Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce do polski

Mam juz dosc tej biedy

Polecane posty

Gość sarah67
zdesperowana zona z czarnymi włosami wygladasz REWELACYJNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneliazurich3456
Ktos tu pisze o Swajcarii, ze tam takie dobre zarobki tak zgadza sie ale dla tubylcow a nie dla emigrantow, ktorych jest tu cala masa z roznych stron swiata przbyblych w poszukiwaniu lepszego zycia, milosci itd. Jestem tu od kilku tak i nic tu nie osiagnelam i nie dlatego ze jestem glupia, ale jezeli nie masz wyksztalcenia zdobytego w Szwajcarii ew. w Niemczech lub ew. nie jestes lakarzem lub informatykiem to jestes dla nich nic nie znaczacym smieciem(patrz emigrantem) moze napisalam to zbyt dosadnie ale moc we mnie gorycz po kilku straconych latach w tym pieknym jednak trudnym do zycia kraju Klimat podobny do polskiego, ale ludzie cholernie zimni, dla nich liczy sie tylko miec a nie inny czlowiek a juz na z pewnoscia nie emigrant. Rozwazam powrut do kraju to kilku straconych latach w tym szambie i ciaglej harowie od switu do zmierzchu. Jestem wyczerpana fizycznie i psychicznie i gdyby nie wstyd przed rodzina juz dawno by mnie tu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelia - a widzisz, moja siostra blizniaczka od poltora roku mieszka w szwajcarii, w zurychu i sobie chwali ludzi, ich mentalnosc, w ogole miasto, kraj itp mowi ze nigdy stamtad nie wyjedzie, a jesli juz to na pewno nie wroci do polski to pewnie co czlowiek to ma inne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce do polski
ja i tak będę odradzała ludziom wyjeżdzać do anglii ten kraj jest okropny mentalność ludzi i pogoda nawet zimą jak troche popada to wszystko odwołują.a w polsce jakoś to działa. hmm wogóle wróciłam niedawno naładowana energią i kraj jest piękny tylko że strasznie mroźno teraz w polsce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skaqanqaaaaa
niemcy,austria,szfajcaria to cos innego niz polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×