Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psjara

Opiekun zwierząt- PETSITTER- szukam chętnych

Polecane posty

Gość psjara
Tylko Ty piszesz o "wyprowadzaczu", tzn zabieraniu psów na spacer po prostu. To też chodzi w grę oczywiście, ale te ceny które podałam dotyczą opieki w domu opiekuna- np jak właściciel wyjeźdza i nie ma kto zająć się psem, wtedy pies idzie do domu opiekuna i ten zajmuje się nim cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim osiedlu w Gdańsku
i owszem, sa ludzie, ktorzy np nie daja rady wyprowadzic psa na dlugo spoacer( np emeryci) ale nie zplaca za taki spacer wiecej niz 10 zl, bo ich po prostu nie stac. z kolei jesli wizac psiarza do kogos, kto pracuje - trzeba mu dac klucze do domu, zeby do tego psa przyszedl - a to juz wiae sie z zaufaniem i nie moze byc praca dowywcza i dla ludzi, ktorzy sie czesto zmieniaja. Poza tym, jak ktos cala opieke nad psem zleca komus -o po co mu pies. Ew na wyjazd, ok - ale tez musza to byc bardzo aufane osoby, ktorym mozna caly dom powierzyc. Nie takie to proste. to tak w kontekscie tej stówy dzinnie, ktora jest dla mnie nierealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim osiedlu w Gdańsku
no ok, tesamammam potworny problem z wyjazdami, zalatwiam wtedy jakiegos znajomego mlodego czlowieka , ktory sobie w tym czasie mieszka w moim domu , majac tzw 'chate wolna" - do tego zostawiam jedzenie dla psa i czesciowo dla owego pilnowacza. Mimo wszytko nie zaryzykowalabymoddania kluczy komsus z takiej psiej agencji - bo nawet przy najlpeszych chceciac nie masz gwarancji, czy zglosza sie do ciebie uczciwi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moim osiedlu w Gdańsku
podsumowujac - taka opieka nad psem w domu jest jak najbardzoiej potrzebna i o wiele lepsza niz tzw. psi hotel ( pies przeciez nie wie, czy idzie do hotelu na 2 tyg czy po prostu zostal oddany na zawsze i moze bardzo cierpiec.). Ale trzebaby to jakos bardzo , bardzo madrze rozpracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppuuup
hahaha, 100 zł, już widzę, jak ktoś tyle płaci :D w dużym mieście wojewódzkim ceny za całodzienną opiekę nad jednym psem w domu opiekuna to 25-45 zł. Śnij dalej, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psjara
a skąd wiesz, zajmujesz się tym? bo ja tak się składa- owszem. i ceny są od 30-80zł/dobę w zależności od wielkości psa. cena za pobyt większości psów to 50zł/dobę- ale ja jak już pisałam mam zazwyczaj 3,4,5 czy nawet więcej psów jednorazowo pod opieką, a szukam do współpracy kogoś kto brałby 1-2psy także opieka bardziej indywidualna=drożej. uważasz że śnię? Twoja sprawa... a może i śnię? jeśli tak, podoba mi się ten sen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
dobra idź szukaj gdzie indziej tu ludzie pracy szukają a nie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super sposób by sobie dorobić, fajny pomysł, niestety jestem z pomorza. Mimo, że mam swoją pracę na etat i rodzinę , to uważam, że taki sposób dorobienia jest wręcz przyjemnością;)) widac, że jestes miłośniczką psów, na pewno odniesiesz sukces, ale szukaj wśród normalnych ludzi, bo tu jak widzisz sami zatwardziali katole, którzy by psa najchętniej na metrowym łańcuchu przy budzie trzymali całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martttt
jestrm z okolic wwy pracuje na stacji wiec ma duzo wolnego i robie technika wet. wiec jestem chętna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midodo
Podaj maila na który można się zgłaszać. Chętnie zapoznam się z warunkami, też się tym zajmuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bafiset
Ja byłabym też chętna ale na same spacery, bo mam w domu trzy psy i dwa koty. I duże doświadczenie, jestem tech.wet, zoopsychologiem i behawiorystą psim, to tak w skrócie. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bafiset
tyle że to już chyba nieaktualne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie rozumiem o co afera
a powiedzcie mi jakie konkretnie choroby przenoszą psy ? bo u mnie od lat są psy ,od zawsze spały z nami w łóżku ,od zawsze lizały nas po twarzach ,od zawsze dostawały całusa w pyska i ani moi dziadkowie ani rodzice ani ja ,ani rodzeństwo ,ani moje i braci dzieci nigdy na nic nie chorowały . Babcia ma 87 lat i żwawo zasuwa do sklepu ,dziadek zmarł śmiercią naturalną w wieku 92 lat ,więc jak to jest ? Teraz np mój syn śpi wtulony z naszym terierem ,rano go wygłaska ,wytuli ,wycałuje , jak nie zapomni umyje ręce i siądzie do śniadania ,jak zapomni też nic się nie stanie , więc jakie to choroby i jak przenoszone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że tę my lofe
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie rozumiem o co afera
ja się poważnie pytam , bo mnie to dziwi że jesteśmy tacy zdrowi przy takiej ingerencji psów w nasze życioe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, hej. Tak się składa, że kocham psy (sama mam psa ze schroniska) i potrzebuję dodatkowej pracy w okresie letnim (tak do końca września mniej więcej). Mieszkam w Warszawie. Mój numer: 503 653 233. E-mail: agamaria77@poczta.onet.pl. Do usłyszenia lub napisania. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psiara daj sobie spokoj trafilas na forum z jakimis dziwnymi ludzmi ja ci moge pelno takich osob polecic , pelno jest chetnych kochajacych psiaki ;) Nie ma sensu tutaj dyskutowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizzzi
O, widzę, że Syberilla już znalazła ten artykuł, który zalinkowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym byla chetna, ale jestem w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jakbyscie sie rozbranzowywali to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tylko zastanawiam jak i na co ci ludzie ktorzy tu na ciebie naskoczyli wychowaja swoje dzieci jezeli slabsza rasa tak strasznie pogardzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×