Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczy i ich kolor...

Zmiana koloru oczu dzięki diecie - sprawdzał ktos? lub kolorowe soczewki ??

Polecane posty

Gość oczy i ich kolor...

Hej, czytalam wczoraj o zmianie koloru oczu dzięki diecie RAW, czyli jedzenie surowego, dieta podobna do wegetarianskiej oparta na warzywach, owocach, orzechach , kaszy itp. Oczy niby mają zmienic barwe lub chociaz sie rozjasnic...niestety nie znalazlam potwierdzenia tych rewelacji ani zdjęc. Probowal ktos ? Albo soczewek kolorowych? Mialam Freshlooki colorblends :True sapphire i turquise, wyrzuciłam ...wygladalam tragicznie, widac soczewki i nadruk na oku... mam brazowe, marzy mi sie blękit lub zieleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisska
Hej ,o tej diecie niestety nie slyszalam,kiedys tylko o jakis kropelkach do oczu ,po ktorych oczy staja sie bardziej blekitne,ale to tylko u tych ludzi ,ktorzy z natury maja niebieskie oczy,znajoma moja uzywala tylko to dla oczu nie jest najlepsze.Sama mam bardzo intensywny niebieski kolor oczu i zawsze chcialam miec ciemne,bo kazdy mnie pytal czy mam soczewski,do tego stopnia mnie to draznilo ,ze kupilam sobie brazowe soczewki freshlook ,wygladalam okropnie,poniewaz niebieski kolor sie przebijal bo boku oka,ale rozmawialam z optykiem w Niemczech,ktory powiedzial mi,ze jest mozliwosc indywidualnego dopasowania do oka,ale soczewski wtedy kosztuja okolo 500 euro,czasami niektore murzynki w teledyskach je nosza i wygladaja naturalnie,no ale przeciez brazowe oczy tez sa piekne...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×