Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce do polski

Mam juz dosc tej biedy

Polecane posty

Gość camel toe ???
boshe aga ze tobie sie chce pisac ta swoja historie over and over again.......... kiedy ci sie to znudzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioooooooooooooooooooooooom
a moze kogos n.p interesuje jej historia? Boze ile w Was jadu i zlosci ludzie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camel toe ???
sorry ,jak kogos interesuje histporia agi to moze ja przeczytac prawie ze na kazdym, topiku w dzilae Poza Polska i na pewno tez pewnie wypisywala jedno i to samo na 50 roznych watkach na glownej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co, boli cie cos? do czego pijesz? to jest forum, nie zabronisz mi opowiadac o swoim zyciu a o czym niby mam pisac? jest masa topikow ktore sa o niczym, wiec moze tam bedzie dla ciebie cos interesujacego a teraz wypad bo zasmiecasz nam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camel toe ???
po prostu mnie dziwi ,ze ci sie chce pisac jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camel toe ???
no widzisz, mi juz dawno odechcialo sie tego czytac, wiec tylko tak przeczytuje po lebkach co ty tam wypisujesz i widze ze jedno i to samo. poza tym , sama bylas wilece uparta zeby wyjechac do pl i nie wracac do uk ,a autorce sie dziwisz. ile osob na towim topiku mowilo ci wracaj do uk? a ty nadal swoje,ze sie uczysz, w uk bylo nudno ,nie masz znajomych itd. i jeszcze wybralas sobie jedne z najbardziej beznadzijenych kierunkow - pedagogika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje i wlasnie dlatego odradzam powrot sama bylam glupia i nie sluchalam nikogo i wczesniej pisalam ze bede kazdego namawiac zeby zostal tam gdzie siedzi, bede wybijac z glowy powrot do polski a czy pedagogika takim jest beznadziejnym kierunkiem? a czy nie slychac ze ne ma miejsca ani w zlobkach ani w przedszkolach? czy prywatny zlobek albo akademia, nie jest dobrym pomyslem na wlasna dzialalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to???
A jak namowisz mnie ? Mieszkam na pokoju z facetem i dzieckiem, nie mam pracy, choc szukam ile moge. Dziecko ma przedszkole tylko 3 godz dziennie i brak szans na znalezienie pracy w tych godzinach, reszta platna jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camel toe ???
hahahahaa. trzeba bylo myslec: 1.zdobyc jakis dobry zawod i nie mam tu nawet bna mysli pojscie na uniwersytet, wystraczuy miec jakis ZAWOD 2.znalezc sobie faceta zaradnego z porzadnym zawodem 3. zrobic sobie dziecko GDY CIE JUZ NA TO STAC!!!! a nie pytac agnieszke na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdsjsad
A wy nadal o tej "biedzie" w UK? Chce dziewczyna to niech jedzie do Polski, a co wam do tego. A ty Agnieszka to chyba caly dzien siedzisz na Kafe i pierniczysz o powrocie do UK. Moze gdybys poszla na polibude na jakis sensowny kierunek, to przestalabys tyle biadolic. Polska nie jest taka zla, jesli czlowiek wie czego chce, a nie co chwila zmienia zdanie i sam nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co, nie pasuje cos? to nie czytaj ty tez cale dnie spedzasz na kafe w takim razie, skoro wiesz co ja robie latwo mowic polibuda, skoro ja jestem noga z matmy, fizyki po co mam tam isc? zeby sie zblaznic? zeby nawet mnie do zaliczenia nie dopuszczono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka faktycznie
powtarza sie jak zdarta płyta:o tak, wiem, mogę nie czytać.A kto ci karze czytać ten post i tak się ekscytować że autorka cię nie słucha (bo najwyraźniej ma gdzieś twoje zdanie) za to ty niemal piszesz sama z sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
ale siem usmialam:P panna Agnieszka robi kariere na wozku widlowym!ooooo!a co!!!po co jest studia...wiec ma czas i pier..li na kafeteri:PPP to taki babo-chlopek-rozstropek:PPPbuhahaha a jak buedactwo wylicza: papryczka 6 zl chlebeczek 2 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
dziewuchy wszyscy siadajom na wozki widlowe i zarabiajom szmalca jak panna nierealna Agniecha dryfno dziewucha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
camel toe sikam ze smiechu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
a co?daje nam darmowa rozrywe to sie ludzie smiejom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
te zdesperowana domowo zona kliknelam na twoj link i zobaczylam twoje zdjatko kasiu i mam pyt:co to za koguta masz na tej lepetynce?jakas taka zgarbiona na tej foci jestes:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha.
fryz fatalna uroda ujdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra no
ale po co dajecie swoje fotki w miejscu publicznym?wow..faceta szukacie?pochlebstwa,ohow i ahow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Agnieszka jest jeszcze mloda i jeszcze sie nie nauczyla na swoich bkledach, ze moze nie miec racji. Jak prawie wszystkim w tym wieku wydaje jej sie, ze wie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra no
a skad wiesz ,ze pokazuje? akurat jeste muzulmaninka i nosze burke caly czas i nawet oczu nie pokazuje - czy deszcz ,czy snieg czy slonce zawsze nosze duze przeciwsloneczne okulary i rekawiczki na rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze po prostu nie wierze po co sie tak bulwersujcie? nie chcecie to nie czytajcie co was to interesuje co ja tu pisze? nie chcesz, nie czytasz, wy wiekszych problemow nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba tez
większych problemów nie masz niż to że ktoś chce spróbować życia w Polsce. To że ci się nie udało nie znaczy że innym także. daj ludziom żyć:o trudno ciebie nie czytać jak na każdym topiku piszesz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×