Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

"powiem tylko tyle, że inteligencja kobiet pozwala im bez wysiłku korzystać z tych wycharowanych przez bogaczy milionów" na to, to pozwalają cycki więc widocznie tam się ta "kobieca inteligencja" znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość off jesteś zgorzkniałym
prawikiem siedzisz na kafe zamiast zrzucac zbedne kilogramy grubasie tak to nigdy dupy nie wyrwiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie umiesz sformułować wniosków o czym to świadczy, to ustosunkuj sie do moich 1. są to męscy zwycięscy męskiej rywalizacji w męskim świecie 2. ta lista mówi o ludziach, którzy wypracowali majątek to ma być na co dowód? na wyższość? a to w takim razie ja podaje listę osób, które wychowały najwięcej pełnowartościowych członkó społeczeństwa i w pierwszej setce, o cholera, nie ma mężczyzn, a wdrugiej dopiero jakiś wdowiec z czwórką dzieci. 1. są to kobiecy zwycięscy w kobiecej pracy w kobiecym świecie 2. ta lista mówi o ludziach, którzy wypracowali ludzi. (użyj jeszcze raz inwektywy, to zobaczysz moją dupę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 16
Offerma - powtorze pytanie. Uwazasz , ze gdyby nie bylo rownouprawnienia to mialbys szanse na kobiete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"są to męscy zwycięscy męskiej rywalizacji w męskim świecie" jak to "w męskim świecie"? teraz już nagle jest to "męski świat"? ale kobiety twierdzą że ich praca jest warta tyle samo co mężczyzn i chcą tyle samo zarabiać. i wtedy nie ma mowy o "męskim świecie" jakoś. a tu jakoś nie bardzo widać żeby była warta "tyle samo" skoro w pierwszej dwudziestce najbogatszych nie ma ani jednej która by doszła do majątku własną pracą. tylko trzy dziedziczki fortun zbudowanych przez facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 16
OK juz rozumiem : to jest offermowa metoda podrywania njunnujn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to w takim razie ja podaje listę osób," a gdzie ta lista? bo jakoś wzrok mi osłabł chyba że jej nie widzę skoro ty ją "podajesz". kolejny pseudoargument nijak się nie mający do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie nagle? od tysięcy lat tam gdzie są pieniądze, władza i siła to jest to męski świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej listy nikt nie publikuje, kobiety sie tym nie upajają , to są ich prywatne dorobki życia. ale chyba przyjmujesz na moje piekne oczy fakt, że to kobiety głównie zajmują sie dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od tysięcy lat tam gdzie są pieniądze, władza i siła to jest to męski świat." od tysięcy lat to tak. bo tysiące lat temu to "samiec" wykorzystując swoją fizyczną przewagę "niewolił" kobietę i nie pozwalał jej osiągać optimum swoich możliwości, które ponoć są takie same albo i większe niż męskie. tak przynajmniej twierdzą feministki. oczywiście podli pracodawcy wciąż kierują się stereotypami (pozostałymi z tego jaskiniowego okresu) i dlatego biedne kobiety są w pracy dyskryminowane i zarabiają mniej choć ich praca jest warta tyle samo co męska. tak czy nie? no ale owa pierwsza dwudziestka to nie dorobiła się na etacie, oni sami są pracodawcami. nikt im nie mógł położyć na głowie "szklanego sufitu" ani przylepić do "lepkiej podłogi" (ponoć dlatego kobiety nie awansują choć są takie świetne). no i co, nie ma wśród nich kobiet? mimo tego że rozmawiamy tu o ludziach którzy sami "są kowalami swojego losu", którzy nie mają nad sobą szefów, nie ma ich kto dyskryminować a wszystko zależy tylko od nich. fakt że to są "najlepsi z najlepszych" i to tacy którzy mieli w dodatku szczęście. no ale skoro kobiety są "równie dobre" to dlaczego ich nie ma? czyżby szczęście też było "seksistowskie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mojej listy nikt nie publikuje" czyli to kolejne babskie urojenia. no kto by pomyślał, no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njunja, teraz Ty się dałaś wciągnąć? Oć, z winkiem czekam na umówionej wcześniej pozycji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopshhh idę, tylko pozegnam sie z offem, co by elegancko sie oddalić to że kobiety wychowują ludzi, to nie są babskie urojenia, czy jak czegos Forbes nie publikuje to to nie istnieje? o czym świadczy fakt, że jedna lista istnieje na papierze i jest policzalna materialnie, a druga istnieje w wiedzy powszechnej i męski świat nie wypracował metod na jej przeliczenie? tu sie kłania filozofia i wiedza o społeczeństwie, należałoby trochę bardziej metafizycznie na całe zagadnienie spojrzeć, ale trudno o to, jeżeli dla Ciebie istnieje tylko pieniądz. paps!