Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość gość
Czekam teraz na taxi bo czeka mnie kolejna operacja powiek na 8, 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz od rana po operacji powiek,nie pisałam odrazu bo w zaleceniach lekarskich mam oszczedzac oczy. Zrobiłam zimne okłady z czarnej herbaty i sie z 2 godz przespałam. Od lekarza dostałam leki na opuchliznę, żelowy kompres na oczy i tabletki przeciwbolowe. Wizyte kontrolna mam za 5 dni. A wczesniej przed zabiegiem widziałam efekt liftingu przy zmianie ooatrunku. Jest zadowalający lekarz tez był zachwycony bo nie ukrywał wielkiego zadowolenia :) Wiadomo jestem opuchnięta jak po zabiegach....ale wiem ze wszystko bedzie ok. Trzymajcie się dziewczyny i piszac szczerze to myslałam,ze bedzie gorzej ....nie ma co sie bac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Ale jesteś niesamowita. Myślałam, że po zabiegu na powiekach oczy są zaklejone, a Ty jeszcze odpisujesz...Wspaniale, że jesteś już po zabiegach. Teraz tylko gojenie i będzie coraz lepiej. Bardzo Cię pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Jeszcze tylko mam pytanie, dlaczego na aż piętnaście dni zarezerwowałaś hotel? Gdy już poczujesz się lepiej, proszę podaj namiary hotelu. Wychodzi ok 100 dziennie. Czy masz jedynkę z łazienką i czy jest w miarę blisko? No jeszcze trzeba doliczyć taksówki, czy są drogie? A co z jedzeniem? Przepraszam, że tak o wszystko wypytuję. Muszę jednak zebrać odpowiednią ilość kasy. Czy dostałaś środki przeciwbólowe? Mam nadzieję, że czujesz się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już odpisuję. Zarezerwowałam na 15 dni bo liczyłam w najgorszym wypadku zdjęcie szwów po 10- 14 dniu liftingu tak ok napisał mi lekarz a ten jeden dzień z pietnastki to na rozpakowanie się i wypoczynek bo niestety jechałam ok 700 kilometrów autem. Co do ceny za pokój to wychodziło mi wówczas mniej jak liczyłam ok 68zł . Pokój jest 2 os. Jest w nim spora łazienka z prysznicem i aneks kuchenny z kuchenka na 2 palniki elektryczna( minus bo nie ma czajnika) lodówka z zamrażalką ,jest duża podwojna szafa 2 biurka i 2 krzrsła oraz 3 pojedyńcze łóżka. Może źle napisałam hotel,bo raczej to bym nazwała akademik.Jest cicho w miarę zchludnie i co mi się podobało to brama elektrycznie zamykana. Byłam spokojna o auto ;).Adres SLEZSKÁ OSTRAVA,Československé armády 1612/25. Pięcio gwiazdkowy to może nie jest ale jest ok jak na tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taxi kosztuje do 200 koron w jedną stronę.Obczaiłam taxi nawet za 170 koron bo niestety po tych zabiegach nie da rady jechać własnym autem,a zwłaszcza po powiekach.Czyli jechałam taxi 4x w sumie zapłaciłam 740 koron..Na zdjęcie szwów mam jechac we wtorek rano ale to juz pojade swoim autem,nie wiem ile bedzie mnie wynosić parking bo widziałam ,ze jest płatny. Odległość do kliniki to ok 6 kilometrów max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie całe przywiozłam ze sobą z Polski,tupu piersi z kurczaka,płatki orkiszowe,żytnie ,kasza gryczana,ryż,jajka,jogurty,serki,warzywa,soki,woda,oczywiście środki czystości jak płyn do naczyń,zmywaki,recznik,papierowy,papier toaletowy no i co najważniejsze blender.,ja wzięłam ręczny i kielichowy,oraz słomki fość grube.Przez 1 tydzień jem wszystko zblendowane :(,na poczatku przez słomkę a teraz czasami małą łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do środków przeciwbólowych to dobrze mieć swoje w razie co,ale Oni dają wszystko :). Na dzień dzisiejszy,opuchlizna powoli znika,ale to powoli mimo okładów z czarnej herbaty,może dlatego,ze mam ciągle jeszcze owiniętą całą głowę,siniaków po lifcie nie widzę na twarzy ale leciutko na powiekach górnych i dolnych są jeszcze.Na dole to już żółte ale to naprawdę nieznacznie.Zobaczymy jak szwy zdejmą no i co doktor powie....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa ja jeszcze wzięłam koc,poduszkę,ręczniki,ścierki itp ;) Tu jest w sumie pościel ale uważam co swoje to swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zdjeto mi szwy z powiek lecz jeszcze mam naklejone plasterki. Zmiana opatrunku po lifcie i w piatek mam byc znowu na zdjeciu szwów ale myślę,że tych przy uszach bo te za co sa to zapowiedziano mi,ze dopiero we wtorek rono,lepiej później jak za wcześnie. Głowę mogę umyć w czwartek WRESZCIE :)) Po uprzednim zdjęciu masy bandarzy.Wreszcie zobacze jak to wygląda po zagojeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Dzięki za wiadomości. Jak wspaniale być już po wszystkim :). To musi być cudowne uczucie. Ogromnie jestem ciekawa, kiedy możesz pokazać się ludziom... Pewnie jeszcze jesteś obolała. Ale długo masz te bandaże na głowie. Nie wiedziałam, że aż tyle. Trochę dziwi mnie blendowanie, wydawało mi się, że chyba można jeść normalne jedzenie?? Spory kawał drogi przejechałaś. Jesteś niezwykle dzielna. A jak rezerwowałaś spanie? Podałaś adres, a nie mają telefonu? A może stronę mailową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anama
Drogie Panie, jak dobrze, że znalazłam to forum. Czytałam co piszecie, to są konkretne informacje "z życia i czucia wzięte", a to dla mnie bezcenne. Sama wybieram się na lifting w styczniu, mam termin i boję sie jak nie wiem co.... Dużo się tu dowiedziałam, ale chciałam sie dopytać o włosy, otóż włosy mam słabe i cienki i martwię się, że blizny, które będą na skórze głowy we włosach będą bardzo widoczne??? Proszę napiszcie mi jak to wygląda... Będe wdzięczna za każdą informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Są ślady przez jakiś czas... musisz je zakrywać włosami. Potem wszystko mija. Jednak początki są trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toja64
Gościu z dn. 2018.10.04 jak się masz?? Napisz coś, czy jesteś zadowolona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak dziewczyny, wpadacie tutaj jeszcze czasem? Jak efekty? Jestem trochę zaskoczona tym, że tu trafiłam, bo wcześniej nigdy nie interesowałam się takimi metodami. Myślałam, że będzie co ma być - dobra pielęgnacja i wystarczy, a jednak trudno się pogodzić z upływającym czasem. Czytam ten wątek od początku i zastanawiam się, jak wam się ułożyło i czy jesteście zadowolone z efektu :)

