Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

baunty - to nie ja. a co o tobie myślę to ci wprost napisałem - rozpuszczona przez życie paniusia, która sobie nawet sprawy nie zdaje o ile ma łatwiej bo jest atrakcyjna i o ile ci nieatrakcyjni mają trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - czy tez życzyć wypadku i oszpecenia. Albo ciągle płakać i nic więcej. No cóż, zaczynam się cieszyć, że jestem sama, bo jakbym miała mieć takiego frustrata w domu, to ja dziękuję. Biorę sznurek i idę się wieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt Twoim zdaniem fakt, iż nie miałam dzieciństwa, jako dziecko patrzyłam na umierającego rodzica, w wieku 8 lat byłam za kogoś odpowiedzialna i to trwa do dziś świadczy o tym, że życie mnie rozpieściło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov przyznaj w końcu, że jest za niski bo nie da Ci spokoju. Tępak, jestes bardziej inteligentny niż tępy, mam nadzieję, że ktoś kiedyś to doceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov przyznaj w końcu, że jest za niski bo nie da Ci spokoju. nie musi przyznawac, ja to wiem:D a tępak jest bardziej inteligentny bo wam palucha w tyłku prosto trzyma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - kotek po co Ty się tłumaczysz? Tak, jesteś rozpieszczoną panienką, masz wszystko podane na tacy, a tylko on jest nieszczęśliwy, życie go doświadczyło, bo jest niski. Dobrze, niech i tak będzie. Ja też jestem rozpieszczona, piękna i w ogóle siedzę tu tylko dlatego, żeby mu podnosić ciśnienie. Wariatom trzeba potakiwać, sprzeciw wzbudza w nich agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że prawda. Mam takie powodzenie, że nie mogę się opędzić, przebieram w facetach jak w ulęgałkach, podobają mi się tylko tacy co mają 2 metry, są kulturystami i jeżdżą Maserati. I koniecznie muszą mi kupować różowe róże, przynajmniej tuzin na każdą randkę. I tak jest ich wielu i nie mogę się zdecydować, więc siedzę tutaj i narzekam. Otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon by sie kurna usmiaallllll
baunty nie rozmawiaj z nim bo znowu cie wyzwie i powie cos niemilgego chce ci tego skarbie oszczedzic. nie rozmawiaj z nim nieeee!!!!! nieee rozmaawiaaj z niimm!!!! to zboczeniec i cham!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon by sie kurna usmiaallllll
ytyt a tak poza tym to wszyscy w domu zdrowi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauntyy, dzieki za komplement, zrobiło mi się miło :D. Ale nie wiem kto miałby to docenić. To ja się zrewanżuje. Mimo , że jesteś niezwykle piękna to zarazem rozsądna i wartościowa i inna od tych wszystkich ładnych ale pustych panienek :). A na post ytyytty nie odpisuje ponieważ jest nieprzeciętnym idiotą, możliwe że niebezpiecznym dla otoczenia, chwała "Bogu" , że może wyładować swoją frustrację w internecie choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
smieciowa jestes i smierdziucha a i zapomnialem dodac ze ssuka jesczse uahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×