Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie odradzam dr Zakouta. Wiele kobiet oszpecił i okaleczył. Nie wpłacaj zaliczki bo w razie rezygnacji jej nie zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Beaty. Wpłata zaliczki? Oczywiście,to normalna procedura. Ja powieki robiłam w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj jeden przyklad niezadowolonej czy ´oszpeconej kobiety przez Zakouta. Czytam w internecie same dobre opinie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ty naiwna,nawet na tym forum piszą,ale przekonaj się na własnych oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci dziekuje, za mile slowa, a ja mysle ,ze na tym forum sa jakies trolle z konkurencji, albo te bzdury pisza dziewczyny ktorym zal d**e sciska ze nie moga sobie pozwolic na zaden zabieg. Fajnie ze sa tez dziewczyny myslace pozytywnie, pozdrawiam cie serdeczne,,zabeg mam na poczatku sierpnia, wstawie tu swoje zdjecia z przed i po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoMar1961
beata 47 Jeżeli potrzebujesz cos wiedzieć, pytaj . Ja tez przed zabiegiem otrzymałam wiele wsparcia od innych, szczególnie od Vegi. To bardzo ważne jak się jest przygotowanym na różne objawy, które występują po zabiegu, bądź dotyczące samego zabiegu. Nie ma niepokoju czy coś jest normalne czy nie. To pomaga. Z doktorem trzeba rozmawiać konkretnie co chcemy zrobić i czego oczekujemy. Oczywiści miło, z uśmiechem ale stanowczo. Vega uczuliła na wyraźne zaakcentowanie asymetrii twarzy, no tak akcentowałam, że aż mi wpisał w papiery. Ale odczuwalne było, że po lewej strona z większym chomikiem było wiecej robione. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym nie szalała z takimi inwazyjnymi zabiegami... Sama byłam (mam 48 lat) na czymś takim jak Ultraformer Hifu i raz wystarczyl żebym wyglądała lepiej. Może efekt nie jest jak po liftingu, ale to jest duzo tansze i bezpieczniejsze wyjscie... A nie ze piszecie o roznych konowalach czy kobiety ida do jakichs niesprawdzonych klinik i potem płaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dwa dni po lifting,mysle o tym coo zobacze kiedy zdejma opatrunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa dni po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ja też się wybieram na Hifu, moja kolezanka byla na zabiegu zeby zlikwidowac drugi podbródek w Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Naprawde widac mega roznice a miala straszny kompleks. Ja polazłam sie najpierw dopytac no i ide na razie na powieki (mam straszne wory) Dlatego wydaje mi sie ze to jest super bo to sa ultradzwieki wiec nie tną cie ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam robilam zabieg w Ostrawie w Cleopatrze Lifting twarzy i Szyi cena 1950 €. Znieczilenie miejscowe . Efekt powalajacy pozdrawiam moj Email tur.han@wp.pl Powiem wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva2009
Witam! Pisałam email do Ciebie w tej sprawie,lecz nie uzyskałam odp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem miesiac po liftingu, prosze pytac, odpowiem na nurtujace pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva2009
Witam! Ile dni po liftingu tearzy lerzy się w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego dnia lifting,drugiego się wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta123654
Drogie Panie, jestem 3 tygodnie po liftingu twarzy i operacji powiek górnych. Chciałam się podzielić doświadczeniem. Operacja trwała 4 godziny. Po operacji nic nie bolało..ale na pewno dostawałam leki przeciwbólowe. Mialam jakieś kroplówki. Po 24 godzinach zostałam wypisana ze szpitala. Ponieważ operację mialam w Warszawie a mieszkam w Poznaniu nie czułam się na siłach jechać 5 godzin samochodem. Zostałam 2 dni w hotelu. Nie spuchłam dużo.. bólu nie było ..a jak trochę pobolewało to miałam tabletki zapisane prze Panią doktor. Czułam się trochę słaba, i bandaże uciskały mnie pod brodą i w uszy..dość nieprzyjemne ale da się wytrzymać :) Na 2 dzień na bandażu pojawiła się plama krwi ale to nic strasznego... pojechałam do lekarza i zmienił mi bandaż na nowy. Poza tym w miejscach szycia jest brak czucia ale to minie. Szwy zdjęte po 2 tygodniach i można umyć włosy... i wtedy jest już wow !!! Nalezy też pamietać że po liftingu 4 tygodnie nie można farbować wlosów a prze liftem 2 tygodnie... i odrosty straszne :))) Dzisiaj czuję się super... nie mam chomików.. ani bruzd, powieki tez lepsze. Ogólnie jest super !!! polecam... Mam 58 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta123654
ja leżałam 24 godziny ale zostałam jeszcze 2 dni w hotelu ..tak wolalam dla mojego spokoju..jakby coś się działo... :) jak pisalam wczesniej mialam plamę krwi na bandazu aby się uspokoić pojechalam do tego szpitala aby obejrzał mnie chirurg... bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaS_1970
