Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Gość Antek bez majtek
Uważaj na lodówki Siemensa - robią je w Chinach i całkiem niedawno wybuliłem 500 złotych na wymianę kompresora ( serca lodówki ) - kupiona 3 lata temu. Za nim kupisz, obejrzyj druga stronę - chińskie napisy u podstawy lodówki zdradzą Ci jej prawdziwą wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka r.
Pod zabudowę można teraz kupić nawet tostery - http://www.centrum.meble.pl/p71131,promocja-toster-et10-do-zabudowy-stal-szlachetna.html Za mojego remontu były tylko podstawowe sprzęty w zabudowie, nic więcej. Fajnie, że doszło do takich zmian - chcielibyśmy mieć tego więcej u siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuiviell
Może jakieś sugestie w sprawie okapów? Chodzi mi o okap teleskopowy (50-60 cm szer.), najlepiej ze sterowaniem sensorowym. Komu najlepiej zaufać w tym przypadku? Dodam, że nie chcę przepłacić, zależy mi na czymś solidnym, ale nie za bardzo drogim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradcaagdd
Z piekarnikami to akurat dobrze jest wspierać to co polskie. Amica ma bardzo dobre piekarniki, szczególnie jesli chodzi o nowoczesne rozwiazania to robią wrażenie - tak jak np integra smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrzykd
okapy też mają dobre, szczególnie te nowe kominowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoki
integra smart to pomyłka - po cholere wam taki wyświetlacz w piekarniku??? może jeszcze dorzucą do piekarnika telefon i kamere skypa? byhahahhaha no może z tą kamerą to nie taki głupi pomysł - możecie nagrywać swoje zabawy na stole kuchennym hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Anouk@tlen.pl'; Odradzam Mastercooka, Amicę i Whirlpoola. Szykaj electroluxa i AEG, Bosha... Popieram. Ja mam w kuchni Boscha zmywarke i jestem zadowolona. Lodowke mam Aristona (sprawuje sie super). Piekarnik mam Zanussi. Jesli moge i ci cos doradzic nie kupuj pralko-suszarki w jednym bo 4 moich znajomych milao problemy i kupili potem oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseses
ja amici nie odradzam , ... To dobry sprzet .. natomiast bosch to porazka , co chwile sa z nim jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HPZoszQHJGjcmcfDRA
ChalikDawno się tak nie uśmiałem. Nie wiem kto był na tyle kompetentny by stziwrdeić po statystykach Distrowatch że Ubuntu traci użytkownikf3w ale widzę że coraz więcej blogf3w i stron podchwytuje ten temat. Statystyki na tej stronie mf3wią tylko o tym ile ludzi odwiedziło podstronę opisująca daną dystrybucję a nie ilu faktycznie jej używa. Co do Unity filozofia środowiska jest w sumie ok, ale chyba Cannonical pośpieszył się nieco z jego wprowadzeniem. Po krf3tkiej pracy na ostatnich dwf3ch wydaniach Ubuntu człowiek czuje się jakby miał do czynienia z produktami w wersji alfa. Możliwości konfiguracyjne pf3ki co są niestety niewielkie ale jest to po części chyba zasługa gnome-shell, bo w przypadku Gnome 3 sytuacja wygląda identycznie a jak wiadomo Unity na nim stoi. |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Culio27
Co piekarnika amici, to jak działa ten dotykowy ekran? Dobrze się to sprawdza? Jakie są zalety tego - dobrze by było, gdyby jakiś posiadacz się wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzunas
działa jak w smartfonie: mozesz sobie wgrać zdjęcia albo przepisy, masz możliwość sterowania dotykiem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszoko
A co myślicie o płytach i piekarnikach Whirlpoola? Upatrzyłam sobie i to i to z tej firmy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że takie rzeczy oferują. Myślałam o zmywarce Whirlpoola ale słyszę ciagle, że nie domywa naczyń, więc myślę o Samsungu, może Boschu (droższy) mimo wszystko. Pralka - myślę o Samsungu, lodówkę już kupiłam też Samsunga, okap upatrzony też Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkkka
A co myślicie o lodówkach z kompresorem linearnym od LG, czy rzeczywiście pracują one cicho i są energooszczędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiaczkaW
Nie słyszałam, żeby firma LG robiła lipne kompresory w lodówkach, więc zdecydowanie nie masz się czym przejmować i śmiało możesz wybrać sprzęt tej firmy. Kompresor ma 10 lat gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionierka
