Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinia887

Wymiana walut przez internet

Polecane posty

Gość tobylka
Najlepszy kantor to www.wymieniaj.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bihin
przez internet to wszystko przecież już teraz prężnie działa, a przynajmniej większość, dlatego ja się zdecydowałam na www.wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że Internetowy kantor to lepsza opcja - głównie ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy. Trzeba również łapać wiele okazji, a nie uwiązywać się tylko przy jednym wyborze. Ja ostatnio jestem klientem Pewnego Kantor, bo przetestowałem wiele innych i na ten moment to jest najkorzystniejszy wybór i najlepsza oferta na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibbka
Dla mnie najpewniejszy kantor to taki, który nie ma tego w nazwie, lecz w ofercie, stawiam na wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKLUXKLAN
Ja wymieniam w www.kantoronline.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samie111
Wymieniam waluty w www.wymieniaj.pl i dla mnie to najlepsza opcja przy tanich kursach i sprawdzonej bezpiecznej platformie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tooma
Również postawiłam na wymieniaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak myslicie, lepiej wymienic online czy w tradycyjnym kantorze jak np www.kantoralex.pl ? dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie przez Internet jest bardzo ryzykownie, osobiście od lat swoja walute wymieniam u www.kantoralex.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź KantorEkspert.pl od dawna korzystam i jeszcze się nie zawiodłem, miła obsługa indywidualne podejście do klienta bardzo dobre kursy walut oraz szybkość transakcji to za nimi przemawia! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, jeśli chodzi o konkretny kantor to http://www.centkantor.pl/ - ale z tego co wiem realizują także wymiany przelewami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wymieniam waluty przez serwis https://centnet.pl/. Jest zawsze szybko, mają aktualne kursy walut i dobre szyfrowanie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą wymianą walut to często są jaja. Stało się to niezwykle popularne i nie ma się co dziwić - wychodzi się o wiele lepiej niż w kantorze stacjonarnym. Tak naprawdę tylko staromodni ludzie wymieniają pieniądze w zwykłych kantorach - dlatego, że wolą od razu otrzymać pieniądze do ręki. Na starość boją się nowych rzeczy i to normalne. Z takich stron, które mogę polecić, dla mnie najlepszy jest https://www.kantory-plus.pl/ - sprawdzony, dobry, bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli e-kantor jest nie tylko tani ale i bezpieczny (trzeba sprawdzić) , na pewno warto zdać się na tę opcję. Wielokrotnie kupowałam już walutę przez Amronet, także wiem coś o tym- o wieeele wieeele taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindaaad
Wymiana waluty w necie jest korzystna i praktyczna. Bezgotówkowe przewalutowania uważam też za bezpieczniejsze, jak przez platformę Gieldawalut.com ostatnio kupowałam EUR tego samego dnia jeszcze miałam kasę na koncie zaksięgowaną i praktycznie kosztów nie odczułam,bo jakaś ułamkowa prowizja tylko była, anie spread jak na mieście w kantorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej wymieniać przez kantor. Zawsze miałem obawy, że poprzez internet jest naliczany jakiś dziwny kurs. Dlatego we Wrocławiu uczęszczam do www.centkantor.pl/ który znajduje sie tutaj od 1989 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej w kantorze. Ja mam zaufany www.centkantor.pl/ w którym wymieniam walutę już od wielu lat, posiadają świetny kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internetowe przewalutowania poza bankami to opcja jaka mi pasuje w 100%, kiedyś korzystałam z tego w banku więc nie nowość dla mnie ale Gieldawalut.com wycenia dużo korzystniej przy identycznym poziomie wygody, może nawet lepszym (cashback, rabaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekong
Waluteo znacie? Spread mam zawsze poniżej grosza, a cena waluty najniższa jaką znajdę. Wymieniam przez net nie tylko dla dobrej ceny, ale i dla bezpieczeństwa. Inna sprawa - ja handluję walutą, a przy takim spreadzie jaki jest zazwyczaj w kantorach na mieście, po prostu nie da się zarabiać. Bywa że online wymieniam po kilka razy tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekkdoll
Ja z kolei wymieniałem w internecie na pluskantor.pl, mają fajne kursy i wszystko jest bezpieczne. Co do obsługi to jest na wysokim poziomie, pomogli mi i wymiana była szybka. No i zachęcają ich tanie przelewy zagraniczne, tylko 5zł za EUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serkos
Przez Waluteo wymieniam. Mam u nich zawsze niski spread - poniżej grosza. Cena waluty jest spoko, a poza tym system mają domyślny. Za przelewy nie płacę ani grosza, więc nie ma kosztów. I tak naprawdę to wszystko powoduje, że odpuściłem wymienianie na mieście. Zbyt duże różnice w kosztach no i dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek3768
Ja tam standardowo od wielu lat tylko Cinkciarz.pl. Kursy mają bardzo atrakcyjne, a dodatkowo przekonuje mnie ich pozycja na rynku. To nie firma krzak, tylko przedsiębiorstwo działające od dawna na polskim rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka16
Tadek co co Cinkciarza to masz racje. Ostatnio nawet gdzieś czytałam, że nie są kantorem a portalem finansowym. Na ich stronie można zobaczyć dużo więcej możliwości niż na stronach kantorów online. Ostatnio nawet zastanawiałem się nad skorzystaniem z możliwości opcji brokera Forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poskit
Waluteo ma najtaniej. Wymienialiśmy i nich wielokrotnie. System działa sensownie, przelewy ma darmowe, spread zawsze poniżej grosza, ale przede wszystkim chodzi o to, że oni naprawdę zawsze mają fajne warunki, a to dla nas dosyć istotne. Nie ma opcji, żeby cena waluty była wysoka - nie istnieje temat przepłacania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×