Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryzmakaronziemniak

jak to jest że wychodz rude dziecko? jakie geny?

Polecane posty

Gość chocoalice
moim zdaniem rudzi są wspaniali..mój typ chłopaka to wysoki,rudy ,blady i z piegami chłopak... moim zdaniem rudzi są uroczy.,..a dzieci słodkie.. z resztą co ma kolor włosów do uczuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentel_ka
Jestem ruda, mój mąż jest blondynem (ciemnym). Moi rodzice to blondynka i szatyn, rodzice męża blondynka i brunet. Jakie szanse, że moja córcia będzie ruda? Ja mam same pozytywne wspomnienia związane z moim kolorem włosów w dzieciństwie i chciałabym mieć rudą córeczkę :) najlepiej tak jak ja z niebieskimi oczami, może się uda skoro mąż też ma niebieskie oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljlsdglsdsgijgdjgdgjijg
Zazwyczaj rude dziecko rodzi sie wtedy, gdy mezczyzna zaniedbuje kobiete przez dluzszy czas - powiem tylko : to moze byc rdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentel_ka
ojej to moja mama musiała być bardzo zaniedbywana, bo jestem ognistoruda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irson
Witam jestem brunetem przystojnym i tez wybrzydzalem w dziewczynach ale zauwazylem jedno i to fakt ze rude dziewczyny maja najlepsze tyleczki na swiecie i to w 90 % albo lepiej wiec blondyny brunetki wytapetowane mozecie sie schowac a jak slysze ze niechce miec dziecka rudego to strach sie bac oc za matka bedzie modl sie aby zdrowe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ciekawa jestem
znam parę ona taka nijaka blondynka,on rasowy cygan-dziecko rude jak płomienie z ogniska....dla mnie zagadka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudarudzienka
sama jestem ruda i nigdy nie stanowiło to dla mnie problemu, a nawet musze powiedziec,że zawsze traktowałam to jako wielki plus.Jesli komus zalezy na zainteresowaniu płci przeciwnej to bycie rudą dziewczyna dziala tylko i wyłącznie korzystnie, choć wiem ze sa i tacy ktorzy rudego wprost nie cierpią;P ich strata. Kiedys trochę interesowałam sie tym skad wlasnie ten a nie inny koilor wlosow jesli np. moi rodzice nic wspolnego z rudym nie maja. Otóż "winne" faktycznie są geny,albo tez jeden gen. Zeby moglo "powstać" rude dziecko oboje rodzice musza posiadac ten gen. Nie znaczy to ze sami musza byc rudzi, rownie dobrze moga byc blondynami, szatynami, brunetami... I oczywiste nie jest tez ze kazde dziecko bedzie mialo rudy kolor wlosów. Widac czasem ten gen jest bardziej a czasem mniej dominujacy. Ale bycie rudą osobą to zadna tragedia, potrzebne jest tylko odpowiednie podejcie do zycia, bo to co dla jednych wydawaloby sie tragedią zyciowa mozna przekuć na swoj wielki atut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rude dzieci rodzą się w rodzinie bez miłości (zdarzają się przypadki temu odwrotne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma rude wlosy, ale bardzo ciemne+nie ma piegow na twarzy, jest wysoki szczuply i bardzo przystojny, na dodatek grube wlosy, zawsze mial powodzenie, staramy sie o dziecko i chcialabym dziewczynke z rudymi wlosami wlasnie takimi ciemnymi, ale czy wyjdzie to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćQeerty
Cimnogrod. Ludzie wy chyba sami nie wierzycie w to co piszecie. Jak mozna oceniac człowieka po kolorze włosów lub jakiej kolwiek innej części wyglądu! To chyba takie poglady to tylko w miejskich slamsach lub wiochach zabitych dechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co napisala, ze rudze dzieci to ohyda, sama jest pewnie wytapetowana farbowana czarna ku*wa i obys sie w piekle spalila jak martwisz sie, zeby dziecko nie bylo rude, a nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżanke, która ma dwie siostry. Wszystkie trzy są do siebie mega podobne - różnią się tylko kolorem włosów ;D najstarsza ma ciemno brązowe, środkowa jasny blond, a najmłodsza jest ogniście ruda. Z każdą zamieniłabym się na włosy bo ja mam taki nijaki kolor ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogar, ludzie...,, Rudy jest ohydny" i kto to powiedział? Chyba głupia blondynka. -.- Przepraszam. ,, Boje sie, ze bd miec rude dziecko" a czy rudy jest tak straszny? Bo ja tu czegos nie rozumiem. Ludzie, moze ciut szacunku do rudych ludzi? ;-; Sama jestem ruda i co? Nie mam prawa zyc na swiecie? Bo jestem ruda?Naprawde, niektorzy ludzie maja niepokolei w glowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest rudy, ja bardzo ciemna szatynka, a nasz syn brunet, to dopiero nam się udało :) Przyznam szczerze że też nie chciałam mieć rudego dziecka, nie dlatego że mi się nie podoba, ale wiem jacy okropni są ludzie, potrafią rudym zepsuć dzieciństwo. Nieskromnie przyznam, że marzyłam o dziecku z ciemnymi włosami, szanse były marne, a to taka niespodzianka. Synuś jest śliczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gosc ale szczery
Rudzielce z piegami sa paskudne, sorry ale tak jest. Do tego blada cera, rumience na polikach fuuuu, rude brwi i rzesy...odrazajace jak z horroru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel27
nie mam pojecia ale to co pisze ze rudzi maja przechlapane to bujda na resorach tylko czemu jak mnie zaczepiajli to z placzem szli do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×