Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość wywalilabym tatara mimo
ja mam wsyzstko boscha a kuchnię amiki. bosch jest super, kuchni bym drugi raz nie kupila - jest masa durnych rzeczy, o ktorych nie wiedzialam, mimo iz przetrzasnelam caly internet zanim ją kupilam. Np. w piekarniku jak sie nastawi czas, to kiedy wybije godzina - dzwonek piszczy dopoki sie czegos nie wciśnie przez 7 minut, ale za to tak cicho, ze z sasiedniego pokoju nie slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizelllla
Ja juz słyszałam o lodówce z systemem smart eco door, która ma być jeszcze bardziej energooszczędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psonia
Rozwiązanie Smart Eco Door to podobno pierwsza na świecie konfiguracja „drzwi w drzwiach. LG oferuje już taką lodówkę która ma też side-by-side, wbudowany barek i dystrybutor wody, a jednocześnie należy do klasy energetycznej A++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina55
Powiem szczerze, ze od niedawna zaczęłam kupować sprzęty Lg i jeśli chodzi o lodówki to jestem ze swojej zadowolona, może nie jest aż tak bogata w nowoczesne funkcje, ale dobrze chłodzi, szybko zamraża i pracuje cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała babeczka
Ja mam piec gazowy Mastercooka a lodówkę Amica. Ani jednej ani drugiej firmy nie polecam. Po paru latach z pieca odpada płatami emalia, w piekarniku pękła guma:D a lodówka Amica chodzi jak chce...Raz zamraża wszystko na dolnych półkach, innym razem-słabo chłodzi...:O Była już naprawiana 2 razy i w najbliższym czasie planuję ją wyrzucić...I wspomnę jeszcze o pochłaniaczu Mastercook, który po 5 latach sypał się do garnków stojących na gazie...:p Zamierzam wyremontować jesienią całą kuchnię i też jestem zainteresowana dobrym sprzętem do zabudowy. Piszcie i chwalcie ale taki sprzęt, który wytrzymuje Wam choć z 8-10 lat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszarra
Nie wiem, czy taki sprzęt istnieje :-) Obecnie sprzęty chodzą 5-7 lat i się wymienia. Kuchenkę mam Amicy i faktycznie początkowo super, po roku już coś zaczęło nawalać, także już nawet nie mam termoobiegu bo nie opłaca się go naprawiać. Drobne AGD mam Philipsa i jest ok. Pralkę i lodówkę mam LG i też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cichu
Witam! Mieszkam kilka ladnych lat w USA i przyznam, ze w ostatnich latach firma samsung i LG praktycznie zdominowaly sprzet AGD, w szczegolnosci lodowki, pralki i suszarki. Kilka razy widzialem w sklepach sprzet Boscha (lodowke i plyty indukcyjne) ale jest sporo drozszy. Co do jakosci wykonania lodowek Bosch kontra Samsung (wizualnej) nie ma roznicy za to plyta indukcyjna Boscha - jakosc wykonania niesamowita. Nie widzialem tutaj nigdy sprzetu samsunga takiego jak: zmywarki, plyty grzewcze czy piekarniki. Z europejskich marek jest sporo elektroluxa. Pralke i suszarke od przeszlo 6-ciu miesiecy uzywamy samsunga. Sa niesamowicie ciche i pralka ma funkcje pary, bardzo przydatna do odswiezania i bardzo brudnych rzeczy. Ma tez swoje male wady: po praniu trzeba wycierac wode zalegajaca w uszczelce w drzwiach i czas podawany na wskazniku nie jest adekwatny do rzeczywistego cyklu zawsze bedzie dluzszy o ok. 10-15 min. Najwazniejsze jest jednak to, ze zachowuje jakosc ubran co szczegolnie widac po praniu nowych rzeczy ( oczywiscie kazde pranie ma wplyw na jakosc ale ta bije swoja amerykanska poprzedniczke na glowe). Ktos powie czemu ty to piszesz? a pisze bo wracam do Polski i sam bede meblowal mieszkanie i sporo przegladam ofert i opinii na temat sprzetu AGD i RTV. Moi rodzice od wielu lat maja pralke boscha ( zadowoleni) teraz kupili lodowke tej firmy. Tesciowa to samo pralka boscha i od kilku lat lodowka