Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlakobieta7

kochanek-zemsta

Polecane posty

Gość zlakobieta7
czyli udac idiotki wyslac kwiaty? :) ja juz z nim nie chce byc. W koncu powiedzila, ze z zona od czasu do czasu sypia, jest dla mnie" brudny" i nie zalezy mi juz na nim, Nigdy bym go nie dotknela,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
Klrecka, czy Ty jests swieta, czy zdradzana, Milosc to uczucie, czasem trudno nad nim zapanowac spolkowanie to i za pieniadze sie odbywa. Czujesz roznice? Kochalas sie z milosci? i uprawilas seks? czy to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka_i niech odpowie za to
Wyslij te kwaty, i dopisz: Mam nadzieje ze ten wieczór tez chcesz spedzic ze mną, jak wszyskie o których zapewniałeś? Może ze wzgledu na jego np: prace. jego żona nawet nie wie jakiego ma kłamcę w domu, ajakim cudem autorka miała wiedzieć skoro dzieli ich pół Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
a jak mnie zbije:) zastrzeli:) ignrancja nic go nie zaboli, znajdzie pewnie nastepna...a tak zrobie z siebie kretynke...i tka zle i tak niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej pokazesz swoja wyzszosc i nie bedziesz krzywdzic drugiej kobiety , ktora akurat Ci nic zlego nie zrobila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klecka
Chcesz naprawiać/upominać/karać żonatego kochanka? Napraw/upomnij/ukaż siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka_i niech odpowie za to
Przeciez to tylko kwiaty na urodziny, to dlaczego ma być zły, jesli tak Cie kochał to powinien sie cieszyc atym bardziej że jest żona w separacji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
Klecka, zalamujesz:) za co mam karac siebie? nkogo oprocz siebie nie skrzywdzilam, ale gdyys to Ty byla jego zona:) z przyjemnoscia bym to zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koti9
to on frajer,Ty jestes wolna jesli facet nawija ,ze z zona mu sie nie uklada itd,to dziewczyna uwierzyla to on zdradzil,Ty nie poslij mu te kwiaty i czesc i juz nie pisz i nie dzwon z nim a te co Ciebie tu krytykuja,to sa wlasnie zonki zdradzane-ktore uwazaja ze ich misio jest w porzadku,tylko jakas kurwa go opetala i zdradzil a prawda jest taka ze winna jest zawsze i TYLKO osoba ZDRADZAJACA bo po to ma czlowiek mozg,zeby z niego korzystal faceci to szmaciarze w wiekszosci-klamia i obiecuja zlote gory.zeby kogos przeleciec,miec romansik na boku a jak panna zaczyna sie domagac wiekszej uwagi,lub rozstania z zona to wtedy slyszy-zostanmy przyjaciolmi co za frajer wysylaj te kwiaty,ale juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
tak zrobie:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuhmmmmmmmmmm
ja tam bymgo udupila. Zawsze sie chroni takich dupkow. Zona niczego nie zrobila autorce ale jej maz raczej nie jest fair. Lepiej zeby kobieta wiedzala z jakim chujem zyje. Daje sie spoleczne przyzwolenie na to by faceci skakali w bok. A kobieta odrazu jest kurwa. I to tlumaczenie, jak suka nie da pies nie wydrze, debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
dziekuje, to wazne dla mnie slowa. To kobiety maja znikac bez slow, jak sie znudza, a pan dalej jest niczemu niewinym mezem. Moze czas w koncu, zeby kobiety myslay inaczej. Dzieki. Jednego sie obawiam, to byly zolnierz, tej kuli w leb sie obawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt , ze Ty nikogo nie zdradzilas i za zdrade jest odpowiedzialna tylko i wylacznie osoba zdradzajaca , ale wysylaniem tych kwiatow nie osiagniesz zamierzonego celu . Jezeli jestes kobieta przez duze K to zachowaj swoja godnosc i olej jego , ajak znajdzie sobie inna to juz nie twoj problem , on i tak wpadnie wczesniej , czy pozniej , zdrady nie da sie ukryc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyj**any power rengers
A dlaczego kobieta ma hymen, a mężczyzna szrank na kutasie? Ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlakobieta7
you, wszystko rozumiem, ja juz go nie chce. Tylko to pytanie, ktore mi sie kolacze- czemu on ma byc bezkarny. Nie zamierzam wydzwaniac do jego zony, niczego opowiadac, tylko ten bukiet wszystko zalatwi. myle sie? cholera, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnxsudjaa
