Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieladny brzuch

Co pomoze na taki brzuch po ciazy? Zdjecie

Polecane posty

Gość Mamamma :)
powiem ci tak ja miałam po po pordzie taki sam brzuch tyle że trochę szczuplejszy... i pomógł czass to znikło bynajmniej u mnie bez ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
a nie bedzie tak ze miesnie mi sie wyrobia pod spodem a na wierzchu bedzie obwisla skora i tluszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
u mnie juz 8 miesiecy i nie znika :( a raczej robi sie gorzej bo chudne i coraz wiecej skory wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamma :)
no moja córcia ma teraz 21 miesiecy a brzych wszystko mi sie unormowało po 1 roku. A w ciąży tylko 7 kg przytyłam i może ty masz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieladny brzuch Ale Ty praktycznie nie masz tłuszczu na brzuchu:) Ten co jest pod wpływem cwiczen sie spali, wyrobią się mięsnie i zmieni cały kształt brzucha. Co innego gdybys miała poważnie otłuszczony brzuch, wtedy tylko kardio a pozniej cwiczenia modelujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
a myslicie ze 30 minut dziennie na steperze cos by dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
a jakies inne modelujace oprocz A6W te na poczatek beda pewnie za ciezkie tym bardziej ze jestem po cc i dlugo nie robilam brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 6 weidera nie jest tak trudna, przeszłam całą( też po cc ) z fatalną kondycją. Z tym że u mnie było jeszcze za dużo tłuszczyku i problem z mało jędrną skórą by było coś widać. Podstawa to zadbanie o skóre ! i odpowiednio dobrane ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widać na zdjęciu czy masz rozstępy, bo jeśli nie to skóra z czasem powinna się wchłonąć, ale jeśli jest tak wisząca z powodu rozstępów to niestety żadne ćwiczenia nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się tak dobrze ale może postaram się pomóc. Wydaję mi się, że fitness by coś poskutkował. Na zajęciach jest część aerobowa, ta która spala nam tkankę tłuszczową, ale i wzmacnianie i ćwiczenie mięśni. Podejrzewam też, że przy dziecku nie będzie łatwo się wyrwać więc może być też bieganie a w domu zwykłe brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
rozstepow na szczescie nie mam z aerobikiem nie dam rady chodzilam raz w tygodniu ale czesto maz nie dawal rady mnie zmienic i zrezygnowalam wiec zostaja cwiczenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfytr
rob codziennie brzuszki, zdrowa dieta duzo czerwonej herbaty i zielonej pomoz sobie jakims suplementem moze???i polecam perfecta slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same brzuszki zupełnie chyba nie wystarczą.. Można dołożyć chociaz 2x w tyg bieganie, nawet 20 min:) a kiedy zobaczysz efekty będziesz chciała więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie masz rozstępów to dziwne, że tak to wygląda 8 mies. po porodzie, na pewno powinnaś zakupić sobie jakieś kremy dla kobiet po porodzie, bo z tego co wiem, ćwiczenia pomogą rozwinąć mięśnie brzucha, ale nie pomogą skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja trwa 6 tyg ( bez dnia przerwy) lub 7 tyg. z dniem przerwy. Efekty są , zarysowują sie mieśnie , napina skóra, zmienia cały wygląd brzucha. W Twoim przypadku jest jak najbardziej wskazana, bo Ty nie masz tłuszczu, natomiast przy otłuczonym brzuchu 6w nie ma sensu, bo tłuszczu się nie gubi a tworzy mieśnie pod jego warstwą.. Połacz cwiczenia z masażami, kup jakies serum jędrniające i do dzieła. A co do stepera to jest ona dobry na nogi i posladki. Brzuch bedzie wyglądac tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
ten moj brzuch to wina dwoch ciaz w krotklim odestepie czasu tycie po 20 kg, brzuch mialam olbrzymi za kazdym razem a masaze to jakie? myslalam o bankach o bodyhealth i ewentualnie focus fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaże ? Na początek zwykle najzwyklejsze, szorstką gąbką podczas prysznica, w czasie wcierania kremów:) A na codzień kup sobie bieliznę wyszczuplająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieladny brzuch
Mam takie postanowienia 1,5 litra wody dziennie Wiecej warzyw i owocow Zdrowe tluszcze i duzo ryb Naprzemienne zimne i cieple prysznice Peelingi Smarowanie balsamem Masaze Brzuszki Ocvzywiscie to jest codzienny plan oprocz tych peelingow To wszystko co znalazlam na temat ujedrniania skory Myslicie ze taki zmasowany atak pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz prawdzie w oczy, przez 8 nie robiłaś nic, a teraz nagle się zbierzesz do "zmasowanego ataku"? Nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Stepper? Żeby wymodelować taki brzucha trzeba ostro zapieprzac. Dieta jest ważna, ale przede wszystkim potrzebujesz DUŻO RUCHU. I to ostro, żeby pot ciekł po dupie. Też miałam taki brzuchol. Robie 45-50 min termingu siłowego, później 50 min na bieżni (7 km i ponad 500 kcal) 5 czasem 6 razy w tygodniu. Nie ma lekko, ale efekty... jak marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paribaria
Ćwiczenia p90x. Poszukaj na youtube, efekty niesamowite jeśli tylko się przyłożyć i ćwiczyć. Matki po 3 ciążach mają ciała jak marzenie, aż się wierzyć nie chce, ale to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×