Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

banty :) fajnie ze nie chwytasz sie byle jakiego patyka :P Mimo ze wiele fajnych gałęzi z pewnością chciało zajrzeć do twojej dziupli :P Niesmaczne odniesienie :) wiem ale cóż tak już jest :P Tepak @@@@ Widzisz ja też bym mógłbyc pesymistą. Czasem mam słabsze dni. Ale wiem ze ja ty my wszyscy skrywamy w sobie olbrzymie potencjały :) Musisz nauczyć sie oszukiwać swoją podświadomość. Fantazjowanię pomaga :) w dodawaniu sobie otuchy. Ojej to co było. Bo żyjąc przeszłością robisz głupotę. Było minęło. Jeszcze jesteśmy młodzi. A kunszt wzrasta z wiekiem i doświadczeniem. Twoje byle kobiety muszą dojrzeć do związku i ty My też :) Ci co jeszcze nie dojrzali :P nie mi to oceniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhov - bardzo chętnie, niestety w moim mieście nie widziałem jeszcze takiej, która byłaby na tyle paskudna, żebym miał jakiś cień cienia szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha Ha :D 7 to szczęśliwa liczba... Nieprawdasz :P ? A kogo post jest pierwszy na tejże stronie ? :D I jak tu nie być optymistą. Nie umiem nie myślęć pozytywnie. Mimo ze życie moje jest owakie bardziej niż siakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - widać jakąś znalazłeś, skoro uprawiałeś seks. A ja nie znalazłam żadnego chętnego na moje wątpliwe wdzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytyty i tak masz większe szanse niż ja nigdy nie zanotowałem choćby cienia zainteresowania u płci przeciwnej kobiety traktują mnie trochę jak małego chłopca i zawsze wszyscy mówili do mnie zdrobniale a to pewnie z racji drobnej budowy niskiego wzrostu i tego że moja twarz nie nabrała męskich rysów wszystko tak jakbym tylko w czesci przeszedl dojrzewanie plciowe jestem niemeski i to wszystko dlatego wzraz z wiekiem to coraz goprzej wyglada taki stary dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov tyle ze ty nie szukasz przygodnego seksu a faceta do normalnego zwiazku. Gdybys chciala seksu to bys go miala na pstrykniecie. A ja nawet o seksie moge zapomniec jesli nie zaplace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
R. i yopag czy jak ci tam - ja też cienia zainteresowania nie zaznałem, a wiem jak to jest bo od jakiegoś czasu regularnie odwiedzam dziewczyny z roksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh nie traktuj mnie jak jakiegoś intruza, też mam powody dla których wypowiadam się w tym wątku, więc proszę mnie traktować na równi. bo przestane być miła dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - 24 skończyłam. yyughiuh - kiedyś chciałam tylko seksu, żeby się przekonać jak to jest. Umówiłam się z kolesiem przez neta, tylko na seks i jak mnie zobaczył, to mnie wyśmiał i wyszedł, więc nie, nie znalazłabym. A teraz już nie szukam, dorosłam do tego, żeby się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhov - jeśli jesteś brzydka, a ten kolo z neta był wysoki to ja się nie dziwię, że zrezygnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Szczerze mówiąć, jesteś zbyt atrakcyjna, żeby udzielać się na tym forum, pod tematem "pozostanę samotna" :D. NIe pozostaniesz samotna i to jest pewne. Nawet jakbyś chciała być samotna, to mało jest prawdopodobne byś taka pozostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobieta jest inaczej. Stary prawiczek to posmiewisko. Ze mna by nawet nikt sie nie umowil jakbym nie zaplacil. baunty sorry ale ty naprawde nie masz powodow zeby narzekac z takim cialem i buzia kazdy jest twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - no, nie Twoja sytuacja jest zupełnie inna niż nasza, bo Ty jesteś sama bo tak zadecydowałaś, a my, bo geny zadecydowały za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov jesteś starsza ode mnie zaledwie o rok. Życzę Ci całym sercem miłości - wzajemnej i uczciwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
yyughiuh - stary, zrób to jak najszybciej. nie załatwi to Twoich problemów i pewnie dalej będziesz cierpiał na samotnosc, ale choc trochę Ci ulży na duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki sorry, ale jeśli bauntyy czuje się samotna, to dlaczego miałaby się nie wypowiadać? Co to ma do rzeczy, że jest śliczna? Śliczne dziewczyny też czasem mają pecha, nie mogą znaleźć właściwego faceta. A trudno, żeby ładna dziewczyna marnowała sobie życie z pierwszym lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadecydowałam... a co miałam zrobić jak nikt normalny nie zabiegał o moje względy... co mam jakąś kartkę na czole wywiesić, żeby każdy o tym wiedział, że nie szukam ideałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Rhovannion- no trudno, ale ona ma trochę nieadekwatny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovanion, cieszę się, że mnie rozumiesz. Co poniektórzy uważają, że jak ma się wygląd to wszystko jest prostsze... nie prawda. Może to śmieszne, ale nawet tutaj yyughiuh mnie z wejścia odrzucił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Myślę, że przesadzasz, każdy z nas mógłby znaleść jakąś dziewczynę. Ale nie jesteśmy na tyle zdesperowani, aby umawiac się z osobą która nie podoba nam się fizycznie. Hipokryzja brzydkich jest taka, że sami często odrzucili by brzydką osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - przy ilosci normalnych facetów jaka przecież jest, musiałabyś naprawdę z domu nie wychodzic, żeby na żadnego zainteresowanego nie trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - bo jest prostsze. ale co taka ślicznotka jak Ty może o tym wiedziec? pożyłabyś z miesiąc w ciele karła to byś inaczej śpiewała tępak - no ja jestem "aż tak" zdesperowany i nadal szans nijakich nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puki co wszyscy normalni faceci, których znam są zajęci - nie będę rozbijała związków i budowała własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy Rozumiem , że czujesz się samotna. Samotność dotyka naprawde wielu osób, tylko niektórzy mają większe, a niektórzy mniejsze szanse na znalezienie drugiej połowy. Ty możesz z optymizmem patrzeć na przyszłość, bo przed tobą jeszcze około 40 lat życia, więc na 99.8% kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytytyt - ona ma jeszcze większy problem, bo jest ładna. To, że ktoś jest brzydki i samotny, to jest dosyć naturalne. Ale ładnej i samotnej jest na pewno jeszcze gorzej, bo ona ciągle ma nadzieję i wierzy, że kogoś spotka. Ja nie wierzę, więc mi łatwiej i mało kto pyta czemu jestem sama, bo to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×