Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ale ty jestes tepa Zrozum ze uprawnieni to polega na tym, ze facei wiaza sie z kobietami o wiele nizszym statusie spolecznym, a juz na odwrot to jest rzadkosco Wezmy takie zarobki., Gdyby faceci wiazali sei tylko z obietami ktore zarabiaj tyle samo co oni, to byloby mase singli.... To facet moze, musi soe schylac na dol, godzic sie na cos "gorszego" a kobioeta juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Dokladnie, ja na przyklad potrafie strzelic do dzika czy zajaca, ale potrafie miec lzy w oczach na komedii romantyczne A potrafisz byc dresem sluchaajcym hip hopu a jednoczesni elegancko uranym facetem, romantykiem cjodzacym do teatru i opery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
schylac na dol hahahaha. A do gory to jak wyglada schylanie ? :D :D oj tepa strzalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumaczcie tej ścianie, co znaczy podobny status społeczny, i że mezalianse są super rzadkością, w każdą stronę. bo zabijacz czasu znowu se coś ubrdał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
no to juz miej pretensje do facetow ze sie schylaja na dol a nie do kobiet ze maja za wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
"musi" on mi serio poprawia humor tym pierniczeniem od rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Dlatgo trzeba szukac w swojej gupier spolecznej. Ciekawe z kim mieliby sie wiazac polscy milionerzy, chyba byliby starymi kawalerami rozbawaicie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
i kurwa znowu z tym hip hopem i dresem, i tak w kolko macieju..jestes niedojebem swojej starej frajerzyno. Ze tez tacy istnieja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A potrafisz byc dresem sluchaajcym hip hopu a jednoczesni elegancko uranym facetem, romantykiem cjodzacym do teatru i opery?" Teoretycznie jest to wykonalne, ale nikt nie wymagal ode mnie nigdy takiej kaskaderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
schylac na dol hahahaha Widze ze jestes bnardzo ograniczony Mozna sie cofac do przodu, np do przodu budynku, tak samo jest z schyalniem, mysl trocjhe, to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaz mi tępusiu przykład polskiego milionera związanego z kobietą z innej sfery społecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie cofac do przodu, np do przodu budynku, tak samo jest z schyalniem, hahahaha ale kabaret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
njunnujn Pokaz mi zwiazanego z tej samej sfery? A i najpierw przecztac co to jest grupa spoleczna i co ja okresla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
ty niedojebancu ty ! Wmawiasz mi jeszcze , ze sie myle ? hahahaha schylac ku ziemi a NIE NA DOL!! Schylac po cos ty buraku niedouczony, zgrywajacy wielkiego filo ! Jebnij sie w tepy leb. I jak mozna cofac sie do przodu budynku ? hahahahahaha wrocil do przodu budynku jak juz, oj tepy ty, tepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pogudz sie z tym ze nie masz szans u kobiet z klasa i tyle tego nie przeskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo Niemczyccy Kulczyk-Przetakiewicz ten od Pieńkowskiej, sorry umknęło mi nazwisko pana. itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
njunnujn widze ze sie dalas znowu wkrecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Cofnij sie do przodu budynku - nie rozumiesz? Do przodu odnosi sie do czesci okreslajacej konkretyn fragment budynku - widze ze trzeba lapatologiczne tlumaczyc bo inadczje nic nie pojmujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
wez sie za takiego buraka jak ty one nie maja takich wymagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Ze tez mi przyszlo uczyc takich tepakow :O zaloz dres, na to marynare i smigaj do teatru ty wiesniaku ( wyjatkowy przyklad kretyna-nieuka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Naprawde nie rozumiecie jak sie mozan cofac do przodu budynku? Tak smao jak mozna pojsc do przodu bydynku, tak mozna sie cofnac do przodu budynku - ale z was tepoty,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomponia. ojtam, czasem trzeba sie odmóżdżyć, poza tym moorland już zmęczona oć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhmhmhjh
to widzę że autor korzysta z jakiejś nowoczesnej koparki z wbudowanym sprzętem komputerowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
Cofnij sie do przodu budynku - nie rozumiesz? Do przodu odnosi sie do czesci okreslajacej konkretyn fragment budynku " HAHAHAHAHAHAHA, no leze i kwicze :D :D a ten dalej swoje :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma zwrot "cofac sie do przodu budynku" wspólnego ze schylaniem na dół? co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, NIE MOGE :D :D :D i to mnie wyzywa od tepej :D :D :D juz wystarczy gentleman, juz dales popis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Mezalians (fr. msalliance) małżeństwo z osobą niższego stanu np. szlachcica z chłopką. Było uważane za małżeństwo nierówne, nieodpowiednie i niestosowne. Dzisiaj pojęcie bywa używane w odniesieniu do związku osób różniących się wykształceniem lub statusem materialnym. Chyba nie powiesz ze status materialny meza Pienkowskiej i jej samje, przed slubem byl taki sam lub podobny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×