Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietapo30

gdzie znalesc porządnego faceta po 30 ....

Polecane posty

Gość kobietapo30
witam...jesien pełną para mam 32 lata .... mieszkam sama , mam prace , auto....dobrze mi sie zyje ...stac na normalne zycie ...bylam z kims w zwiazku rok czasu , byl mlodszy odemnie o 5 lat ... Moj byly to straszny egoista , znecal sie nademna psychicznie ..bylo minelo. Jestem sama 7 mc , bez niego mi cudownie ale ...samej tez nie jest latwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteks
Glowa do gory! Ja spotkalam swojego faceta jak mialam 32 lata, jest kilka lat starszy ode mnie. Oboje bez tzw. przeszlosci w postaci malzenstw i dzieci. Co prawda poznalismy sie w pl a on nie jest polakiem, wiec nieco inna sytuacja.... Moze to tez kwestia srodowiska, w jakim sie obracasz? W pewnych jest tak, ze ok. 30 to rzeczywiscie nie uswiadczysz wolnych. Jednak wsrod wielu moich znajomych z roznych krajow jest tak, ze dopiero w okolicach 30 zaczynaja sie rozgladac za partnerem na zycie. I zupelnie nie zgodze sie z tym, ze faceci po 30 wola mlodsze :) Przynajmniej wg moich obserwacji wsrod par. A jesli taki facet szuka tylko pod katem wieku to... Bog z nim, dla mnie oznacza to, ze jakis kompleksik jest w tle :) Znajdziesz swojego, ludzie w kazdym wieku potrzebuja i szukaja milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo30
dzieki dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo30
hehe to mnie rozbawiles ..... malolata .....gdybym miala 22 ....a nie 32 ale ok.... milo tak od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteks
bo jestes mloda, zycie przed Toba, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i teraz wiecie
szukajcie w obozach dla uchodzcow, branie gwarantowane : -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo30
. hehe pozdrawiam....apropo niewdzialam obozow w de....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i teraz wiecie
obozy dla uchodzcow sa w Europie w kazdym kraju tylko nazywaja sie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana bedzie ci ciezko
kogos poznac i z gory doradzam ci czaty, portale randkowe, ogloszenia w gazecie, staraj sie poznac kogos przez znajomych albo wychodzac, bo duzo oszustow jest i naciagaczy, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigran jola
szuakliście na http://top-ogloszenia.net/ w zakładce towarzyskie? ja wlaśnie tam znalazłam swoją drugą połówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggfds
kobieta po 30 odezwij sie marcinzadluzny@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo30
witam niewidzialam ze ten watek jeszcze zyje;D przez ten rok duzo sie zmienilo ale i tak w sumie sama jestem ;D bylam z kims przez 7 mc ..polak ...ale to bylo raczej takie bez emocji bez milosci ...rozpadlo sie samo z siebie ...szczerze przestalam szukac chyba sie rzyzwyczailam do tego ze jestem sama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko ty najpierw poszukaj słownik ortograficzny a nie faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma... Ani po 30 ani po 20 ani po 40.. Porządny naród mężczyzn wymarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapo30
cii poznalam kogos ale jak narazie az boje sie myslec ... wydaje sie nazbyt porzadny ...po rozwodzie, dwojka dzieci , pracowity ....i mowi ze kocha.. przepraszam za bledy i brak polskich znakow ... po co odrazu wyzywac od kretynow...masakra jakas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote mysli
jesli przez tyle lat nie potrafilas niczego konstruktywnego zbudowac, swiadczy tylko o tobie, szukacie cech u faceta, ktorych wy prawdopodobnie same nie macie, złoto ciagnie do zlota, zelazo do zelaza, wiele kobiet tak ma, zadaje sie z roznymi typkami w mlodosci, gdy stuknie 30 przykladow to nagle zmieniaja sie wam piorytety, tylko na logike po co facet na jakims poziomie ma szukac szczescia u takiej kobiety? pomyslcie, nie piszcie bzdur ze nie ma prawdziwych mezczyzn, widac tylko po tym z kim sie zadawałyscie, jakjeszcze usłyszy to kumaty facet to juz całkiem klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do konca masz racje, naturalnie sa kobiety, ktore pasuja do przedstawionego przez ciebie schematu, ale czy jestes pewny, czy mozna to uogolnic? nie sadze, mowisz raczej o marginalnej czesci kobiet wiele jest osob, ktore po prostu nie maja szczescia lub nawet czasu, aby o tym myslec, przychodzi jednak czas refleksji, kiedy to zaczyna sie zdawac sobie sprawe z tego, ze przegapilo sie cos lub zmarnowalo czas.Ile jest takich osob ktore popelnily blad i zainwestowaly swoje uczucia w kogos kto na to nie zasluguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie zainwestowalam uczuc w nikogo kompletnie! nie popelnilam glupich bledow a juz bym wolala to niz byc taka niedoswiadczona :( mam 26 lat i zero zwiazkow za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wcale duzo nie wymagam, po prostu chce zeby ktos potraktowal mnie powaznie i pokochal tak naprawde a nie traktowal jak zabawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem ...np jak ja jestem po nieudanym malzenstwie ....kiedy juz chcialabym kogos fajnego poznac...okazuje sie ze nie ma....ja tam nie mam jakis wielkich wymagan ....byle mnie szanowal i kochal ..byl i partnerem i kochankiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złoto ciągnie do złota... fajnie to napisałeś. To już wiem czemu nie mogę znaleźć męża, widocznie ciężko znaleźć złotego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zlotych panow brak heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale ich nie brakuje tylko trzeba się dobrze rozglądać i czasem chcieć się pokazać. Nie każdy facet jest bystry i od razu się połapie. Czasem trzeba go nieco pokusić by wyszła jakaś fajna relacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o facetach z internetu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak pytanie "co myślicie o chmurach?" Ludzie z internetu to tak róznorodne i wielkie zbiorowisko, że co można o nich myśleć? Jedynie coś, co jest wielkim uogólnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrotyo
Chyba jdenak szuka młodszych...mam znajomego, wspaniały facet, bardzo przystojny, lekarz stomatolog, świetnie wychowany. Zna swąją wartość i jak to powiedział, woli znacznie młodsze bez przejść i takie wybiera. Nie starsze niż 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie w temacie ... w bajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba znalesc faceta przed 30 ;) ja sama 33 a moj ukochany tuz przed 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralph300
Hej jestem z Stuttgartu też szukam kobiety żeby sie spotkać poznać bliżej porozmawiać , interesuje mnie znajomość na dłużej pracuje na stałe w Stuttgarcie i w weekendy mam sporo wolnego czasu także jak ma ochcote jakaś fajna kobieta spotkać sie to zapraszam ja 35 lat mail ralph300@poczta.fm tel.Czesc Niedawno przyjechałem do Stuttgartu i chciałbym poznać fajną kobiete , dziewczyne żeby wspólnie spotykać sie , porozmawiać spacerować . Chętnie na dłużej . Jestem dobrze zdbudowanym facetem , mam stałą prace lubie rozmawiać odwiedzać ciekawe miejsca .Moglibyśmy czasami wyskoczyć na obiad lub w plener . Jeśli tez jestes zainteresowana i brakuje ci poprostu kogoś z kim możesz sie spotykać odezwij sie moj mail ralph300@poczta.fm tel. 004915218594632 Rafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie agencje towarzyskie czekają. Wygląda to na nabór do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×