Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla pisalem juz zebys sie tak nuie denerowala bo zlosc pieknosci szkodzi, a dla was pieknosc taka wazna jest, nawet nie mozna z tego zartowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest mniej wydajna i mniej dyspozycyjna, bo faceci nie zrobią tego wszystkiego co ona musi, bo większość myśli, ze ich obowiązki kończą się na spłodzeniu dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
jestes ciota bo niepotrafisz sporstac wymaganiam ktore jak twierdzisz sa wysokie nic na to nie poradzisz jak juz pisałam wczesniej naturalna selekcja. Albo sie jest lwem i sie zjada albo sarną i sie jest zjadanym tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Tu chodzi jak jest, a nie jak tobie sie wydaje, caly provblem w tym Tobie sie wydaje ze kobiety nie maja sprzecznych wyamgan, fakty sa takie ze maja, tobie sie wydaje ze rolncistwo wyglada tak i tak, fakty sa takie ze jest inaczej, przykladow mozna mnozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla jeszcze raz napiszem bo widze ze jesszcze nie zrozumualas, wyjatkowy zakuty leb jak widze masz nie sa probleme wysikie wymagania tylko SPRZECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie jestem uosobieniem twoich najgorszych koszmarów o tym jakie można mieć sprzeczne wymagania, a mimo to z nas dwojga to ja jestem szczęśliwa i mam partnera :) a co do rolnictwa, mój znajomy hoduje owce - zajefajne stworki, ale pracy przy nich od groma i wiecznie jest zabiegany, a to tylko głupie owce...ok, nie głupie, głupi to jest taki jeden co pyta, nie biedne owce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
a ty jestes sprzeczny z naturą i tyle ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Maciek (dobrze kojarzę?) - on jest bezrobotny..." Bardzo dobrze kojarzysz:) Brak pracy, czy slaba praca i szeroko pojety brak pieniedzy jest jedna z najczestszych przyczyn popadania w kompleksy i depresje, zwlaszcza przez mezczyzn, od ktorych zawsze wymaga sie troszke wiecej niz od kobiety (i dobrze, ze wymaga sie wiecej). Taki mezczyzna sila rzeczy staje sie mniej atrakcyjny dla kobiet, co tylko poglebia jego frustracje, ktora w dalszej fazie moze przybrac powiedzmy dwie drogi: 1) proba zamiany wlasnego losu i prace nad soba; 2) pogodzenie sie z losem i zrodzenie sie nienawisci do swiata, a w szczegolnosci do kobiet. Autor reprezentuje te druga droge. Ps. Jakby mial dobra prace i jezdzil ladnym samochodem, byl spelnionym, pewnym siebie mezczyzna, to nie pisal by tu takich glupot a w potencjalnych partnerkach moglby przebierac, bo pieknych, madrych i chetnych na powazny zwiazek kobiet - jest wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzentelman, Ty jesteś jakimś totalnym dziwadłem. Oderwij się od kompa, zostaw psychologiczne poradniki i wyjdź na świeże powietrze. Kontakt z przyrodą i żywymi ludźmi może trochę polepszyć Twoją kondycję intelektualną, a na pewno rozwiać trochę wydumanych teorii, które tu przytoczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
mimo to z nas dwojga to ja jestem szczęśliwa i mam partnera I bardzo dobrze, fajnie ze masz partnera i jestes szczesliwa, ciesze sie z tego, tak samo jaks ie smuce ze nie zaprzeczasz oczywistym faktom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
bo pieknych, madrych i chetnych na powazny zwiazek kobiet - jest wiele pisale juz, 1 kwietnai byl pare tygodni temu, badzmi powazni, bez zartow takich prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, ale gdyby twoje fakty były prawdziwie to mój facet nie spełniał by połowy moich wymagań, czyli ja byłabym niezadowolona i nieszczęśliwa...podobnie jak wszystkie moje znajome które są w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pyttajacy dzentelman a ty cioto czego chcesz od zycia i kobiet? zeby zaakceptowały fakt ze nie chce ci sie pracowac i zeby to one ciebie utrzymywały zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Widze ze nie dotarlo Nie napisalem ze wszystkie kobiety maja sprzeczne wyamgania i nie rezygnuja z nich!!! Zrozuamialas czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
zeby zaakceptowały fakt ze nie chce ci sie pracowac i zeby to one ciebie utrzymywały zapomnij No ja wiem ze musze zapomniec o tkaim czyms, rownouprawnienie mowi tylko o tym ze to kobieta moze byc utrzymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dotarło, że ja mam te "sprzeczne wymagania" i nigdy z nich nie zrezygnowałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
a wy ciagle tracicie czas na tlumaczenie scianie podstaw? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
a dotarło, że ja mam te "sprzeczne wymagania" i nigdy z nich nie zrezygnowałam? to sie kobieto zdecyduj, albo masz sprzeczne albo nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też wpadłam i widzę, że ciągle gadaja do tej ściany ot, taki zabijacz czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że nie są sprzeczne :) To ty tak myślisz. Korzystając z najbardziej prawdopodobnego przykładu: uważam, że facet może być silny, asertywny, charyzmatyczny, a przy czym opiekuńczy, czuły i romantyczny. Może lubić najostrzejszy black metal i wzruszać się na komediach romantycznych. Może umieć tak ustawić godziny pracy, żebyśmy spędzali razem dużo czasu. To nie są sprzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Zapomnaialas dodac ze moze byc dokladnie ogolony i miec 2dniowy zarost,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tutaj od 9.30 zasuwa nawet bez przerwy na siku a teraz postanowił między wierszami wkręcić ludzi, że pracuje hahaha, "ale gość ma poczucie humoru : ) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
pojebanym, niespelnionym i nieudanym egzemplarzem faceta. Na chuj twoje tepe rozkminki prawiku ?? Filozofie od 7miu bolesci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
Kuzwa no bo trzeba mierzyc siły na zamiary,juz nie raz ci to pisalismy jesli ona jest elegancka to co kurwa ma z jakims wiesniakiem obok siebie isc. Jak ty byc tak byl wystrojony a ona by pracowała w warzywniaku i wygladąła jak wieska ze wsi to co wzial bys sie za nia nie. Dlatgo trzeba szukac w swojej gupier spolecznej. A nie ty szukasz laski, sam jestes głab , i co ty myslisz. Według badan ktore ty tak lubisz ludzie dobeiraja sie w pary pod wzgledem podobnego statusu materialnego przewaznie. Wiec o czym ty marzysz jezdzisz na tej swojej koparce i co myslisz ze cie jakas pani menadzer zechce przestan zejdz na zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzentelman ty jestes
pojebanym, niespelnionym i nieudanym egzemplarzem idioty, nie faceta. Filozofie od siedmiu bolesci. Tluczesz kurva farmazony jak pojebaniec jakis. Na chuj te twoje tepe wywody cioto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwudniowy zarost ma dwa dni po goleniu :) Poza tym mój facet znalazł złoty środek. Zawsze jest ogolony z wyjątkiem bródki którą strzyże. Widzisz, jak łatwi można wszystko pogodzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, jeździ na koparce i pisze na forum? mistrz SPRZECZNOŚCI we własnej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×