Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

ledwo żyję po imprezie , a wy? :P

Polecane posty

We trójkę się nie zmieścimy, a jak będę się tak krzątała po domu to revolver może dostać wylewu i umrzeć drugi raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We trójkę się nie zmieścimy, a jak będę się tak krzątała po domu to revolver może dostać wylewu i umrzeć drugi raz to zależy od stroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieścimy, ja biorę łóżko, wy macie całą podłogę refformo - jak widzisz fiku woli puste łóżko od faceta ....i jak ona biedna ma wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja o tym właśnie mówię revolverze :D jak tak bardzo przeszkadza Ci nadmiar to idę, mam focha, to już drugi dzisiaj i lojalnie uprzedzam, że przedostatni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak widzisz fiku woli puste łóżko od faceta ....i jak ona biedna ma wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi? " akurat łóżko zapełnić to nie problem, zawsze się chętny znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku uważasz że gram tu mężczyznę , a w życiu jestem prawiczkiem , pantoflem lub ciotą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat łóżko zapełnić to nie problem, zawsze się chętny znajdzie doprawdy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie..czasem ma się przesyt , jak się przesadzi ....normalne ale \Polacy dają dupy z Serbią - wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było by nudno gdyby nie było słów i zdań przeciwnych, sarkazu i szyderstwa w moją stronę....ludzie nie maja prawa ufac komus kogo nie znają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież ci ufam, zobligowałam sie leżeć koło ciebie (ty na podłodze), to coś znaczy ;) a ta twoja megalomania jest zabawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będe leżal z reformą na podłodze , a Ty sama - sama chciałaś... nie mam zadnej megalomani - mam zdanie zupełnie naturalne o sobie oraz o sprawach - bardzo silne z podstawami do tego zdania człowiek jak jest pewny swojego zdania musi posiadać megalomanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×