się spać bo spałam 3 godziny po nocy nie mogłam zasnąć w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Moj facet towie jak zrobic "wejscie". Pojechal do sklepu po olej,a przywiozl mi piekne kwiaty :D Ze siedzialam z przyjaciolka, to dla niej tez przywiozl. :D Wie jak wkupic sie w laski moich znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnego masz faceta tylko pozazdrościć hihi:):)Mój też lubi robić takie niespodzianki ale rzadko niestety hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×