Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
czarna_06

Jaki sprzęt AGD do kuchni - Samsung, Bosch, Mastercook??

Polecane posty

Witam, Szukam pomocy w wyborze sprzętu AGD do zabudowy kuchni: - płyta indukcyjna - do 2500 zł - piekarnik - do 2500 zł - okap - do 2000 zł - zmywarka 60 cm - do 2500 zł - pralko-suszarka - do 2500 zł - lodówka z dolnym zamrazalnikiem - do 2500 zł Sporo na forum opinii o firmie Mastercook, niestety bardzo mało o Samsungu. Chciałabym sprzęt na dobre parę lat dlatego też proszę Was o pomoc. Kwoty są orientacyjne - im będzie taniej tym lepiej. Odpowiada mi Samsung, gdyż w sprzętach, które potrzebuje ma ciekawe pozycje z wszystkimi pożądanymi opcjami. Mimo wszystko bardzo interesują mnie Wasze opinie na temat w/w urządzeń innych firm. Tyle, że niestety na razie to trudno tu się czegokolwiek dowiedzieć :( A ja niestety kompletnie nie mam rozeznania. Ostrożnie podchodzę do firm takich jak Electrolux, Mastercook, Ariston, Indesit itd... Najlepszym wyjściem jest BOSCH/SIEMENS - ale nie ma co ukrywać, że za sprzęt w specyfikacji takiej jak SAMSUNG trzeba każda cenę pomnożyć przez dwa. Wybrane przeze mnie pozycje firmy SAMSUNG: - lodówka side-by side - Samsung RSH7ZNRS lub Samsung RSH7UNBP - lodówka combi - Samsung RL58GPEMH - piekarnik - Samsung BT62TDBCT lub Samsung BQ1S4T133 - płyta - Samsung CTN364N006 lub Samsung CTN464NC01 - zmywarka - Samsung DW-BG570B lub Samsung DMM770B - okap - Samsung HDC6475TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dases
U mnie lodówka polar jest 10 lat i dziala bardzo dobrze . MAm tez 10 lat kuchenke na prąd amica i tez działa bez zarzutu . Dlatego polecam te firmy . Ale nie polecam lodówek amica . Polar robi lepsze lodówki od Amici .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dases
U mnie lodówka polar jest 10 lat i dziala bardzo dobrze ani razu sie nie zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4t34
BEKO nie kupuj, cały czas mają jakieś wpadki ze swoim sprzętem, a to zwarcie, a to pożar :P Poszukaj na elektrodzie, temat wałkowany setki razy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiiuiu
. Ostrożnie podchodzę do firm takich jak Electrolux, Mastercook, Ariston, Indesit itd... smieszna jestes . Wlasnie powinnas ostroznie podchodzic do samsunga , bo oni raczej robią telewizory , a nie AGD . Samsung debiutuje na rynku AGD od niedawna . A Electrolux produkuje sprzety AGD , odkurzacze od 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Robiłam remont kuchni lodowke z kostkarką już mialam zmywarkę też ale miała panel odkryty to kupiłam nową .Kuchenka mic Bosch 1800 zł najtansza, piekarnik Bosch średnia połka samoczyszczący to najdrozszy zakup 4800 ,płyta indukcyjna Samsung 3200 i zmywarka Bosch 2500 tyś wszystko fajne ale pikuś do ceny mebli a i pochlaniacz AKPO za 1800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odradzam Mastercooka, Amicę i Whirlpoola. Szykaj electroluxa i AEG, Bosha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówicie, ze samsung nie ejst dobry? kurcze, myslalam, ze nie jest taki zły. Ma funkcje które mi pasuja, a tu wszysyc twierdza, ze samsung to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiiuiu
amica robi bardzo dobre kuchenki , ale odradzam od nich lodówek czy pralek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiiuiu
Zmywarki Amici to porażka. rozumiem ze była u ciebie kiedys zmywarka amici ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANICZE
JA MAM PRALKE SMASUNGA I JEST :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie znajome miały i szybko wymieniły. A opinia sprzedawców jest jednoznaczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie było tak, ze albo bosch, siemens albo samsung. A macie/mieliscie samsunga i psul sie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Jak miałam piekarnik Master to było badziewie przy pieczeniu np szaszłyków tłuszcz się wlewał między szyby i kuchnia też do kitu. Ale piekarnik Boscha rewelacja i płyta do gotowania rewelacja miałam dość okopconych garnków na gazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Lodówkę z kostkami do lodu mam od 5 lat napoczątku myślałam że kupiliśmy bajer latem ochładzamy napoje a zimą też i mamy Samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, wszyscy narzekaja na samsunga a jak narazie zadne z Was nie napisalo mi dlaczego mam zrezygnowac?? mieliscie i sie zepsulo? znajomi mieli i sie zepsulo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego samsung? lodówka ok ale reszta zastanawiałbym się osobiście jako piekarnik zmywarka preferuję aeg/elektolux płyta indukcyjna tylko teka moim zdaniem lista do ręki iść do sklepu jednego lub kilku i poprosić o uruchomienie :classic_cool: czy np płyta nie piszczy buczy podobnie lodówka ciężko uruchomić w sklepie zmywarkę czy piekarnik ale to można sprawdzić w necie na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem samsung to korea(nie mówię złe) ale pomyśl co koreańczycy robią w piekarniku/kuchnia daleko wschodnia? jakoś nie pasi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic strasznego
Ludzie Samsung i Bosch to jedna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak seat skoda i vw niby też :D toyota aygo fiat i ford też taki sam :D:D:D ale czy ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłem całe wyposażenie kuchni w jednej firmie w necie powiem tyle że z dostawą do domu ponad 100 km miałem lodówkę(2200PLN) free w porównaniu z tradycyjnymi sklepami, oczywiście wszystko sprawdziłem w realu wcześniej jak wygląda i jakie funkcje posiada :) od kilku osób usłyszałem gdzie frajda z kupowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×