Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość gość
Warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie warto zainwestować w http://multicooker.pl/ ja taki kupiłam i u mnie się świetnie sprawdza w kuchni, bardzo wszechstronne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja sobie kupiłam multicooker REDMOND 4502. Super sprzęt. Od jakiegoś czasu gotuję dania tylko w nim i smakują naprawdę pysznie. Wraz z zestawem otrzymałam książkę z stoma przepisami do multicookera. Sprawdźcie również dodatkowe przepisy na stronie producenta - http://multicooker.pl/przepisy/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem,to firma Mastercook już nie istnieje... Amicę polecam, ale została już wykupiona przez zagranicznego giganta. Bosch jest taki sam jak lg lub samsung, tylko za markę trzeba dopłacić kilka stówek więcej. LG ma dobre pralki. Samsung z kolei lodówki. Beko (gigant na rynku tureckimi i brytyjskim) jest też ok. Zwłaszcza zmywarki i pralki. Pracuję w branży kilka lat i widzę jaki sprzęt jest zgłaszany na rekamacje i z czego ludzie są zadowoleni a z czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosch nie jest taki sam jak Samsung czy LG. Koreańczycy produkują porządny sprzęt w przeciwieństwie do Niemców. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej A co myslicie o tym,żeby zamowic sobie do domu taki bezbutlowy dystrybutor wody , o cos takiego http://www.aqua-logic.pl/ ? Wiem,ze to bardziej pasuje do biura, ale naczytałam sie o tym systemie filtracji i jest naprawde bardzo dobry i kusi mnie zeby sprawic sobie takie cudo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
A co sądzicie o urządzeniach firmy Redmond? Ja trafiłam na ich multicooker na http://redmond.company/pl/products/multicookers/redmond-rmc-m110/ i coraz częściej myślę o jego zakupie. Oglądałam filmiki z gotowania za pomocą tego urządzenia i szczerze mówiąc zrobiły na mnie wrażenie. Jeśli miałyście znacie ten sprzęt to pls napiszcie jak się sprawdza i czy warto kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi wierzyć lub nie ale ja dokładnie 20 lat temu wyposażałam mój dom w sprzęty AGD. Mój wybór padł na boscha .Wszystko mam tej firmy i mam do dziś , nawet nie było potrzeby napraw . Sama w to nie wierzę i czekam kiedy padnie , szczególnie pralka która przez tak długi okres oprała pięcioosobową rodzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redcherry13
Każdy ma chyba w kuchni mikrofalówke. Bosh to już długo jest na rynku, więc raczej ma dobre produkty. Ogólnie teraz wybór sprzętu jest o wiele większu niż 20 lat. Jak lubisz pić soki to możesz np. kupić wyciskarkę do soków huroma na puregreen.pl tylko ceny tak od 1000 zł wiec warto wybierać z rozsądkiem. Fajnie jest też mieć mikrofalówkę z rożnem bo można przygotować np. szaszłyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionetkaah
W zeszłym miesiącu testowałam multicooker marki Philips. Przyznać muszę, ze trochę się namęczyłam z instrukcją obsługi, bo to dla mnie dość nowoczesne urządzenie, ale w efekcie wszystko wyszło nawet lepiej niz chciałam. Urządzenie jest wyposażone w funkcję inteligentnej regulacji temperatury, która umożliwia łatwe przygotowywanie ulubionych potraw. Panel sterowania ułatwia obsługę urządzenia. Misę wewnętrzną można myć w zmywarce. Warto zainwestować w ich sprzęt :) www.philips.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu króluje samsung lodowka, pralka, telewizory 2 szt Piekarnik amica ale w najblizszym czasie wymienie na samsung. A tel komórkowy tez samsung. Uwielbiam ta firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wyborze piekarnika i ogólnie sprzetu agd do zabudowy kierowałem się przede wszystkim gabarytami. Ostatecznie padło na kilka produktów znalezionych na www.wior.pl wam równieź polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałem ten problem kupując sprzęt Samsunga. Zaryzykowałem i kupiłem pralkę i lodówkę. Minęły 3 lata i wszystko działa jak należy bez żadnych najmniejszych awarii czy serwisów. W tym momencie samsung umocnił swoją pozycję na rynku i stał