boscha (zadowolona). Przy zakupie calego sprzetu do kuchni jest roznica kilku tysiecy miedzy bosch a samsung, do tego samsung oferuje sporo inowacji ( np. twin convection - piekarnik lub sporo funkcji: lodowki typu french door z kostkarka automatyczna). Tez borykam sie z wyborem bo mam spore watpliwosci co do jakosci samsunga ( szczegolnie piekarnik, plyta indukcyjna i zmywarka). Jednak czy ten bosch jest wart az takich pieniedzy - tansze modele produkowane w Turcji, lodowki side by side produkowane przez daewoo (caly srodek) dla boscha. Wyczytalem tez , ze teka jest glownym producentem plyt grzewczych (lub tyko indukcyjnych), inne firmy (w tym bosch) uzywaja jej komponentow do swoich produktow. Co do pralek boscha, moich Rodzicow i Tesciowej to obie pralki byly montowane w fabryce w Polsce. Ciezko bedzie znalezc cos made in Germany (co nie znaczy ze niezawodne). Samsung wiekszosc produkowany w Chinach, Korea(i te akurat bym kupil). Wyczytalem, ze planuje otworzyc (moze juz otwiera) fabryke we Francji. Wybor jest trudny i tez chetnie dowiem sie opinii uzytkownikow ( a nie bajkopisarzy !!!) na temat tych marek Bosch i Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszka33
Ja mogę się wypowiedzieć na temat sprzętu LG bo za boschem nie przepadam niestety, a za samsungiem tym bardziej. Mnie przekonało LG swoja innowacyjnością i trwałością produktów. Sprzęty rzadko się psują i są energooszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *M-E-L-A-N-I-A*
Zgadzam się, że LG i Samsung zdominowały rynek AGD. W mojej kuchni przeważa LG, bardzo spodobała mi się lodówka SBS GCP217LGNJ, duża, czarna, z dystrybutorem wody i kostkarką do lodu. W zamrażalce mogę zamrozić w ciągu doby do 10 kilo. Bardzo funkcjonalna. Mniejsze sprzęty staram sie dopasowywać żeby wszystko fajnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonencja
Także jestem z lodówki LG zadowolona, z tym, że mam model ze szczotkowanej stali GS5262AVJV Side by Side z zamrażalnikiem bocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaltka
No nie sposób być nie zadowolonym z tych lodówek, LG stara się jak może aby pracowały jak najciszej i jak najmniej prądu ciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelikka
wygląda to faktycznie super, a ile kosztuje ten piekarnik i gdzie go można kupić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożeeenka
hej ! Wypowiadacie się na temat sprzętu agd w dość szczegółowy sposób. Pomóżcie przy wyborze piekarnika. Na co zwrócić uwagę? Bo zbieram się do zakupu i nie wiem jakie kryteria przyjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannnka
Ja mam głównie w kuchni sprzęty LG - lodówka, mikrofalówka, czajnik, zmywarka, pralka (też mam w kuchni). Polecam stronkę pytamsie.pl - znajdziesz tam informacje, na co zwracać uwagę kupując sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica mimo iz tania
to juz lepiej kupic beko. Beko robi dla wielu innych, bardziej prestiżowych firm i śmieszy mnie to, że niby caly czas są awarię - nic takiego nie zauważyłam a klienci nie narzekają. Samsung to fajna sprawa, jak Ci odpowiadają i Cię na to stac to polecam. Ale nie polecam okapów firmy Pyramis (problemy z jednym modelem, a co najwazniejsze z serwisem), produktów Aristona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica mimo iz tania
Piekarnik - zalezy jak czesto pieczesz, wydaje mi sie ze milion funkcji, ksiazek kucharskich jest zbednych. Prowadnice teleskopowe to fajna sprawa, oraz czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluddka
Widziałyście może tę stylową lodówkę naszpikowaną nowymi technologiami z serii Lancaster? Podobno od listopada miała być w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożeeenka
