Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inNna.....

Wydzielina w gardle!!!!!!!!!!!!!!! oszaleje :/

Polecane posty

Gość jnufnkr
idz do lekarza po skierowanie do laryngologa zrobi ci wymaz gardła i bedzie wiadomo jakie bakterie tam przesiaduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
siema tez mam nieswiezy odech zeby mam wyleczone, robilem badanie krwi na cukier, zwykle (nie wiem jak sie nazywa chyba na cholesterol) i na mikromineraly wszystkie wyniki mam dobre!, migdaly mam zdrowe - nie ma krypt, nie mam refluksu zoladkowego, rentgen mi wykazal zapalenie zatok szczekowych, bralem leki od laryngologa przez 3 miesiace i nie bylo zadnej poprawy umuje zeby i za 30min tak mi smierdzi z buzi ze o moj boze, guma pomaga na 15min, ciagle musze ja zuc mialem od dawna korzen zeba w gornym dziasle, przeczytalem ze on moze powofowac zapalenie zatok wiec go niedawno usunalem i o dziwo dolegliwosci minely ale tylko na okres gojenia sie dziasla, teraz znow jest tak samo wiec moze problem jest w zatokach laryngolow przepisal mi flixonase, zyrtec, wit A+E i lek do plukania gardla robiony w aptece ale to wszystko nie pomoglo czy ktos ma jaki pomysl? PS robilem wymaz z gardla i kalu, antybiogram nie wykazal nic nieprawidlowego, nie mam candida albicans chyba juz wyprobowalem wszystkie mozliwosci, nie wiem co dalej robic PS2 dodam tylko ze smrod sie strasznie nasila jak jestem przeziebiony, wtedy w gardle mam pieklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hththhh
Badania na candide nie są zawsze wiarygodne. Jak masz biały nalot na języku, to na 99% masz candide i bardzo często nieświeży oddech bierze się właśnie od tego nalotu. Tak na marginesie, to skąd wy wiecie, że macie nieświeży oddech, przecież samemu nie da się tego sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata......
cos z zatokami albo alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harman
a ma ktos jakis kontakt internetowy do laryngologa? moj mi po przepisaniu lekow tez mowil ze cos jest z gardlem od zatok, bralem 3 miesiace leki i nic wiec powiedzial mi, ze zostaje nastawienie przegrody nosa (operacja) a lekarz domowy mi mowi ze operacja to juz ostatecznosc i lepiej jakos inaczej poprobowac z tym walczyc moj mail kowal1536@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzielina w gardle, przykry zapach z ust to infekcja bakteryjno- grzybicza. Szczególnie to zasługa grzybów. Trzeba zrobić posiew gardła (bakterie) i mykogram (grzyby) i leczyć się w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydzielina w gardle, przykry zapach z ust to infekcja bakteryjno- grzybicza. Szczególnie to zasługa grzybów. Trzeba zrobić posiew gardła (bakterie) i mykogram (grzyby) i leczyć się w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychu142
Siemka , mam to samo :( Tylko ,że moja wydzielina którą odchrząkuje nie śmierdzi. Jednak jest to bardzo dokuczliwe idziesz z kimś i plujesz jak jakiś blokowiec :(. Wydaję mi się ,że to może nieżyt nosa ? Jestem też alergikiem na kurz, trawy , ogolnie pylki , pleśń. Wie ktoś co mogę zrobić by ta wydzielina mi nie spływała do gardła ? Albo ,żeby jakoś to opóźnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mnie takze dopadlo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już na wstępie powiem że mam to samo..I szlak mnie trafia jak ktoś piszę że jest to refluks..To jest powszechny problem młodych ludzi,który bierze się z jedzenia nabiału,pokarmów pszennych słodyczy...tak jak ktoś przede mną napisał...Są to pokarmy które tworzą śluz w naszym organizmie i jeśli chcecie się tego pozbyć to w pierwszej kolejności należy jeśc mniej owych rzeczy..i zacząć żywić się jedzeniem gorącym-mam na myśli że jedzenie powinno być posypane np oregano..imbir jest ok...Nie mylić z ostrym.Potem ewentualnie poszukać jakiś lekarstw,ale to we własnym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo z tym ze do tego dosc czesto musze spluwac A to jest strasznie