Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

offerma - w tym momencie mnie rozbroiłeś. Nie ważne, że napisałam o rozwijających się na nich bakteriach i smrodzie, dla ciebie istotna była tylko część o tym jak to wygląda. Nie chciałabym stać w autobusie koło kogoś z takimi poglądami jak twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole Bursztyn od Diamentu
No tak, wiem ze ta depilacja laserowa to brzmi drastycznie ale jest to najlepsze kilka tysiecy euro, krore wydalam ;) Mam swiety spokoj, na wakacjach, latem czy przed romantyczna randka ;) Troche to kosztowalo ale nie widze lepiej :) Akurat tak mam, ze nie znosze zarostu u faceta. A laser jest bardziej efektywny niz gole ie. Ale jak komus golenie nie przeszkadza to czemu nie? Ale to tylko drobiazg. Mi bardziej chodzi o to, ze Polscy panowie to jacys tacy nie wysportowani, niedomyci, niezadbani, w pozolklych jeans...w sumie smutne:( Z nas w Polsce sie smieli jak biegalismy :( A wino czerwona w Gdansku na starowce serwowali w temperaturze 39 stopnu...ech, nie ma co mowic. W nastepnym pokoleniu bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - jasne, dlatego powiedziałam, że jestem w stanie zrozumieć, ale nie wymagam. Są mężczyźni którzy mają problemy ze zbytnim poceniem się i wtedy nie ma nic dziwnego w tym, że unikają zatrzymywania się potu na ciele na wszelkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz Offerma, które Jej wymagania są idiotyczne? wszystkie raczej. bo wszystkie tworzą obraz pedała po prostu. włącznie z bieganiem. bo co innego jest biegać jeżeli się lubi, żeby zachować formę być wytrenowanym, sprawnym gościem a co innego po to "żeby się podobać i mieć kształtne pośladki". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ii echh
do A kto każe ci patrzeć - znam mnóstwo kobiet na prochach po związkach z przystojniakami. tak się to często kończy jak ktoś ma we łbie tylko seks in the city:D teraz łykają na depresję, bo ten ma już nową o lata młodszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz racje. Nie ma to jak szorstkie dlonie... Krem do rak to zbrodnia!! Moj ojciec nie jest metroseksualny ale od kiedy pamietam to gdy mial suche dłonie kremu używał i nic mu sie nie stalo. Nikt nigdy nie powiedzial o nim ciota. Jedno mnie tylko zastanawia, czemu tylu facetów żali się, że ich kobietę głowa boli gdy im się seksu chce, albo że loda nie robi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"włącznie z bieganiem. bo co innego jest biegać jeżeli się lubi, żeby zachować formę być wytrenowanym, sprawnym gościem a co innego po to "żeby się podobać i mieć kształtne pośladki". " Ale Ona pisze o bieganiu, bo to oznacza, że facet dba o formę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam osobiście lubię wino, czasami wódkę a tego słynnego piwa które tu się pojawiło kilka razy jako zarzut wobec "polskich facetów" to nie za bardzo. ale to w zaden sposób nie jest wyznacznik "bycia facetem" czy nie bycia nim. patrzenie na kogokolwiek w ten sposób jest tak głupie, płytkie i małostkowe że nie znajduję słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa - dla niektórych facetów, już nie mówię, że tylko Polaków bo to nieprawda, nie jest niczym złym mieć tłuste włosy. Jak to jest, że łupież i i tłuste, często śmierdzące włosy, ludziom nie przeszkadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moj ojciec nie jest metroseksualny ale od kiedy pamietam to gdy mial suche dłonie kremu używał i nic mu sie nie stalo." ja też używam bo mi w zimę wysychają dłonie od ogrzewania w samochodzie. ale chodzi o to że to "używanie" nie czyni mnie mężczyzną ani bardziej ani mniej. to w ogóle nie ma znaczenia a tutaj to co wypisuje ta laska to są "warunki bycia mężczyzną". powierzchowne, głupie i prymitywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wrócę do tego biegania i "kształtnych pośladków". Ja biegam, dużo chodzę i ogólnie nogi mam całkiem nieźle wyćwiczone. Powiem Ci Offerma, że kiedy mnie obca dziewczyna na ulicy klepnęła w tyłek i powiedziała, że fajny mam, to przez tydzień mi się morda cieszyła. Aaaa.... i przed chwilą wtarłem w dłonie krem nawilżający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że szczęśliwym.:) Jak się komuś podobam, to się cieszę. Jak nie, to trudno. Na świecie żyje 7 miliardów ludzi - nie każdy musi mnie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ale nie ma nic złego w cieszeniu się, że się innym podobamy. Zwłaszcza jak jest to "skutek uboczny" (jasne..) naszej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co więcej, jak człowiek usłyszy czasem jakiś komplement, to