ja po swoim zabiegu mogłam normalnie wrócić do codziennych obowiązków. Do tego sam zabieg (ultraformer hifu) nie wymagał znieczulenia i specjalnych przygotowań. Dlatego tak polecam ten zabieg każdemu kto nie chce tak bardzo ingerować w ciało a chce widzieć efekty. Moje chomiki zniknęły, mam teraz pięknie wymodelowaną twarz a rekonwalescencji nie musiałam przechodzić :) jedno ale jest tylko takie, że na efekty trzeba poczekać 2 miesiące, bo organizm potrzebuje czasu aby naprodukować nowego kolagenu - na tym ten zabieg polega. W klinice dr Michajłowskiego są darmowe konsultacje, możecie zadzwonić i się umówić 791 604 604 :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_sarah
Też byłam w klinice dr Michajłowskiego, bardzo miłe miejsce, panie w rejestracji bardzo uprzejme, terminy wizyt bardzo korzystne dla mnie jako pacjentki, w dodatku akurat szczęśliwie trafiłam na spoko promocję :))) lifting twarzy odbył się bezboleśnie za pomocą urządzenia ultraformer hifu..na efekty musiałam poczekać, ale po około 2 miesiącach zauważyłam że skóra jest bardziej napięta i naciągnięta, to za sprawą kolagenu który został pobudzony do produkcji przez organizm. Świetna sprawa i bezinwazyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś zastanawia się gdzie jest dogna polecenia medycyna estetyczna na Śląsku to z własnego doświadczenia polecam http://labocaclinic.pl. Świetni specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata47
witam serdecznie Jestem juz ponad miesiac po zabiegu powiek gornych i dolnych u dr Zakouta w Cleopatra clinik. Jestem mega zadowolona ,mlodsza chyba o 20 lat. Zabieg trwal jakies 1.5 godziny w znieczuleniu miejscowym. Nic nie bolalo ani w trakcie ani po zabiegu. W brew temu co tu ktos na forum bredzi, ze Zakaut oszpecil wiele kobiet, powiem tyle mnie wypieknil, zrobil ze mnie laleczke. Zabieg odbywa sie w calkowicie sterylnych warunkach, wszystko jest w jak najlepszym porzadku. W prawdzie nikt sie ze mna nie cackal a wszystko odbywalo sie w swojej kolejnosci. Dziewczyny nie bojcie sie !! Ja przed zabiegiem wydawalam fortune na przerozne kremy odmladzajace,po 70 euro za niektore placilam i co mi to dalo ,--nic. Dzis smaruje sie moim ulubionym kremem nivea za 3,50 i jestem mega zadowolona. Mam przygotowane zdjecia przed i po ale nie wiem jak tu na tym forum je wsadzic. Pozdrawiam te dziewczyny,ktore probowaly mnie odwiesc od zabiegu jak i te ktore podczymywaly mnie na duchu i wspieraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
bardzo proszę o wskazanie dobrego lekarza z Czech. Chciałabym zrobić lifting twarzy i szyi, oraz poprawić powieki po prof. Kobusie, które zrobił mi fatalnie, a o poprawkach nie chciał słyszeć. Toja64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam doktora Zakouta z Ostravy. Dzisiaj miałam o 12 robiony zabieg lifting twarzy i szyi ,a w czwartek o 8,30 mam miec zmieniony ooatrunek jak i operacje powiek dolnych i górnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście znieczulenie miejscowe,i to ono deczko szczypało ,a pozatym bez boleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sterylne,doktor i pielęgniarki sympstyczne. Zaznaczam,ze nie znam jezyka czeskiego lecz spokojnie mówiac po Polsku mozna sie dogadac ,czego sie obawiałam ;) Po operacji dostałam leki,antybiotyk jak i zalecenia,oraz opaske elastyczną na pozniejsze zakładanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Ogromne dzięki :)))) Powiedz ile zapłaciłaś, czy wysyłałaś wcześniej jakąś kasę? Jak się czujesz, czy mieszkasz w klinice czeskiej, czy dojeżdżasz, ile czekałaś na miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Wspaniale, że robi wszystko prawie w jednym czasie, że nie trzeba jeździć dwa razy. Ja mam jeszcze problem z bliskimi. Wszystko muszę zrobić w wielkiej konspiracji....więc zdecydowanie będzie mi łatwiej, gdy zrobię cały zabieg za jednym razem. wspaniale, że można dogadać się po polsku. Czy mogłabyś też napisać, jak umawiałaś kontakt i czy po polsku? Mam nadzieję, że dobrze się czujesz i nie sprawi Tobie problemu pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam z doktorem po polsku na email w ktorym wysłałam zdjecia. Ns wszystkie pytania odp na drugi dzien. Umowiłam sie z 2 miesiace przed zsbiegiem lecz miesiac przed wizyta by oststecznie zarezerwiwac termin przelałam w 800 euro. Csłosc mnie kosztowała 3070 euro- zsliczka od tego jeszcze to czyli dopłaciłam 2270 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noe mieszkałam w klinice lecz odrazu po zabiegu pojechałam do hotelu,który wczeniej zarezerwowałam,ktory mi eyszedł 600 koron czeskich na 15 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×