irytujace>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też ciągle jakąś wydzieline na granicy nosa i gardła ciągle musze chrząkac i nie mogę w żaden sposób tego wypluc.Gdy połykam ślinę czuje taką flegmę i też mam brzydki zapach z ust.Nie wiem już co mam robic.Lekarze nie pomagaja.Może ktoś coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Tyle wpisów i nie ma żadnej rady. Mam ten sam problem, chrząkam non stop, w piersiach ból, a tej wydzieliny ani wypluć, ani połknąć. Mam już duszności z tego powodu, lekarz rodzinny odsyła do laryngologa, laryngolog do gastrologa, kolejny laryngolog - leczenie nieskuteczne, trzeci laryngolog leczenie "teatralne" - tzn. po lekach chwilowa ulga, ale nie wyleczenie! Jestem załamana, nie mam już siły, struny głosowe zajęte, gardło obolałe, duszności. Cały internet przejrzałam... i to nie jest nerwica, ani refluks..ale co? Jakie badania wykonać? Lekarka moja po naciskach dała skierowanie na wymaz z gardła - mam sobie kupić patyczek w aptece i sama pobrać! Czy to jest normalne w tym kraju! A laryngolodzy prywatni i też leczenie nieskuteczne. Co robić, gdzie się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie (oprócz nieciekawego zapachu). Kataru nic, migdałki w porzadku, kaszlu zero tylko ta wydzielina: przezroczysta i gęsta. Okazało się że to zatoki. Jestem uczulona na kurz. Musisz iśc do dobrego laryngologa/alergologa który zrobi testy i da Ci leki. Powodzenia. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki! :) Może coś w tym być, bo jak płuczę nos solą fizjologiczną, to na chwilę ulga... Tylko jak pouczać lekarza, co ma robić. Oni tak są uczuleni na sugestie, bo przecież studia kończyli, a tu pacjent pouczony internetem, chce mu sugerować diagnozę...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety to samo. Od kilku lat się z tym męczę. Na poczatku miałam straszne ataki kaszlu. Jakiś czas zajęło az się zorientowałam, że to przez tą wydzielinę która spływa na dół. myslałam, że sie udusze. Teraz musze to odpluwać co 15 minut. Na ogól do chusteczki, bo jak? strasznie to krepujące. Jak tak można zyć?? Zatoki mam w porządku, choć czesto mnei bolą, ale rtg nic nie wykazał. Sinupret nie pomaga. Spróbuje z tym srebrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRgosc
Witam, tak jak wszyscy poprzednicy męczę się z tą wydzieliną, najgorsze jest kwaśne uczucie w jamie ustnej, która po prostu uniemożliwia kontakt z innymi ludźmi(efekt duszności w jamie ustnej). Jestem weteranem w walce z tym (już ponad 2.5 roku), ale niestety moja walka jeszcze trwa. Przez ten czas przeprowadziłem wszystkie powyższe badania (na grzyby,bakterie, alergie) nawet miałem przeprowadzoną gastroskopie. Jestem święcie przekonany ,że to wina zatok. Poszedłem z tym do laryngologa który przeprowadzał operacje i wyjaśnił mi że to wina krzywej przegrody nosowej, przez którą zatoki wytwarzają więcej wydzieliny która normalnie występuje w zatokach. Dodam jeszcze że miałem problemy z oddychaniem przez nos. Jestem już po operacji przegrody nosowej. Efekt jest taki, że faktycznie lepiej oddycha się przez nos(CZUJE ZAPACH I SMAK INTENSYWNIEJ:D), a wydzielina się zmniejszyła do takiego stopnia że rzadko muszę wypluwać, ale problem pozostał. Często czuje uczucie że przez tą wydzieline zatyka mi się dziurka w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riven28
Witam też mam ten sam problem !!!.. Jestem po operacji na refluks żołądkowo przełykowy po której miał problem zniknąć . Operacja się udała tak twierdzą lekarze i nie widzą dalszego problemu ze strony gastrycznej . Wydzielina w gardle utrzymuje się u mnie od 17 roku życia do tego bardzo nieprzyjemny zapach z ust . Zęby mam wszystkie poleczone na tip top co 3 miesiące chodzę na kontrolę więc to też nie przez brak higieny jamy ustnej , żółtego bądź białego nalotu na języku też nie palę też papierosów . Byłem u 3 laryngologów z czego każdy poza jednym mówił że wszystko jest w porządku z migdałkami i z zatokami przepisywali jakieś leki które miały zlikwidować problem , trzeci zaś lekarz dopatrzył się ze mam krzywą przegrodę nosa i skierował mnie na tomografię zatok . Tomografia wykazała zmiany polipowate zatok przynosowych lekarz skierował mnie na operację przegrody nosowej i usunięcie polipów . Stwierdzam że połowa lub 3/4 lekarzy w tym kraju nie nadaje się do wykonywania swojego zawodu. Mam nadzieje że operacja zlikwiduje mój problem , dodam że mam 28 lat i 11 lat już borykam się z tą chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia21
