Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość Toja64

Witaj Zdeterminowana :).Umówiłam się na konsultacje do dr Szymczysko. Chyba jemu najbardziej ufam.Po konsultacji zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medycyna estetyczna

Polecam zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej Lublinie ESTETICA.  Jakiś czas temu byłam u nich na zabiegu wypełnienia zmarszczek  toksyna botulinowa czyli  czyli robiłam botox. Efekt jest super i każdy to zauważył i mówi ze odmłodniałam o kilka dobrych lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sama nie miałam takiego zabiegu, ale za to moja mama miała lifting twarzy. Mama miała zabieg w szpitalu Orthos w Komorowicach na Śląsku, 3 lata temu i wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo 🙂 Mama się bardzo szybciutko zagoiła i jest bardzo zadowolona z liftingu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WYPAD Z TĄ REKLAMĄ, ŻAŁOSNA SPAMERSKA LARWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2017 o 11:52, Gość Vega11 napisał:

Zrobi na pewno tak samo ,reszta to już indywidualna predyspozycja organizmu . W tej chwili też są tam 2 babki z Polski po liftingu i powiekach ,jutro chyba będą miały zdejmowane szwy . Przeżyjesz to na pewno.

Wybieram sie po raz drudi na lifting. Pierwszy robilam jakies 13 lat temu w Polsce. Do dzis twarz jest asymetryczna. Teraz bede robic w Belgi pelny lift twarz i szyja . Troche sie boje asymetri. Co mam miec na wzgledzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2017 o 11:52, Gość Vega11 napisał:

Zrobi na pewno tak samo ,reszta to już indywidualna predyspozycja organizmu . W tej chwili też są tam 2 babki z Polski po liftingu i powiekach ,jutro chyba będą miały zdejmowane szwy . Przeżyjesz to na pewno.

Vega 11 jak wyglada Twoja twarz dzisiaj kilka lat po liftingu? Chce zrobic po raz drugi na co zwrocic uwage? co z asymetria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa77

no i dlaczego nie piszecie?? Ja też myślę o face liftingu, ale tylko u Szymczysko. Czy któraś może jest po takim zabiegu u niego? Czy on w ogóle wykonuje inne zabiegi poza piersiami?? Napiszcie proszę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa77

Vega, gdzie jesteś??? Odezwij się proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Witam Was, chcialam dolaczyc , mam operacje wyznaczona na sierpien,  w Pradze, jeszcze nie zaliczkowalam bo ostatecznie szukam jeszcze innych tanszych opcji,  za SMAS face& neck lift mam zaplacic €2850 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondellla
Dnia 3.07.2019 o 10:04, Gość Ania Leitner napisał:

Witam Was, chcialam dolaczyc , mam operacje wyznaczona na sierpien,  w Pradze, jeszcze nie zaliczkowalam bo ostatecznie szukam jeszcze innych tanszych opcji,  za SMAS face& neck lift mam zaplacic €2850 .

Witaj, gdzie i u kogo planujesz zrobić lift w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Jan Vasek w Pradze klinika Formè 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula Jula

Chyba bym sie bala u dr. Vaska. 77 lat, to juz i wzrok nie ten , i reka nie taka pewna. Nie, ja na pewno bym sie u niego nie zoperowala! Z calym szacunkiem dla Pana doktora. Operowalam gorne powieki i nos w Polanicy u podobno " najlepszych". Na pewno cenowo sa w swoim fachu bardzo dobrzy.. Coz, nie jest zle ,ale... Powieka w lewym oku pozostala z nadmiarnem faldem skory, a nos jak mial skrzywiona przegrode, tak dalej ma. Zlikwidowano garbek, ale droznosc nosa pozostala na podobnym poziomie jak przed operacja. Chce przeprowadzic lifting dolnej czesci twarzy ,a przede wszystkim szyi, ale rece mi opadaja, nie wiem , gdzie szukac, do kogo sie zwrocic. Macie jakies doswiadczenia? Mam 49 lat, twarz jest ok, ale szyja wola o pomste do nieba. Zrobilam liposukcje, 3 razy rf iglowa, dermapen, mezzoterapie. G...o! Przestalam wierzyc w cokolwiek poza skalpelem. Nie marnujce kasy na pseudo zabiegi. O dupe rozbic! Sorki, nie mam polskiego alfabetu, wiec pisze bez polskich znakow. Pozdrawiam, Jula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa do Ania Leitner

Aniu ja też  jestem chętna na lift w Czechach. Ale faktycznie 77 lat, to już trochę dużo... może są tam jeszcze inni lekarze... młodsi, lepiej widzący...Może umówimy się razem. Zawsze raźniej :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciabincia