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"druga istnieje w wiedzy powszechnej i męski świat nie wypracował metod na jej przeliczenie?" bo właśnie chodzi o to co "wypracował" kobiecy świat. i jakoś nie można się tego dopatrzeć za bardzo bo rodzenie i wychowywanie dzieci to "wypracował" również świat orangutanów i słoni więc jeżeli chcesz mnie przekonać że kobieta dorównuje intelektem słoniowi to się nie wysilaj bo ja to doskonale wiem. ale to trochę za mało żeby dorównać mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach. te offermowe kwaśne winogrona: kobiety są głupie, więc nic nie straciłem na tym, że z żadną nie byłem. off, twój ojciec zdaje się niezbyt się zasłużył przy twoim wychowaniu, więc dzięki komu jesteś taki mądry? hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlboro, ale nie pale
bylem z paroma, pare przewalilem, chlopaki-nic nie tracicie. Kobieta to produkt ktory sie szybko psuje. Po 22 roku zycia juz sie do niczego nie nadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający dzentelmannn
Witam, reszta jeszcze nie w pracy? Wstarac rodacy, do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt już nie chce x toba
Gadać durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsdsdsdsd
Niesamowite, jak autor tematu rozwalil intelektualnie cala grupe adwersarzy. Szacun dla autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
wymagania w stosunku do kobiet sa wieksze niz za czasow niewolnictwa ,juz dawno spiewal Lennon ze kobieta jest murzynem swiata,mezczyznom sie to podoba ,ja tylko czekam az przyjdzie taki nowyLINCOLN I ZNIESIE NIEWOLNICTWO tym razem w odniesienu do kobiet,bo lby meskie nigdy tego nie zrozumieja.Huja miec nie znaczy panem byc moi drodzy ,a jeszcze wasz wyglad to juz jak w ZOO,same malpopodobne odpady ,mozna sie tylko posmiac,ale nie na powaznie brac, To co teraz nazywa sie mezczyznami to tylko do garow sie nadaje ,po 4 latach nauki,bo wczesniej i tak nie zrozumieja jak sie garnek myje. Nie damy sie rzadzic takimi wybrakowanymi pseudosamcami. Kobiety sa piekne ,wyksztalcone pracowite,maja prawo wymagac. Niestety ale zatrzymujac sie w miejscu mezczyzna bedzie w przyszlosci " Tym murzynem swiata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeenek
slywia chlopak zostawil?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dżemus, od razu widać że to ty wyzłaszczasz sie pod pomarańczową pelerynką- coś tak jest, bo ty tak stwierdziłeś, pisałeś w ten sposób wczoraj cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
nie moj drogi to ja zostawiam,i zawsze z przyjemnoscia . Nie ma leprzej zabawy jak odstawienie tygrysa od zdobyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
jak tygrys cie zdobyl i zaliczyl to sobie mozesz go odstawiac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Ale z was glupie naiwne kopie waszych wlasnych babc,nie macie pojecia co facetow kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
jestem facetem i wiem co kreci facetow, ty jako kobieta moze sie tylko domyslac, blednie lub mniej blednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgikwehgvueji
mezczyzni zyja pod presja stereotypow tak, biedni sa w tym patriarchacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikasmirna
bardzo biedni, jak kobieta jest niezdarna to jest slodka, jak facet jest niezdarny to jest niezaradny, do niczego sie nie nadaje jak kobieta placze to nalezy ja pocieszyc, jak facet placze to jest beksa, slamazara itd jak kobieta nie pracuje zawodowo to realizuje sie w domu, jak facet nie pracuje zawodowo to jest nic nie wart itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×