Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inNna.....

Wydzielina w gardle!!!!!!!!!!!!!!! oszaleje :/

Polecane posty

Gość MLgość11
To jest wina zatok, mam to samo. Też myślałem że to refluks. Miałem robioną gastroskopię wszystko bez skazy. Rozwiązanie moje takie: mi osobiście cieżko się oddcyha, taki katar bez kataru, laryngolog stwierdził zapalenie zatok, ale żadne leki nie pomagają. I przez to że zatoki są podrażnione to wydzielają wiecej wydzieliny, która naturalnie występuje w naszych organizmach. I z zatok spływa do gardła i przez to uczucie nie świeżego oddechu. Weźcie gorący prysznic lub kąpiel oddychajcie wtedy głęboko. I poczekajcie. Jak poczujecie ulgę tzn. odetka wam sie nos i więcej wydzieliny spłynie. ja utknąłem na tym etapie, czekam na prześwietlenie zatok 3d. zobaczymy co stwierdzą, będę tu pisał co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 6 lat po operacji tarczycy . Po operacji mam niedowlad strun glosowych ( parezę) i ciągly śluz w gardle. Zaden lekarz mi nie pomogl. Chinska medycyna radzi odsunac z diety mleko i jego przetwory, soje i jej przetwory, produkty z bialej mąki, slodycze i banany, mięso glównie wieprzowe . Zaleca sie wszystkie lisciaste warzywa , rzodkwie, papryki..). Zastosowalam wskazania i po tygodniu wrocil mi moj glos sprzed operacji, oddycham duzo łatwiej, nie mam zadyszki w czasie chodzenia, śpię duzo dluzej bez przebudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyzia21
Witam juz prawie rok jestem po usunieciu migdalkow.przyznam ze wszystkie nieprzyjemne objawy mi zanikly.juz nie mam wydzieliny na gardle oraz nie wydobywa sie nieprzyjemny zapach z mojej buzi. Moje migdalki nie byly ani napuchciete ani jakosc mocniej czerwonego co mogloby wskazywac na stan zapalny ale w nich zbierala sie smierdzace grudki ktore czekam przez caly dzien. Wydzielina na gardle tez zanikla kilka miesiecy po operacji.mnie sie udalo tego pozbyc zycze powodzenia innymi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Piotr
Walka z wiatrakami przyczyn może być wiele począwszy od refluksu lecz gdy spływa z góry to z pewnością kilka opcji krzywa przegroda nosa lub problem z zatokami np. przewlekłe zapalenie zatok torbiele polipy .A niekiedy alergie .Dodam iż wiele ma do czynienia dieta.Wydzielina taka pojawia się przy chorobie pasożytniczej .Ja polecił bym płukanie nosa, zatok .Sinulan lub sinupred coś na rozluźnienie tej wydzieliny pektrodril flegamine Acc.Laryngolodzy przepisują sterydy .Ja walczę już kilka lat z miernym skutkiem lecz problem tkwi w diagnostyce bo każdy przypadek jest inny i niema złotego środka. Też szukam alternatywy a uwierzcie walka jest bardzo trudna .Do tego nawilżenie gardła nosa aby nie przesuszać śluzówki .TK zatok wiele pomaga w diagnostyce do tego wymazy z nosa gardła .Kiedyś laryngolog przepisywał robione płukanki jodowe , i z srebrem lecz składu nie pamiętam. Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×