witam tak jak w temacie tez borykamy się z tym problemem od dobrych kilku lat. mam wydzielinę na gardle i nieprzyjemny zapach.w migdalkach zbierają mi się śmierdzące czopy ropne gołym okiem ich nie widać ale jak mi tam laryngolog nacisnąl to wyskoczył śmierdziel.smród z tej ropy to taki sam jaki odczuwam w gardle. 11.05 idę na operację usunięcia migdałków.nie wiem czy to rozwiąże problem z wydzielina na gardle no ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzia21
chciałam jeszcze dodać że też mam krzywa przegrodę nosowa a może właśnie to w tym problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRgość
Ja właśnie jestem po operacji przegrody nosowej i jak wcześniej wspomniałem jest różnica, problem nie zniknął do końca ale stał się dla mnie tak namacalny, że jestem święcie przekonany że wizyta u laryngologa który dał mi skierowanie na zabieg powinna załatwić sprawę (jakiś lek na zatoki). Do tego czasu spróbujcie sobie rozrzedzić tą wydzielinę poprzez płukanie zestawem fixsin ja osobiście tak to stosuje że staram się tym zaciągnąć żeby naleciało trochę do gardła i czuje że trafiam w tego okupanta, efekt jest taki że dużo tego wyplujecie i macie jakąś godzinke luzu :) a też macie problem z zapychającym się nosem alla katar tylko że bez kataru :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riven28
Witam poszperałem w necie i już wiem co nam dolega przynajmniej mi . Wydzielina a raczej śluz ropa zalega mi w gardle ponieważ ścieka mi z nosa cały czas mam chore zatoki do tego refluks a wydzielina i się bierze z niewydolności niektórych narządów wewnętrznych i trzeba sobie z tym radzić daje linka do strony i uważam że wielu z was się ucieszy jeśli macie zdrowę zęby w 100% jak ja i nie wiecie od czego to jest to zajrzyjcie tutaj http://www.vitanatural.pl/oczyszczanie-ze-sluzu-zatok-przynosowych-i-czolowych i zróbcie odpowiednie badania mam nadzieje że pomogłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała211
Ja byłam nie dawno chora . Teraz mam katar caly czas ( nie za silny ale i nie za slaby) i caly czas mam coś w gardle taką wydzieline której ani nie mogę wykrztusić ani połknąć. Poradzi ktoś coś na to? Proszę. Przez nią ciężko mi się oddycha szczególnie kiedy leże , cały czas mam suszę w ustach i ciężko sypiam ostatnio ... Pomocy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani,meczylam sie z wydzielina latami.to moze byc cichy reflux.pomaga dieta i omep,Sprubujcie,Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wykryli ci refluks i jak to wyleczylas? To naprawde pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deket
Pomocy niewiem jak sie pozbuc wydzelin z gardla nie moge tego pszelknoc co zrobic zeby chociarz nie bylo ucionrzliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deket
Czy ta wydzelina nie jest od astmy prosze o odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te srebro to sie pije? Po ile i ile razy dziennie? Bo kupiłam i tylko na opakowaniu jest napisane, ze to na skórę..:/ moze kupilam złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Channell
Teraz i mnie dopadło! Wstrętna wydzielina która jakby zalewa mi przełyk i żadnych innych objawów! Od tygodnia się z tym męczę. Ciągle przełykam bo nie da się tego wypluc. Jest mi od tego niedobrze. Zupełnie nie wiem co to może być i jak sobie z tym poradzić. Pomocy yyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×