Ja bym chciała, ale się boję. Że coś pójdzie nie tak albo że regeneracja zajmie dużo więcej czasu niż miała. Rozważam też cos mniej inwazyjnego na początek, czytałam trochę o hifu https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/ i pewnie przejdę się na niezobowiązującą konsultację wypytać o wszystko, ale nie wiem, czy jest sens wykładać pieniądze na coś takiego czy lepiej od razu zacząć z wysokiego C. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Witam,

byłam na HIFU, bardzo bolało (szczególnie w okolicach żuchwy i nad brwiami). Skóra jakby młodsza, ale efekt mizerny. Kasa wyrzucona w błoto. To było 8 miesięcy temu, więc w styczniu idę na lifting twarzy i szyi. Nie wierzę już w półśrodki.

 Dziękuję wszystkim za opisy i wskazówki. Termin coraz bliżej, więc bardzo mi pomagają w przygotowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć Ada

Też chętnie wybrałabym się na lifting twarzy i szyi...no i jeszcze powieki... Jednak jakoś nie mam odwagi sama... może znajdzie się jakaś chętna też na zabieg??  Razem pewniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Już po... przed wczoraj był ten dzień :) Dochodzę do wniosku, że najtrudniejsza jest decyzja. Zabieg trwał 3,5 godziny w znieczuleniu miejscowym. Przed: leki uspokajające i znieczulenie miejscowe. W czasie zabiegu bolało tylko znieczulenie i plecy od długiego leżenia :). Teraz niestety problem jest z pozycją do spania. Cięcia zachodzą lekko na tył głowy i śpię prawie na siedząco, nie dużo i nie długo. Trudno, wyśpię się jak się podgoją cięcia. Szyja indyka i chomiki już nie istnieją! Nawet mój mąż, pomimo, że jestem opuchnięta i na uszach mam krwiaki, mówi, że super wyszło. Żadne zabiegi kosmetyczne nie dadzą tego efektu. Nie mogę doczekać się końcowego efektu... Wiem, że skóra będzie " nie moja" przez kilka miesięcy, ale w lustrze babka o min 10 lat młodsza :))) Żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka
Dnia 13.12.2018 o 15:21, truskaweczkaaja napisał:

nie wiem, czy jest sens wykładać pieniądze na coś takiego czy lepiej od razu zacząć z wysokiego C. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? 

