Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

moje pierwsze doświadczenie było takie sobie, ale nie straciłam wiary w siebie... w czwartek miałam ostatnie spotkanie z facetem, który mnie zranił i pożegnałam się z nim potrzebowałam wyjść, odreagować wiec umówiłam się z facetem z neta, który sam mnie namówił i wielka klapa...facet nie moja bajka, wygląd ok, ale charakter masakra, ja też nie przypadłam mu raczej do gustu, nie odezwaliśmy się już do siebie,ale zawsze wyszłam , wypiłam 2 piwa i nie myslałam o złamanym sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Chodziło mi o to, zeby nie był żałosny w swojej pseudo wrażliwości. Albo tak tłumaczył swoje niepowodzenia w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Zazdroszczę znajomych,naprawdę prawdziwi przyjaciele to skarb. JA ze kolegów, mam może ze dwóch trzech, którym mogę mówić całkowittą prawdę, przy innych muszę troche udawać kogoś kim nie jestem, dlatego też z większością ograniczam kontakt do minimum. Hellenka Czy się boje odrzucenia? Na pewno jest to jeden z powodów, ale to to i ja wiem...do żadnych ciekawych wniosków czy przypuszczeń nie doszłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ja także nie mam zamiaru podrywać kogokolwiek, dziękuję bardzo. Jestem zbyt dumna, żeby kolejny raz się ośmieszać przed kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no mowilam ci ze wiedzy nie mam. ale znam przypadek nadwrazliwego faceta. plakal codziennie do sluchawki ze ktos mu cos powiedzial, ze ktos go obrazil, ze nie wie jak sie zachowac co zrobic. na koniec okazal sie taka ciota ze wspominam go z odraza, mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
o rany same przypadki beznadziejne:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhov pokaż mi zdjęcie dlaczego mnie wtedy nie było albo wyslij na maila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie facet ostatnio zlał po internetowej randce, ale jednym się podobasz, innym nie nie nastawiam się na nic...chce wiedzieć, że jesli mam być sama to dlatego że było mi pisane, a nie dlatego że byłam zamknięta na świat chcę się dobrze bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ja bym chciała faceta, który byłby dla mnie oparciem, ale i dla którego ja też nim bym była. Po prostu nie miałoby to działać w jedną stronę (że on mi ryczy na ramieniu jaki to los straszny). Takiej "wrażliwości" bym nie zniosła. Masz w sumie dobre podejście, bo ja jestem trochę zdesperowana i czekam na tego faceta jak jakaś księżniczka w zamkniętej wieży. To mój błąd, ale co na to poradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaunuuusia
Hejo! Zapraszam na mój darmowy urodzinowy seks pokaz za 10minut :) Tyko dziś, w ramach promocji :) www.showup.tv/pp/blanka90 Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierozważna i dramatyczna - moje internetowe randki zwykle nie przychodziły, albo uciekały na samym początku. A ten tekst usłyszałam od kolesia na imprezie, jak się odważyłam i zagadałam. No cóż, bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
bo ubierasz sie tak ze boja sie ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Ja zaprosiłam kolegę na koncert, ale zostałam równo olana :) Kiedy zagadałam do jednego chłopaka było tak samo. Miałam okazję zaczepić go jeszcze dwa razy, ale nie wykorzystałam tego, bo to byłoby już bardzo żałosne, skoro już za pierwszym razem mnie kompletnie zignorował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
film bardzo pouczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny tępak - albo czarne spodnie, szpilki, bluzka z koronki i gorset to dla niej coś przerażającego i wynaturzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka NIe lubię takich umoralniających i pouczających filmików, tym bardziej wygłaszanych przez księdza, wiem że częściowo kieruję się stereotypami, ale trudno mieć dobre zdanie o księżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglem bo byl komputer zajety prosze wejdz na maila i wyslij masz tam adres http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4970768 cala rhov i jej biadolenie ze jest brzydka za kazdym razem jak dajesz zdjecie to wszyscy pisza ze jestes ladna tez chce zobaczyc bezpieczniej wyslac jednej osobie niz wstawiac link na kafe zwlaszcza ze ja tez ci wyslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×