się liderem technologii, ale w Polsce dalej panuje zła opinia o samsungu. Tylko problem w tym że mało kto podaje jakieś argumenty dlaczego jest zła w czymś i jak to się objawia. Ja wiem że rozkręcając współczesną elektronikę to na 80% w środku będą jakieś podzespoły Samsunga i to nawet w śród marek Jak Apple czy HP. Fakt elektronika to trochę inna dziedzina, ale bardzo powiązana z AGD w tych czasach. Podsumowując ja mam już wiele urządzeń tej firmy i nie zawiodłem się na niej i żadne urządzenie nie przestało działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie wyobrażam sobie kuchni bez pożądnego ekspresu do kawy. Zawsze jak przychodzą znajomi czy rodzina chwalą moją pyszną kaffkę :) Wydałam na ekspres sporo jak na moją kieszeń bo ok 1800 ale warto było. Mam ekspres firmy Nivona. Kupiłam go przez strone internetową. Ale ze nie moge Wam podać linku to podpowiem ze to strona z konina o nazwie wszystkodokawy. Naprawde mają ciekawą ofertę i jeśliktoś się waha nad kupnem tego cacka to polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dystrybutor wody jest kwalifikowany jako sprzęt AGD? Szukam takiego do wyposażenia kuchni biurowej i zastanawia mnie ta kwestia. Znalazłem kilka ciekawych modeli na http://www.aqua-logic.pl/oferta.html i w porównaniu z tymi oferowanymi przez inne firmy, oferta wydaję mi się naprawdę korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.09.16 Możecie mi wierzyć lub nie ale ja dokładnie 20 lat temu wyposażałam mój dom w sprzęty AGD. Mój wybór padł na boscha .Wszystko mam tej firmy i mam do dziś , nawet nie było potrzeby napraw . Sama w to nie wierzę i czekam kiedy padnie , szczególnie pralka która przez tak długi okres oprała pięcioosobową rodzinę. x To samo. 18 lat i sprzęty Boscha działają, nigdy nie potrzebowały naprawy. Podobnie telewizor Sony, nie do zdarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mikrofalę i lodówkę samsunga no frost od dobrych 8 lat, kupiłam ją bo w tamtych latach była to najnowsza technologia, posiada też jony srebra pełniące funkcję antybakteryjną, nie trzeba było nigdy odmrażać, ma niski pobór mocy i fajną funkcję wakacje- podczas wyjazdu przełącza się na niski pobór mocy, bo lodówka jest praktycznie pusta, nic się z nimi nigdy nie działo, w lodówce tylko przepaliła się żarówka ale w internecie zamówiłam - koszt 15 zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka1979
A może SOLGAZ? Słyszałyście coś więcej o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka34gość
Wierze w Boscha od lat mam pralke /juz druga/ i lodowke.,czajnik.Wszystko dziala OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ciekawym sprzętem jest dystrybutor wody, korzystam z takiego w pracy, ale coraz częściej myślę, aby zaopatrzyć się w taki u siebie w domu. Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł, szczególnie, że oferty np. od www.aqua-logic.pl są bardzo korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okap to też ciekawy sprzęt, może na przykład wyglądać jak designerska lampa, a jednocześnie filtrować powietrze i pochłaniać niechciane zapachy. Polecam e-sklep okapykuchenne.pl - mamy bogaty wybór okapów, w tym również produkty Samsung i Bosch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc jge24
rob wszysko tylko nie kupoj samsunga bo umnie samsung znisczyl kuchnie (spalil). pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
U nas w domu przeważa sprzęt Amici. Jak dla mnie jest ok i nie psuje się często. Jedyne co nam padło w ostatnim czasie to pralka :( Będziemy musieli wybrać się do RTV Euro AGD i kupić jakąś nową. Myślałam o wzięciu pralki na raty wtedy nasz budżet aż tak bardzo nie ucierpi. Póki co piorę ręcznie co doprowadza mnie już do ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzzska
My z Amici mamy płytę gazową, poprzednia też była od nich i działała latami więc w zeszłym miesiącu po remoncie kuchni wzięliśmy płytę gazową na szkle pod zabudowę i póki co ok, dużo prostsze czyszczenie co ciekawe no i automatyczne odpalanie gazu też na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×