Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel75

Gdzie najlepiej wymienic walutę ?

Polecane posty

Gość petoro
Kantor Plus, stacjonarnie, to sieć, mają kantory w wielu miejscach. Generalnie wymiana u nich jest po prostu bardzo opłacalna. Spotkaliście się gdziekolwiek ze spreadem na poziomie 0,3-0,5 grosza? My tak - u nich. Nigdzie online nie widzieliśmy niczego zbliżonego, tak więc to całe gadanie jak bardzo opłaca się online jest dla mnie po prostu mitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiloch
Od dawna już wymieniam w Pluskantor, nie mam im nic do zarzucenia- wszystko online, szybko, sprawnie i korzystne kursy mają http://www.pluskantor.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Kantor Ekspert.pl . NAjlepiej zadzwonic na infolinie i dowiedziec sie szczegółów wymiany. Bardzo mili pracownicy nieraz juz mi pomogli. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romi_89

Ja korzystam z kantoru internetowego pomaranczarnia.pl. Wymieniałam też u nich waluty w kantorach stacjonarnych (mają kilka punktów w Poznaniu). Transakcje przebiegają szybko i bez problemu, mają bardzo korzystne kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damers

JUż nawet nie szukam po innych kantorach. Waluteo zawsze ma dobrą cenę i nie ma żadnych komplikacji. Kasa przelewana na konto, bezpiecznie, system prosty w obsłudze. Przynajmniej my nie mieliśmy żadnych komplikacji i załatwienie tego wszystkiego przebiegło naprawdę szybko i łatwo. A wymieniamy kasę kilka razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexAndraD

No nie wiem... jak tak czytam to sie diwie, ze wy ludzie dajecie sie tak mamic..., ja jestem z Poznania i zawsze wymieniam w pomaranczarni a w neie tewz jest wiec tam tez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

Super kantor w Opolu to www.centkantor-opole.pl Mają bardzo dobrą ofertę, konkurencyjne stawki i możliwość negocjowania cen. Obsługa jest dyskretna, fachowa i sprawna, także migiem to idzie. Mi bardzo ten kantor odpowiada. Mieszczą się na Żeromskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×