Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

yyughiuh - i mówi to ktoś, kto wrzucił do sieci zdjęcie swojego członka... Zlituj się. Może następnym razem będziesz miał więcej szczęścia i zobaczysz. Fotek indywidualnie nie wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion heh jakby cie zobaczyła, to mogłabyś być zaatakowana krucyfiksem :D Nawiasem mówiąc, fajnie że masz swój styl, odróżniający cie od szarego motłochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
yyughiuh (...) cala rhov i jej biadolenie ze jest brzydka z tego co zdążyłam zauważyć to to zdanie także opisuje Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest niesprawiedliwe ja z toba wiecej gadalem niz oni i co z tego ze wrzucalem ale bez twarzy mam swoje problemy i nie mam zadnych znajomych tylko tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
nie mam problemu z tym ze ktos ubiera sie tak czy inaczej, ale chlopaki lubia raczej malowane lale niz styl emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ty sie masturbujesz do jej zdjec tepak nie badź taki wszyscy widzieliscie jak wygladam i ze mam malego dlatego tak mnie traktujecie to nie moja wina ze mialem chore jadra i mam zniewisciala sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no to heloł chce chlopaka albo nie. a ty cos sie taki zgryzliwy zrobil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Ci się denerwujesz taki żarcik :)...wiem że to nie twoja wina, ale przejawiasz żałosną postawę, chociaż mówiac to jestem hipokrytą, tyle, że ty to w ogóle już się nad sobą użalasz nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka - może w Twoim towarzystwie lubią. To raz. Dwa, nie mam nic wspólnego z emo, ich stylem, muzyką i filozofią. To, że ubieram się na czarno, podobnie jak grono ludzi z innych subkultur, nie znaczy, że mam z nimi coś wspólnego, poza kolorem odzieży. A poza tym, nie sądzisz chyba, że na imprezie metalowej znalazł się jakiż żeluś, który lubi barbie. Nie, na te imprezy przychodzą ludzie, którym podoba się dany styl ubierania, konkretna muzyka i tak dalej. Nie chcę mieć powodzenia u wszystkich facetów, chce mieć powodzenie w ramach swojego "kręgu zainteresowań"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no to moze nie chodz na imprezy metalowe skoro tam sa tacy prostacy i chamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
a co mianowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
kobiety nie lubia zgryzliwych narzekajacych i zlosliwych facetow. to sa cechy raczej kobiecej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
oo to prawda :) nawet w kosciele pelno chamow i prostakow wiec na to reguly nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety nie lubia zgryzliwych narzekajacych i zlosliwych facetow. to sa cechy raczej kobiecej natury." Aha to wiele wyjaśnia...a , mianowicie to, ze lubisz szufladkować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
taak? tak czesto chodzisz do kosciola czy w wiadomosciach mowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka Kiedyś chodziłem, ale hipokryzja i obłuda i bezsensownośc tego miejsca, mnie odzrzucała, aż w koncu przestałem całkowicie chodzić do kościoła. Nie chce się kłocić na ten temat, to temat rzeka, w którym wszystkie argumenty są teoretyczne. Nie chce nikogo obrazić,a na pewno bym cię obraził, jakbyśmy zaczęli pisac na temat Boga i kościoła. Już bliżej mi do szatana jak do Boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
do mosciola nie chodzi sie dla ludzi tylko dla Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
masz racje porozmawiaj raczej z kims tak inteligentnym jak ty sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellenka z okkienka Nie jestem inteligentny, chyba że w porównaniu z tobą. Po prostu , chodzi mi o to ,że dyskusje o religii ą bezsensowne, chyba że rozmówcy, wierza w tego samego "Boga".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
no to nie dyskutuj ze mna znajdz inteligentnego rozmowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×