nabiera nieco pewności siebie. Na facetów też miłe słowa działają, chociaż większość udaje, że nie lubi być komplementowana. A naprawdę, jak usłyszymy coś miłego od dziewczyny, to przez kilka dni o tym myślimy :P I oczywiście chwalimy się kolegom, jaka laska na nas leci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Ogolnie rzecz biorac ani wodka, ani wino, ani piwo nie ma w sobie nic zlego o ile stosuje sie to w umiarze. Niestety wielu panow zapomina ze piwo ma duzo kalorii i nosza potem przed soba takie ciezarne brzuchy :( Wono jest o tyle lepsze, ze tyle kalorii nie ma. ;) Bieganie jako znak orientancji seksualnej??? NO chyba spadne z wrazenia. Trzeba to koniecznie rozreklamowac jako Polski sposob myslenia :) Bo u mnie w parku biega co drugi tato dwojki-trojki dzieci i to nieraz biega z przychowkiem w specjalnym wozku do biegania :) A niejeden ma solidnie ponad 35 -40 lat... No coz, jednak te roznice kulturalne miedzy Polska a reszta Europy wieksze niz myslalam...:O Ide popatrzec co moj wygolony, wysportowany facet z pieknymi posladkami ;) wieku lat 42 w lozku porabia ;) Nie chcialabym zeby sie mu tam zbytnio samemu nudzilo ;) No i coz moje panie i panowie, gladka skora pod jezykiem smakuje lepiej niz jakies owlosione , przepocone kudly ;) Kazdemu jak kto chce...ja tam mam swoje wymagania ;) I dobra zabawe ;) Duzo milosci, czulosci , ciepla, zrozumienia i szczecia... Ale co tam duzo mowic i udzielac rad, ludzie i tak wiedza lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre laski tutaj to puste
idiotki i tyle:D facet nie może używać kremu, bo to ciota wtedy? a jak jest zimno i chce tylko sobie dłonie posmarować albo usta, żeby mu nie popękały na mrozie? co z tego że rękawiczki, skoro może mieć taką skórę albo cerę? laski są tak poyebane, że szok! i że KAŻĄ kremu używać, bo wtedy mężczyzna o siebie dba:D żal! to nie dbanie o siebie MĘSKIE, tylko dbanie ogólnie o zdrowie, tepe laski:D co za idiotki. dyskotekowe idiotki, nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byuahhaaa
Na depresje polecam zwiazek z egoista , efekt (depresji ) gwarantowany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byuahhaaa
Mowa o Egoiste31 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "no właśnie obecnie jest problem że "kobietom się podoba" (i wielu mężczyznom) wizerunek faceta wykreowany przez spedalałych jacykowów, zieniów i innych "dyktatorów mody"." Jeszcze się odniosę do tej wypowiedzi. Off, kto jak kto, ale ty chyba powinieneś doskonale zdawać sobie z tego sprawę, że jak jest popyt to jest też podaż. Każdy chce się podobać, a jeśli widzi, że coś jest pożądane to dąży do tego. Ot, cała filozofia, a ty wciąż to tak bardzo przeżywasz. Nikt ci nie każe umawiać się na depilację laserową, ba! możesz nawet chodzić w fufajce i w walonkach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ii echh
do byuahhaaa - to też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ot, cała filozofia, a ty wciąż to tak bardzo przeżywasz." ale chyba to nie ja założyłem ten temat wiec napisz autorce żeby nie przeżywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dziwnie tylko do mnie masz ciąlge pretensje i ciągle ci przeszkadza ze ośmielam się mieć własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Oferma, Zycie koryguje samo ofiary losu. Popatrz na moj post jako na szanse, ktora zycie ci dalo zeby skorygowac wlasny sposob myslenia i sprobowac cos innego. Co ci to szkodzi??? Najwyzej nic nie wyjdzie co jak sadze byloby jedynie kontynuacja twojego obecnego zycia. Sorry :O Ale kto wie? Moze wyjdzie cos nowego? Czemu nie sprobowac nowych metod? Mozna wiele zyskac a do stracenia nie ma nic. Ja napisalam szczerze co kobiety lubia, co sie im podoba a ty mozesz zrobisz z tym co chcesz. Mozesz to zignorowac, mozesz wysmiac a mozesz tez zastosowac. Twoja sprawa, twoj wybor. Jezeli miales ogromny sukces z poprzednimi metodami no to hej - trzymaj sie ich i tyle, nie probuj nic nowego. Why change a winning horse? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
większość taka jest dlatego nigdy nie interesuje mnie wiekszość ,zawsze jakiś wyjątek się trafi trzeba tylko dobrze szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PISZCIE JUZ O TYM egoist
bo z tego co chodza sluchy , te kobity co z nim pisaly teraz maja zdolowanie i nic wiecej :O🖐️ dajcie juz im spokoj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach ii echh
bo facet bawi się kobietami a te nic nie wiedzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PISZCIE JUZ O TYM egoist
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×