Powiem Ci tak. Zależy czego oczekujesz, ile masz czasu i jaki masz budżet. Jak potrzebujesz uniesienia policzków czy brody i jesteś skłonna poczekać te dwa czy trzy miesiące to polecam hifu :) Nie mam pojęcia jak się sprawdza na innych częściach ciała, ale tu jak dla mnie dobry wybór. Tyle że ja nie mieszkam na stałe w Polsce, zabieg robiłam za granicą. O tej klinice, o której pisałaś pewnie więcej mogłaby powiedzieć moja córka, chodziła tam na jakieś zabiegi i chyba była zadowolona. Trochę nie zrozumiałam o co chodzi z tą regeneracją. Od razu po zabiegu możesz robić wszystko normalnie (tylko ja bym jednak traktowała skórę delikatnie, odstawiła na kilka dni jakieś mocne środki i peelingi), efekty będą się pojawiały z czasem. Raczej nie ma szans żeby to trwało nie wiadomo ile.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia

Poradźcie dziewczyny, to ile mam wziąć urlopu, bo mam zaplanowany zabieg w lutym, wybieram się do Pabiańczyka w Krakowie, ale nie chcę żeby "przyjaciółki" w pracy kapnęły się, że miałam zabieg.  Z tego co wiem, gość ma wprawioną rękę do takich zabiegów, ale czy to możliwe, że koleżaneczki nie zorientują się, jak nadrobię makijażem? Mam do dyspozycji prawie cały urlop, ale boję się, że to mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lift

Leze i sie kuruje, trzy dni po.... Lift plus dolne powieki, w Polsce. Siniaki , opuchlizna, ciagniecie, wszystko w komplecie obecne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Proszę napisz jak duży masz obrzęk na policzkach po lifcie? Ja idę w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omnia

Donia, a liftingu mózgu nie robi? A Pabiańczyk, to kto, kolega z podwórka, spod budki z piwem? 

Boże, widzisz to i nie grzmisz!  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czytam wasze wpisy i jestem już przekonana że nie warto robić jakichś namiastek prawdziwego liftingu... Wszystkie piszecie, że jesteście zadowolone więc i ja się zdecydowałam. Oczywiście myślę o Czechach że względu na cenę. Napiszcie proszę co na początek pewnie jakaś umówiona konsultacja... Czy na podstawie zdjęć rezerwacja terminu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ada czy Ty już ruszyłas z tematem bo szukałas towarzystwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

GOŚĆ

Szukam kontaktu z osobą która miała zabieg w Euroklinice w Katowicach. Będę wdzięczna za odzew.

Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana już

Hej, jestem tu nowa, ale zdecydowana już na SMAS. Jeśli ktoś wybiera się do Cleopatry w Ostrawie, dr Zokaut. proszę napisać. Wiem już b.dużo o operacji - nieocenione są informacje Vegi11 oraz innych już zoperowanych babek. Przede mną ustalenie terminu. Marzy mi się towarzystwo innej, zdeterminowanej kobitki. We dwie zawsze rażniej. Odezwijcie się, pleaseeeee....:classic_biggrin: na razie muszę wyjść na powietrze, bo od czytania (od 8.30!!!!) relacji puchnie mi głowa, a oczy prawie wyszły z orbit.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdeterminowana już

Hej, jestem tu nowa, ale zdecydowana już na SMAS. Jeśli ktoś wybiera się do Cleopatry w Ostrawie, dr Zokaut. proszę napisać. Wiem już b.dużo o operacji - nieocenione są informacje Vegi11 oraz innych już zoperowanych babek. Przede mną ustalenie terminu. Marzy mi się towarzystwo innej, zdeterminowanej kobitki. We dwie zawsze rażniej. Odezwijcie się, pleaseeeee....:classic_biggrin: na razie muszę wyjść na powietrze, bo od czytania (od 8.30!!!!) relacji puchnie mi głowa, a oczy prawie wyszły z orbit.......

Ada, Agnes - czy jeszcze tu zaglądacie?Ja jestem już po wstępnych mailach do dra Zokauta. Wiem już wszystko o zabiegu, cenie, tylko nie wyznaczam terminu, bo - szukam towarzyszki/-szek "niedoli" (początkowej, bo wierzę, że efekty będą dobre. Odezwijcie się, razem będzie raźniej.

Ps.Toja64 - ja również robiłam powieki u tego lekarza w Polanicy (koszt!!!!) . Też nie chciał poprawić, a kiedy już to częściowo zrobił - szału w dalszym ciągu nie ma. Więcej dobrego słyszę o czeskich lekarzach i dlatego od tych polskich - przereklamowanych, a bardzo się ceniących  (zgadzam się z Vegą11 - a' propos - zaglądasz tu jeszcze? - pozdrówko 😀) -  będę trzymać się z daleka. Ale powieki już odpuszczam, teraz lift. Napisz do mnie, jeśli robiłaś powieki w lipcu 2017...:classic_cool: Tutaj lub na maila: viki1011@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×