Czemu od razu tak inwazyjnie? Testowałam nieoperacyjny lifting w gabinecie  www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie i efekty są widoczne. Któraś z Was miała też do czynienia z preparatem Radiesse? Nie wyobrażam sobie tak pod nóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłe Panie  8 stycznia 2020 mam wyznaczony termin na lifting twarzy w Trzyńcu u dr Szymczysko  19 stycznia mam wielką imprezę rodzinną Czy jest ktoś chętny zamienić się  z terminem ? Koniec stycznia luty marzec te terminy by mi odpowiadały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Witajcie. Jesem ponad trzy tygodnie po liftingu dolnej części twarzy i szyi, przy jenoczesnym ostrzyknięciu osoczem bogatopłytkowym z tłuszczem. Efekt jest juz widoczny. Policzki podciagnięte, chomiki niewidoczne, bruzd nosowo-wargowych prawie nie ma. Szyja to rewelacja. Jednak w dalszym ciagu mam lekką opuchliznę. Siniaki zniknęły, ale też wiele ich nie było. Nadal czuję lekkie pobolewanie na szwach, które mam przed uszami, za uszami i pod włosami na szyi. Po zdjęciu wszystkich bandaży zaklejam blizny plastrami żelowymi. Najgorzej jest je nakleić na cięcia na szyi, ponieważ włosy powoduja ich odklejanie. Nie bardzo wiem czym to samarować. Lekarz polecił alantoninę. Po lewej stronie nawet nie wyczuwam ranki. Tylko po prawej jest lekkie zgrubienie, które z każdym dniem się zmniejsza. Za tydzień następna wizyta kontrolna. Nie wyobrażam sobie robienia jakiś zabiegów typu mezoterapia czy inne. Na pewno nie są one teraz wskazane i jeszcze długo nie będą, zreszta nie ma tez potrzeby. Skóra jest naciągnieta i na szyi czuje jakbym miała za mocno szalik związany. Wcześniej robiłam nici na szyję i zmarnowałam tylko kasę. Jak któraś z was wie czym smarowac blizny to bardzo proszę o podpowiedź. Lekarze nie zawsze dają najlepsze rady, chociaż operują świetnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula Jula

Anno, czy moglabys podac cene takiego zabiegu? Operowalas sie w Polsce, czy w Czechach? Pozdrawiam,  zycze szybkiego powrotu do formy i spektakularnych efektow operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 29.09.2019 o 23:25, Gość Hula Jula napisał:

Anno, czy moglabys podac cene takiego zabiegu? Operowalas sie w Polsce, czy w Czechach? Pozdrawiam,  zycze szybkiego powrotu do formy i spektakularnych efektow operacji!

Zabieg robiłam w POlsce, w Krakowie u doktora Cieślika. Cena wraz z innymi zabiegami 12000zl. Te inne zabiegi, to komórki macierzyste i cos jeszcze było, ale w końcu zapomniałam zapytać. Dałam lekarzowi wolną rękę do odpowiedniej kwoty. Warto było. Sam liftning dolnej częci twarzy i szyi to 8000zl + ewentualne dodatkowe zabiegi. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Nadal jestem lekko opuchnięta, ale czucie wraca. Blizny goją się super. Niektórych w ogóle nie widać. Pozdrawiam i polecam pan doktora Cieślika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula Jula
Cytat

Anno, dziękuję za odpowiedź. Jak dziś, kilka miesięcy po zabiegu, wygląda Twoja twarz? Jesteś zadowolona z efektów?

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hula Jula

Przepraszam,  powyższy post napisałam , nie wiedzieć czemu, w miejscu cytatów. Nie będę edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
Dnia 29.12.2019 o 11:50, Gość Hula Jula napisał:

Anno, dziękuję za odpowiedź. Jak dziś, kilka miesięcy po zabiegu, wygląda Twoja twarz? Jesteś zadowolona z efektów?

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020!

Jest super. Cały czas skóra lekko sie sciąga. Minęy już ponad 4 miesiące a blizny w ogóle nie są widoczne, pomimo, że nie stosowałam plastrów żelowych. Jak dla mnie te plastry to porażka. Nie potrafiłam skutecznie ich przykleić. Cały czas blizny smaruje maścia z arganiką albo z żyworódką. Od jakieś czasu stosuję tez ocet jabłkowy. Na szyję pomaga tylko chirurg i nie polecam żadnych nici. U mnie wystawały, deformowały skórę i w ogóle szyja wyglądała gorzej niż przd podaniem nici. Po tym liftingu chyba długo nie będe potrzebowała dodatkowych zabiegów, oprócz zachowawczzych typu mezoterapia kwasem hialuronowym z busterem i PRP. Pozdrawiam i polecam doktora Cieślika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1

Po liftingu (wypełniałem zmarszczki palacza kwasem hialuronowym) nie odczuwałem szczególnych przykrości. Byłem lekko opuchnięty, ale po kilku dniach opuchlizna zeszła i wszystko było w porządku. Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z propozycji Kliniki Prime Medic w Krakowie, są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Także wykonywałam zabieg w klinice Prime Medic, wszystko szybko wróciło do normalności i przebiegło jak najbardziej w porządku. Lekarz dał zalecenia co można a czego nie można robić po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny... Mam zaplanowany lift na 24.02 u dr Zakout.. Czy któraś z Was robiła ostatnio u niego ten zabieg... Chciałabym bieżących informacji... Plisss🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×