Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość jaroslawe-84
żadna mnie nie chciała rozprawiczyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jaroslawe-84 jest bardziej
sexy niz ten Lomu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
a ja lubię Lomu, jest seksi, bo coś robi w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lomu
Sluchaj przyglupie, pisze tu tylko pod nickiem, a teraz naprawde spadam bo jestes dla mnie nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
wiem że jestem lepszy od niego :classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja ich na powaznie nigdy nie bralam, niestety take "cosie " takze chodza po ulicy i wylewaja swoje zale na kazdego czlowieka. Pojecie prawdziwy mezczyzna nie pasuje do nich, bo to prawdziwy mezczyzna jest m in kulturalny, ma swoje zdanie, umie dyskutowac i szanuje zdanie drugiej osoby. (dobra to samo jesli chodzi o prawdziwa kobiete :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsda
Kocham Jaroslawe 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha hahahah
15:36 [zgłoś do usunięcia] do Lomu Sluchaj przyglupie, pisze tu tylko pod nickiem, a teraz naprawde spadam bo jestes dla mnie nikim.// kazdy tak pisze:D a jakoś dziwnym trafem potrafi sypac nickami i wie wszystko o wszystkich:D żenua:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha hahahah
kocham janusza desznika :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha hahahah
kamecha jest zajebisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest jak wredna pomarancza z powodu braku argumentow (czyli braku wlasnego zdania lub ogolnie wiedzy) wali slynny argument typu "ide bo i tak jestes za glupi dla mnie" :D pokazujac swoja przegrana, jak dziecko tupie nozka a widac kto prowadzi kulturalna dyskusje a kto jest po prostu glupim hamem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha hahahah
Janusz Desznik to mój idol :(😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie lepiej listę seksowny
facetów z Kafe skoro piszecie że kolo Lomu Was nie podnieca i nie jara :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charmsy masz rację
i jak bardzo trzeba byc beznadziejnym i słabym psychicznie zeby wyżywać się na jakichs nickach porozrzucanych po calej polsce a nawet swiecie:D nigdy sie z nimi nie spotkaja:D ale w prawdziwym życiu nic nie znaczą a kobiety mają tylko w internecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista Sexownych facetów Z Kafe
. Koniec listy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie lepiej listę seksowny
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci z kafe to nieudacznicy O, wypraszam sobie. Mam pracę, którą uwielbiam, zarabiam wystarczająco, żeby nie żyć od wypłaty, do wypłaty, niczego sobie nie odmawiam, mam fajną pasję, własne mieszkanie i nie mam powodu do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra Lomu, ale większość
facetów z kafe to nieudacznicy :classic_cool: np. te pomarańczowe gówna co każdego wyzywają a sami nic nie znaczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nieudacznictwo to nie tylko brak sukcesu finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, mam gdzieś, kim są :) Wydaje mi się, że po prostu im się nudzi, ale zamiast gdzieś wyjść i zrobić coś ciekawego wolą marnować czas, obrzucając ludzi błotem w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah hahaha hahahah
a ja sledze kazdy topik na kafe i nic innego nie robie tez mam czarny nik ale wstyd sie logowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lomu skoro są nikim to nic
dziwnego ze tu siedzą i czepiają się innych, nienawidzą wszystkich kobiet a facetow na kafe tez sie czepiaja jak tylko mu sie lepiej powodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek84 nawet może być z buzi
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
dzięki pomarańczu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odp. na stwierdzenie z tematu: na temat polskich kobiet można powiedzieć identycznie to samo. Smutna ale prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zwracam uwagi na takie
a ktoras polka dba o siebie? chyba tylko same silksy 20letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba ślepy, albo mam jakieś mega niskie wymagania. Wszędzie naokoło widzę piękne, albo przynajmniej ładne, zadbane dziewczyny i kobiety. Takich zapuszczonych paszczurów nie widzę prawie w ogóle. Oczywiście chodzi mi o ubrania, makijaż, fryzury, czy sylwetki. Bo rysów twarzy się nie wybiera, więc zwyczajnie brzydkiej dziewczyny nie nazwę zaniedbaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
To nie jest tak, ze kobiety wola obcokrajowcow tylko, ze akurat wsrod nich czesciej mozna spotkac czlowieka, ktorzy wypelniaja nasze kryteria. A przynajmniej te, ktore sa dla mnie wazne. Co mi strasznie przeszkadza w wielu Polskich panach to nie tylko brak higieny osobistej ale rowniez elementarnej kondycji sportowej. Dla mnie wazne jest na przyklad to, ze moj partner rano wskakuje na rower i pedaluje do biura zamiast siasc w samochod i jechac z jednego parkingu na drugi. To mi sie podoba! I tak robi wielu. Mialam natomiast okazje przekonac sie jak to jest jezdzic rowerem w Polsce. Powiem, ze to dla ludzi o silnych nerwach :) Zarobki nie maja tutaj nic do rzeczy w wyborze partnera. Nie kazdy obcokrajowiec zarabia wiecej niz Polak. Poza tym, dzisiejsze kobiety potrafia sobie same na chleb z maslem zarobic. Od czasu do czasu starcza mi nawet na dzem :) I nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawe, ze styl zycia ktorzy wybieraja ludzie, ktorych w zasadzie na wszytko stac, jest stylem zycia dostepnym dla wiekszosci ludzi rowniez bez takich dochodow. Podam tylko pare przykladow. Mimo, ze moglabym leciec na wakacje na Malediwy i lezec na piasku 2 tygodnie brzuchem do gory to wole sie wybrac na piesza wiedrowke po Italii czy Szkocji albo na wyprawe rowerowe przez Francje. Telewizora nie mam i nie zauwazylam, ze mi go brakuje choc moglabym sobie co miesiac kupic nowy. Zamiast tego wole cos poczytac, isc z psem na dlugi spacer, do silowni, posiedziec w saunie, cos razem ugotowac i pobrzdakac na gitarze albo sprawdzic czy moj partner sie aby dokladnie tego dnia wszedzie ogolil ;) Mhhmmm...;) Wydaje mi sie, ze w Polsce bardziej popularne jest spedzanie czasu przy stole, godzinami nad ciezkim jedzeniem, wszedzie samochodem...Efekty widac na ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zrobić Bursztynowy Diamencie. Żeby spełnić Twoje wymagania, facetowi musi się po prostu CHCIEĆ coś zmienić. Niestety bardzo wielu woli siedzieć na dupie i zazdrościć innym fajnego życia, czy sukcesów, a szczytem marzeń urlopowych jest leżenie plackiem na egzotycznej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×