widze ze szykuja sie ostre zakupy:) ja osobiscie nie znam sie na tym za bardzo ale znalazlam w internecie sklep, niedawno ruszyl ale zaryzykowalam i warto bylo:) bardzo pomocny pan i jestem zadowolona z zakupow:) takze mozna sprobowac, www.tangel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sprzęt Samsunga, myślę ze warto się o niego pokusić. Mam lodówke i piekarnik a przymierzam się do zmywarki. To co mnie przekonało do zakupu tej marki to cena i funkcje. Natomiast dodatkowo jeśli chodzi o gwarancje to nie ma żadnych problemów (na drzwiach od lodówki pojawiło się kilka kropek, jakby po igle, które wyglądały jakby rdzawe - serwis przyjechał i wymienił drzwi, i od chłodni i od zamrażarki - bez pytań i zbędnego szukania winnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung, Bosch i Miele to jedna i ta sama firma - to po pierwsze. Po drugie: mam w kuchni praktycznie wszystko firmy Samsung (plyta, kuchenka, mikrofala, kuchenka parowa, ekspres do kawy) i jestem bardzo zadowolona. Lodowke i zamrazarke mam Liebherr - nie byly tanie, ale naprawde warto. Mam nadzieje, ze pomoglam 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samsung, Bosch i Miele to jedna i ta sama firma - to po pierwsze. Po drugie: mam w kuchni praktycznie wszystko firmy Samsung (plyta, kuchenka, mikrofala, kuchenka parowa, ekspres do kawy) i jestem bardzo zadowolona. Lodowke i zamrazarke mam Liebherr - nie byly tanie, ale naprawde warto. Mam nadzieje, ze pomoglam Okap tez mam Samsung :) Chcialam miec wszystko z jednej serii, zeby ladnie wygladalo i bylo funkcjonalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Samsung, Bosch i Miele to jedna i ta sama firma - to po pierwsze. Po drugie: mam w kuchni praktycznie wszystko firmy Samsung (plyta, kuchenka, mikrofala, kuchenka parowa, ekspres do kawy) i jestem bardzo zadowolona. Lodowke i zamrazarke mam Liebherr - nie byly tanie, ale naprawde warto. Mam nadzieje, ze pomoglam Okap tez mam Samsung usmiech.gif Chcialam miec wszystko z jednej serii, zeby ladnie wygladalo i bylo funkcjonalne A, zmywarke mam Boscha i sprawuje sie doskonale. Pralka i suszarka tez Bosch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie juz kilka razy nacielam i teraz kupuje sprzet tylko Boscha. Uwazam, ze jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam firmę samsung , bardzo ciężko uzyskać pomoc w serwisie wymienionej firmy , personel niekompetentny , mam kuchenkę mikrofalową , płytę gazową , zmywarkę bardzo słabe oznaczenia wszystko schodzi przy zamoczeniu masakra a serwis zbywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nic a jednak
ludzie nie piszcie mi że SAMSUNG, to to samo co BOSCH ! jeżeli ktoś produkuje telefony i smartfony, do tego telewizory i monitory (czyli RTV), kiedyś robił też dyski komputerowe (może dalej robi) i wszedł jeszcze w branżę AGD tj. pralki i zmywarki - urządzenia w styczności jednocześnie z prądem i wodą, płyty indukcyjne i wiele innych pomysłowych nowinek elektronicznych, TO JA MAM PYTANIE, co ta firma produkuje i w czym się specjalizuje ? bo produkuje wszystko i specjalizuje się w elektronice, a nie w AGD ! SAMSUNG jest najlepszy tylko i wyłącznie na papierze, podobnie jak jego koreański bliźniak LG ! takie otrzymywałem opinie od osób zajmujących się rozprowadzaniem sprzętu wśród odbiorców prywatnych. W LG kiedyś pracowałem ... "bez komentarza". Słyszę wiele negatywnych opinii o SAMSUNG i sam taką wyrażam. Marka SAMSUNG kojarzy mi się z tandetą ! Jeżeli chodzi o markę BOSCH sam mam w planach zakupić sprzęt AGD tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza marka to bosh . U mnie była wiertarka bosh i padła po miesiącu użytkowania . Teraz mam Hilti i daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby nic a jednak
gość ... iu nie pisz o wiertarkach, rozmowa (jeżeli tego nie zdołałeś dostrzec) toczy się na temat AGD ! HILTI zajmuje się wyłącznie (z tego co się orientuję) elektronarzędziami, to zupełnie inny temat i nie będę polemizował tutaj. SAMSUNG posiada jeszcze własną stocznię w Korei dla śmiechu ... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memberka9
Ja zaufałam opinii fachowców w firmie która wstawiała mi meble na wymiar do kuchni (konkretnie Torus: http://www.torusmeble.pl/ - mają swoją siedzibę w Gliwicach i bodajże w Tychach ....). Zależało mi na wysokiej jakości. Meble mam na wysoki połysk, zdecydowanie najwyższej jakości i postanowiłam, że zainwestuję również w dobry sprzęt ... Znacie może markę Miele? Sprzętów nie można kupić w normalnych sklepach, jedynie poprzez studio mebli. Ja zainwestowałam w nie i jestem niesamowicie zadowolona :) Świetnie wyglądają, są nowoczesne, nie psują się i idealnie pasują do nowoczesnego designu w jaki zainwestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o piekarnik to faktycznie integra smart fajnie się prezentuje ale nie tylko bajerancko a przede wszystkim praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o sprzętach agd LG? Mam ich telewizor i jest fajny, ale nigdy nie miałam tej marki agd, chcę kupić pralkę i lodówkę (budżet jakieś 4 tys na wszystko, rodzina 3 osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ney
Mnie w zaufanej hurtowni polecili, aby nie kupować sprzętu z jednej firmy, bo mogą np. robić wspaniałe lodówki a niekoniecznie dobre zmywarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×