Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietapo30

gdzie znalesc porządnego faceta po 30 ....

Polecane posty

Gość gość
szukaj a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze mamy to co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znaleźć porządnego faceta? Pewnie na forum dla marudzących kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takim forum to się łowi tępe dzidy, które są łatwowierne i wyposzczone. Kilka fajnych rozmów i już ma mokro w kroku i chętnie rozkłada nogi - tak bardzo chce być "kobieca". Zero myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja swojego faceta znalazłam na portalu ezeo, niedawno minął nam 4 rok związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza`
też mam za sobą kilka nieudanych związków. po ostatnim rozstaniu postanowiłam "zrobić sobie dobrze" i wyjechac do jakiegoś super hotelu - wiecie, masaże, sauny, odpoczynek -i tylko ja. byłam w Nosalowym w Zakopanem i tam spotkałam fajnego chłopaka! on był akurat na jakiejś konferencji. w każdym razie mija pół roku a my jesteśmy razem. nie traćcie nadziei dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie że co chwila tu jakieś kryptoreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro osoby chcą się dowiedzieć gdzie pomną kogoś poznac to chyba mozna wskazać portal...ja sama mam konto na kochaj.pl i co nie moge polecić go innym ? mnie się tam udało poznać mężczyznę, zaręczamy się w te święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedu
A co to znaczy porządny facet dla was - Kobiety ?? Ja jestem i co z tego, na siłę nie mam zamiaru walczyć z bajerantami którzy szukają tylko dla seksu a jak się znudzi w odstawkę. Wszystkie kobiety lecą na bajery, kasę a później płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw się puszczacie z jakimiś dupkami a potem chcecie porządnego mężczyzny - sory ale za późno, trzeba było najpierw w takiego celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ normy produkcyjne były uzależnione od ilości, jakość wykonania samochodów produkcji polskiej pozostawiała wiele do życzenia. Schodziły one z taśm produkcyjnych z szeregiem usterek. Wypuszczanie do sprzedaży bubli i brakoróbstwo złośliwi uznawali nawet za swoistą „politykę firmy”. Wśród wad produkcyjnych częste było np. przeciekanie przedniej szyby w Fiatach 125p czy uszczelek drzwiowych w Polonezie. Świeżo upieczonym kierowcom mogły się również trafić samochody z poważniejszymi niedociągnięciami. Jednym z przykładów podobnych sytuacji były dwa egzemplarze Fiata 126p, w których zamontowano prowizorycznie wykonane zamienniki dla palca rozdzielacza, niemalże natychmiast powodujące awarię i uniemożliwiające korzystanie z pojazdu. Zdarzały się również przypadki skrajne. Niektóre egzemplarze były na tyle niechlujnie wykonane, że uniemożliwiały bezpieczne uczestnictwo w ruchu drogowym. Jeden z czytelników „Motoru” odebrał FSO 1500, w którym fabryczna wada nadwozia sprawiała, że kierowanie nim stawało się niemalże niewykonalne. W programie telewizyjnym „Kram”, wyemitowanym przez telewizję 12 października 1986 roku, przeprowadzono wywiad z mężczyzną, który w kupionym przez siebie nowym samochodzie znalazł 41 wad. Po konsultacji z rzeczoznawcą ustalono, że było ich 45. Istniała opinia, że aby jeździć bez przeszkód nowym Polonezem, trzeba w jego remont włożyć 100 tysięcy złotych. Samochody te bez problemu przechodziły jednak przegląd zerowy. Za najlepsze uzasadnienie takiego stanu rzeczy można uznać zdanie jednego z pracujących w FSM inżynierów: „Ludzie kupią każdy samochód”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce to akurat banalnie latwe znalezc porzadnego mezczyzne. Osobiscie znam ich conajmniej 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.05 ..... ale one prawie wszystkie bez wyjątku muszą, często kilkakrotnie, wdepnąć w gòwno, aby się zorientować że śmierdzi, taka jest natura kobiety. Muszą najpierw dostać wycisk i po ryju od skur/wysyna aby docenić potem spokojnego faceta. Dlatego spokojny facet ma tylko szanse u kobiet które miały już jakiś niewypał, lub nawet ich kilka, bo innaczej baby nie zrozumieją tego czego chcą w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadając autorce tematu, ja myśle że w warzywniaku przy pietruszce, tylko że to trzeba go zagadać a nie czekać na zaczepke, bo teraz faceci boją się zaczepiać kobiety bo te zaraz myślą że to jakiś zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po cholere stare tematy podnosicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektorych krajach europy jak europejczyk rdzenny zagada do kobiety mozna to uznac za probe g****u. Dlatego europa zmieni sie w nowa arabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×