Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość dzentelman ty jestes
I nie filozofia do braku odwagi a movement, czyli ruch, bo ucieczka jest ruchem ciala a nie stanem umyslu, nie uciekam bowiem myslami od ciebie. Czy moze konkretyzuj swoje wypowiedzi, bo sama juz nie wiem :D czy uciekam myslami czy uciekam zapierdalajac nogami w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Ale ja nie bede czytac ci w myslach czlowieku ! Dlaczego nie powiesz co cie boli po prostu ? Tego, ze nie chca cie kobiety z klasa, kasa itd ? Czy o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
http://www.youtube.com/watch?v=ClIjJSPwQpE&feature=player_embedded powiedziales ze tak wlasnie jest jak w tym filmiku a czy w tym filmiku nie masz salonowej lali, przeciez ona pracuje w salonie ma wyzsze stanowiko niz on no to sila rzeczy skoro taka relacje podales za wzor to takich relacjach mowisz. i sam nie raz mowiles ze jak facet ma status materialny wyzszy to sie schyli no ale jak juz laska ma wyzszy tatsus materialny to juz nie czizys ty masz rozdwojenie jazni kuzwa czy co mam ci przypominac co mowiles co piec minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
skoro nie szukasz salonowej lali i to dlaczego ciagle o takich mowisz i ich sie czepiasz itp. czlowieku ogranij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
i sam nie raz mowiles ze jak facet ma status materialny wyzszy to sie schyli no ale jak juz laska ma wyzszy tatsus materialny to juz nie Pytam sie kur... gdszie Ty wyczytlas ze ja szukam salonwej damy? Gdzie? Jakby Ci wyslal film z pigwianmi to bys powiedziala ze chce sei zwiazac z pingiowem - to jest twoja logika jak mozna byc tak glupim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Co mi sie jawi jedynie, to jedyne twoje argumenty, to wciskanie kazdemu, ze nic nie rozumie, przejrzalam kilka stronic i na kazdej to samo : czytaj ze zrozumieniem i obrazanie innych. Wstydz sie maly chujku !!A kysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Gdzie ja sie czepiam salownych lal, i gdzie niby o nich ciagle pisze? GDzie Nie zalamuj mnie, powtarzam, czytac to co jest napisane a NIE TO CO bys chciala by napisaL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu już chyba jest po tej lobotomii, co to zalecała Moorland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
dzentelman ty jestes Nie moja wina ze nie umiecie czytac ze zrozimieniem i przypisujecie mi cos czegos nie napisalemn! Przy tkaim waszm zachjowaniu dyskusja nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Napisalem ze pracuje, zaraz ktos napisal ze pracuje ciezko nie majac zadnej podstawy ku temu, i tka wyglady caly czas dodajacie sobie cos, kompletne glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, chyba doszedł po 7 godzinach masowania kapucyna pod posty od kobiet, bo się zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Ale ja sie ciebie pytam o co ci chodzi tak w ogole ? a ty nie odpowiadasz, wiec wybacz, ale ja nie potrafie czytac w myslach takim jak ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
salonowa lala to przenosnia tempaku debilu cioto frajerze wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
o co chodzi ? Ze nie mozesz znalezc sobie porzadnej kobiety ? Oczywiscie, ze nie, bo jestes zwyklym koniem, do roboty za grosze i z ryja koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla pokazujesz swoja klase, prawdziwe oblicze, czemu mnie to nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
inaczej: psia koncówka, debil, zakuty leb, prostak, miserable cunt etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
dzentelman ty jestes Jakbys umiala czhytac ze zrozuminiem to bys wiedziala o co mi chodzi, pisalem wielokrotnie dobra rada ode mnie - naucz sie czytac, a odppwiedz na pytanie sama przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
ale prowo nie wierzę ze sa tacy debile no nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Ale co zbierac ? Nasze obelgi na klate ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofa sie do przodu i schyla w górę, to zupełnie jasne dla normalnego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Obrazajcie mnie dalej, pokazujecie tylko swoja klase, no dalej, pokazce jak bardzo zalosni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
jesli oczekujesz, ze bede czytac te jebane 24 strony twojego pierdolenia, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
njuuunnn dla inteligentnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla' to nie zadna proowoakcja, dobra rada, zacznim myslec jak tylko zaproponowalem spotkanoie, to od razu cisza takie z was cwaniki, w sile kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
dzentelman ty jestes jak cchesz znac odp to przeczytasz, nie chcesz to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz wiecej placzacych
facetow na tym swiacie bo nie ma wojen w Europie i nabijania na pal. Za duzo lachmyt przezywa i ma dostep do internetu i wolnosci slowa, a tak naprawde nie jestes wstanie utrzymac kobiety, to powinna ci wystarczyc wlasna reka, bo co ciamajdo zrobisz jak z seksu bedzie dziecko? Ma placic za to ze jego ojciec jest biedna, sfrustrowana dupa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Buhahahahahahaha Meeting mu w glowie :D :D a to dobre :D :D Nie wiem czy ktoras tutaj z szanownych dam mialaby ochote na spotkanie z wariatem z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
pisalem o seksie nie spieszno mi do seksu, to jest wieksza przyjem nosc dla kobiet nie widze powody bym to ja zaciagal kobiety do lozka czy tez inni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze to prowo. Choc tacy faceci istnieja i jest ich calkiem sporo. Wczoraj tez od rana do nocy spamowal i jutro od 9 do wieczora bedzie to samo, te same argumenty, ten sam Lew-Starowicz itd, itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×