Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość mczay
Ja, prawie całą swoją kuchnię mam wyposażoną urządzeniami marki Candy i jestem z nich strasznie zadowolony. Na dniach planuję kupić tą chłodziarkę do wina: http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarki-do-wina/-/catalog/14888868/ccvb-15 - mieści tylko 7 butelek, ale zależy mi na tym, aby móc ją zabudować, a tą chłodziarkę zabudować mogę (inne chłodziarki tej firmy są głównie wolnostojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusow
samsung - w media expert spory wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekx76
Urządzając kuchnię niezbędny jest zakup odpowiednich urządzeń AGD. Ze swojej strony mogę polecić sprzęt marki Candy. Mam jej lodówkę, CMGN 6184, z której jestem bardzo zadowolony. Nie osadza się na niej szron, do tego jest wyposażona w dotykowy wyświetlacz i moduł WI-FI. Nie zamieniłbym jej na żadną inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy o jaki sprzęt chodzi. Każda firma specjalizuje się w innych urządzeniach. Jeżeli planujecie zakupić ekspres do kawy to zajrzyjcie na stronę www.ekspresydokawy.pl Firma ta oferuje solidny sprzęt od uznanych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam kawy z bogactwa kaw, w połączeniu z dobrym ekspresem smakują idealnie, niczym kawa z brazyi ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do MaxElectro, tam jest wiele fajnych sprzętów. Głównie polecam Kernau, 5 lat gwarancji i w miarę trwały mają sprzęt. Sam jestem posiadaczem mikrofalówki od nich i działa bez problemów, a gdy miałem Samsunga to 2 lata pochodziła i tyle ją widziałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja odkąd mam w domu Thermomixa to nie używam praktycznie innych urządzeń - on jest po prostu do wszystkiego. A kupiłam go bo poszłam w Kielcach na prezentację do Justyny Ciesiun - wszystko klarowanie pokazane, nie kupowałam kota w worku. Ale sprzęt niezastąpiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawek

Wczesniej mieliśmy różne sprzęty, ale ostatnio wymieniając staramy się już wymieniać na Electroluxa. Mają dużo rozwiązań nowoczesnych, które moja żona sobie bardzio ceni w kuchni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka

Co masz z Electroluxa? Własnie powoli planuję kuchnię i szukam inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawek
11 godzin temu, Gość bianka napisał:

Co masz z Electroluxa? Własnie powoli planuję kuchnię i szukam inspiracji.

Mam piekarnik i od niedawna płytę indukcyjną zintegrowaną z okapem. Hob2Hood 🙂 Genialna , nowoczesna opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinta

Ja mam piekarnik Steam Boost - piekarnik parowy. Jest cudowny. Wszystkie potrawy wychodzą bardzo soczyste. Jestem z niego bardzo bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka
Dnia 25.06.2019 o 21:09, Gość zawek napisał:

Mam piekarnik i od niedawna płytę indukcyjną zintegrowaną z okapem. Hob2Hood 🙂 Genialna , nowoczesna opcja. 

Na czym polega to Hob2Hood? Patrzę, że electrolux opisuje, że płyta jest połączona z okapem i taki okap działa w tle. Mega nowoczesne ale jak z tym realnie jest? Jak się tym steruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziajka
Dnia 31.07.2019 o 22:23, Gość bajaderka napisał:

Na czym polega to Hob2Hood? Patrzę, że electrolux opisuje, że płyta jest połączona z okapem i taki okap działa w tle. Mega nowoczesne ale jak z tym realnie jest? Jak się tym steruje. 

Realnie wygląda to odkładnie tak jak opisujesz. Okap automatycznie wyczuwa że coś gotujemy i dostosowuje się w razie potrzeby. Możesz tez manualnie sterować okapem ale z poziomu płyty indukcyjnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klekaczka

Może taki właśnie okap powinnam mieć, bo zawsze jak mąż coś gotuje i potem dotyka okap to jest pełno śladów i zabrudzeń. W taki sposób oszczędziłabym sobie tyle sprzątania 🙂 Plus dla Hob2Hood. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy piekarnik z mikrofala pod zabudowę samsunga, mieliśmy na poprzednim mieszkaniu i dziś właśnie na nowe kupiliśmy u nas super się sprawdził, lodówka side by side samsunga, płyta indukcyjna bosha i zmywarka bosha była i teraz będzie podobnie bo już sprawdzone sprzęty :))

Drobniejsze wyposazenie do kuchni polecam przejrzeć sobie w tym sklepie:

https://sklep.technica.pl/formy-okragle-3/forma-ze-stali-nierdzewnej-do-babki-budyniu-z-tuleja-2-l-contacto-872-180

Można kupić akcesoria, które są użytkowane w profesjonalnych kuchniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2019 o 14:09, Gość klekaczka napisał:

Może taki właśnie okap powinnam mieć, bo zawsze jak mąż coś gotuje i potem dotyka okap to jest pełno śladów i zabrudzeń. W taki sposób oszczędziłabym sobie tyle sprzątania 🙂 Plus dla Hob2Hood. 

Sama używam okapu electrolux i w połączeniu z płytą indukcyjną to jest coś niesamowitego. Idealnie się uzupełniają. Bardzo to ułatwia życie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez nowej zmywarki-QuickSelect. Bardzo przyjemnie się z niej korzysta. Intuicyjna i prosta. 5 minut przed końcem mycia, zmywarka obniża temperaturę i dlatego po otwarciu nie ma wybuchu pary. Sprzęt jest meeega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2021 o 00:28, Madzia1 napisał:

Nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez nowej zmywarki-QuickSelect. Bardzo przyjemnie się z niej korzysta. Intuicyjna i prosta. 5 minut przed końcem mycia, zmywarka obniża temperaturę i dlatego po otwarciu nie ma wybuchu pary. Sprzęt jest meeega.

To zmywarka Electroluxa? mam od nich MaxiFlex i bardzo ją lubię bo idealnie domywa naczynia, poza tym kupiłam tą wersję slim bo moja kuchnie nie jest wielka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi z wyborem sprzętu to tylko electrolux. Firma bardzo solidna. Moim ostatnim zakupem była lodówka i działa bez żadnych problemów oraz jest bardzo cicho 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2021 o 02:10, Kajaa2 napisał:

Jeżeli o mnie chodzi z wyborem sprzętu to tylko electrolux. Firma bardzo solidna. Moim ostatnim zakupem była lodówka i działa bez żadnych problemów oraz jest bardzo cicho 

W jakim kolorze masz ich lodówkę? Mnie podoba się akurat ta wersja Black Mat i zastanawiam się nad zakupem bo stara lodówka już umiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2021 o 22:02, pestka napisał:

To zmywarka Electroluxa? mam od nich MaxiFlex i bardzo ją lubię bo idealnie domywa naczynia, poza tym kupiłam tą wersję slim bo moja kuchnie nie jest wielka. 

Zgadza się electroluxa. Ostatnio też kupiłam płytę SenseBoil i również się nie zawiodłam. Mam ogromny sentyment do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam AGD od Electroluxa i jestem zadowolona, chyba najbardziej ze zmywarki MaxiFlex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kuchnia jest wyposażona w większości w sprzęt electroluxa. Uważam tę firmę za solidną i jestem jej wielbicielką. Moim najnowszym zakupem jest lodówka MultiSpace. Jak zwykle się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×