ja bym zrobila inaczej. Wyslala kwiaty, ba bielizne zonie. niech mysli ze ona mu rogi przyprawia...ze sam nie byl swiety, odrazu zaswita mu mysl ze zona kogos ma. to bedzie kara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuhmmmmmmmmmm
jezeli bedzie mial do Ciebie pretensje mozesz powiedziec, ze przeciez sa w separacji wiec nie pomyslalas o tym, ze zona moze kwiaty odebrac. Ktos dobrze napisal,te wszystkie przeciwniczki to chyba te zdradzane kobiety. A ktora z nas chcialaby byc zdradzana latami i nie wiedziec o tym? w druga strone to dziala inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja mysle , ze tym bukietem mozesz podbudowac jego ego . Oczywiscie , zonie powie , ze kwiaty dostal od natarczywej kobiety , ktora za nim szaleje , ale on przeciez kocha tylko zone . Jednym slowem on z Ciebie zrobi wariatke i jak to bywa zona uwierzy jemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyj**any power rengers
Jasne że trza go skarać za to że cie wygrzmocił. W dodatku pewnie kiepsko. Kara mus. Tafa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuhmmmmmmmmmm
tya i potem rozwod z orzeczeniem winy zony, jeszcze jak dobrze zachachmęci to zona bedzie przez 5 lat alimenty na niego placic. Masz uwalic chuja a nie ta kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadawalas sie z zonatym facetem wiec czego oczekiwalas????, kazda baba jest mege naiwna jesli spotyka sie z zonatym i karmi sie tymi jego klamstewkami w stylu " niedlugo sie rozwiode" itp hahaha. Jak w ogole mozna sie zadawac z zonatym gosciem, i byc SWIADOMIE ta druga???? Jestem az tak malo ambitna i masz az tak niskie poczucie wlasnej wartosci???????????? ale powiem Ci cos jeszcze - tak - mysle ze powinnas mu wyslac ten bukiet. A to dlatego zeby Bogu ducha powinna zona rozstala sie z k**wa ktora zdradzala i oklamywala ja przez wiele lat, i nie marnowac sobie wiecej zycia na takie scierwo. I nie ciesz sie ze zniszczylas ten zwiazek malzenski - jestem pewna ze to scierwo zanim Ciebie poznalo zdradzilo swoja zone z wieloma innymi takimi k**wami jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna-bardzo
dawaj o sobie znac raz na jakis czas. w takich momentach, ktorych sie nie spodziewa.jego rocznica slubu, urodziny dziecka. rob to w taki sposob, zeby bal sie, ze wszystko sie wyda. baw sie przy tym, kilka akich akcji i facet osiwieje-wiem cos o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko uważaj kobieto
aby on Ci gębusi nie obił gdzieś w ciemnym kącie.Po takim wszystkiego można się spodziewać, a on też może się mścić na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko uważaj kobieto
żeby on nie zaczął mścić się na Tobie.Radzę Ci to wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja?
Jakos jak zdradzal zone ,to był cud miod i orzeszki :)Dopiero jak kochanke opuscił to dran ojojoj i to jeszcze jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja ?
I jeszcze mozna dodac ,takie zycie ,serce nie sluga ,los tak chcial . I oco chodzi ? nie mozecie odpuscic .Troche honoru ,szacunku dla siebie .Sarkastyczne to bylo jakby ktoras nie zatrybila .Tyle rad macie dla zdradzanaych zon .Jakos dla siebie z tych rad nie korzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł czas, gdy musiał wybrać pomiędzy rezygnacją z dotychczasowego, wygodnego życia i układania go na nowo z inną babą która przez 2 lata nadstawiała mu tyłka (tak tak, mówmy ,,kochała się z nim'', bądźmy poprawni politycznie) a pozostaniem przy żonie. Gdy nie dałaś się dłużej zwodzić, wybrał żonę, mając jednocześnie nadzieję, że może zgodzisz się jeszcze to wszystko kontynuować w formie przyjaźni (czyt. nadal nadstawiasz mu dupy ale nie oczekujesz, ze odejdzie od żony.). Musisz być na prawdę pustą babą skoro dałaś się w to wciągnąć, przecież ,,z żoną mnie nic nie łączy'' ,,jesteśmy w separacji'' itp itd to najbardziej wyswiechtane teksty męzczyzn ktorzy chcą za przeproszeniem ,,poruchac'' na boku. Każda jedna kochanka słyszy to samo :D Mowil, ze kocha? A cóż miał mówic, mial Ci powiedzieć prawdę ,,nieee kocham Cię, tak tylko cię dla seksu trzymam''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokryzja?
jakos dla siebie to jakos nie polsku zabrzmialo . Jakos z tych rad skierowanych do innych kobiet (zdradzanych zon ) same nie korzystacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×