chodzi o to,że tak naprawdę piekę często,ale nie interesuje mnie model z milionami opcji do wyboru,ale za to sprawdzony i funkcjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluddka
Ja mam na myśli lodówkę z linii Lancaster , jak ja zobaczysz to na pewno zatrzymasz się przy niej. Te nowe technologie są bardzo przydatne, ponieważ zaoszczędzają dużo prądu i żywność dłużej się przechowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka pyśka77
Ja właśnie zrobiłam generalny remont kuchni.Wymieniłam cały sprzęt zobaczymy co to warte.Poprzednio mialam kuchenke gazowo elektryczną Mastercook była 11 lat,padł piekarnik,lodówka Zanussi 14 lat jeszcze chodzi podarowałam znajomej.TEraz kupiłam płyte i piekarnik Whirlpool,zmywarkę BEko,lodówka Electrolux.Co do BOscha to mam pralkę i wcale nie jest nieśmiertelny.Dwa miesiące po 2letniej gwarancji padły łożyska i coś tam jeszcze ogólnie nprawa miała kosztować 700 zł dobrze że wykupiłam dodatkowe ubezpiecznie to naprawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien29
Też szukam, ale tylko okapu, z resztą już sobie poradziliśmy. Dopiero z wyborem okapu mamy problem. Czy da się kupić coś tańszego, tak, aby było jednak wydajne i solidne? I żeby prezentowało się nowocześnie, a nie jak zsyp na śmieci :) Na większy wydatek nie możemy sobie pozwolić. Kuchnia jest jasna i potrzebujemy raczej niedużego okapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik44
Aluddka, ta lodówka trochę droga jest ale ma piękne szklane fronty z elementami brokatu i niezwykle ciekawą fakturą. Na silnik lodówka ma aż 10-letnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rufik
Nie mogłam się na nią napatrzeć. Lodówka ma 180 cm wysokości i prawie metr szerokości , głębokości 76 cm , ale jest jedną z ładniejszych lodówek jakie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaes
JA polecam lodówki polar i kuchenki amica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbysławio
amica zawsze miała dobre kuchenki, teraz mają integra smart kuchenkę i według mnie wyprzedza ona to co jest na rynku - szczególnie jeśli chodzi o wyświetlacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkka
No jeśli to jest ten wyswietlacz taki jak w smartfonie to faktycznie, robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kok
Tylko Bosh. Nigdy nie kupuj agd z Polar ani Amica. Miałem już 2 lodówki 1 z Polara i 1 z Amica. Miałem też pralkę z Amica. Jeszcze została mi zmywarka z tej firmy, ale wkrótce i ją wymienię na Bosh. Wiem co piszę nie daj sobie wmówić żadnych tego typu produktów. Pralka Amica to jedna wielka porażka. Sam programator jest zrobiony chyba dla speców od elektroniki. Jakieś przytrzymywanie guzików, naciskanie w odpowiedniej sekwencji by wyłączyć omyłkowo załączony program. Porażka. Lodówki też szajs. Niby samo odszraniające, jedna lipa. A zużycie prądu daleko odbiega od informacji producenta. Odkąd mam pralkę Bosh i lodówkę z tej firmy żadnych problemów. Zrobisz co chcesz, lecz żebyś nie żałowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymnexkcv
Co za bzdura - wszystkie te sprzęty montowane są w ten sam sposób i praktycznie z tych samych podzespołów, gadka pt. Tylko Bosch to nacinanie leszczy na kasę.. akurat jeśli chodzi o okapy to amica daje rade, wiem, bo nimi handluję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umbris
A jak jest w przypadku piekarników? Czy jakaś marka albo konkretny model tutaj się wyróżniają? Nie chcę kupić czegoś trafnego, tym bardziej, że jestem skłonny zapłacić więcej. Byle sprzęt był solidny i najlepiej wielofunkcyjny *termoobieg, termosonda, prowadnice teleskopowe, łatwość w czyszczeniu). Ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×