Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Gość gość
Sporo dowiecie się tu www.poradnikautystyczny.pl/ No i jest gazeta: pl.scribd.com/doc/206215637/PoradnikAutystyczny-1 1 numer issuu.com/magdabrzeska/docs/pa_02_caly__1_ 2 numer pl.scribd.com/doc/215355250/PA-03-caly 3 numer pl.scribd.com/doc/224698245/PA-04-ostat 4 numer i jeszcze to www.facebook.com/AutyzmAsperger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
ja miałam 26, ale wątpię by autyzm i wiek matki miał związek, może jakieś skrajne przypadku typu 40+, bardziej wierzę w leki i komplikacje u mnie to była masakra nie dość że wysokie ciśnienie i gestoza to i cholestaza od 10tc, a te wymioty to koszmar całe dnie na kiblu, musiałam włosy ściąć bo wciaż miałam je zarzygane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo dowiecie się tu poradnikautystyczny. pl/ No i jest gazeta: pl.scribd.com / doc/206215637/PoradnikAutystyczny-1 1 numer issuu.com/magdabrzeska /docs/pa_02_caly__1_ 2 numer pl.scribd.com/doc/215355250/ PA-03-caly 3 numer pl.scribd.com/doc/224698245 / PA-04-ostat 4 numer i jeszcze to www.facebook.com /AutyzmAsperger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo dowiecie się tu poradnikautystyczny . pl/ No i jest gazeta: Na issuu wystarczy poszukać jako poradnik autystyczny i jeszcze to www.facebook.com /AutyzmAsperger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo dowiecie się tu poradnikautystyczny . pl/ No i jest gazeta: Na issuu wystarczy poszukać jako poradnik autystyczny i jeszcze to www.facebook.com /AutyzmAsperger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo dowiecie się tu poradnikautystyczny . pl/ No i jest gazeta: Na issuu wystarczy poszukać jako poradnik autystyczny i jeszcze to www.facebook.com /AutyzmAsperger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pewnie jestem najstarsza, jak urodziłam Fila miałam 31 lat. Wtedy po prostu dojrzałam do tego, żeby być matką. Znowu gorączka urosłą do 39,6. Właśnie go wykąpałam w chłodniejszej wodzie i zaaplikowałam mu kolejny czopek. On coraz gorzej reaguje na czopki, krzyczy: dupka szczypie i wypycha je na zewnątrz, albo zaraz chce kupę :( Unikam syropów jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pewnie jestem najstarsza, jak urodziłam Fila miałam 31 lat. Wtedy po prostu dojrzałam do tego, żeby być matką. Znowu gorączka urosłą do 39,6. Właśnie go wykąpałam w chłodniejszej wodzie i zaaplikowałam mu kolejny czopek. On coraz gorzej reaguje na czopki, krzyczy: dupka szczypie i wypycha je na zewnątrz, albo zaraz chce kupę :( Unikam syropów jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciaze majac 28lat.urodzilam majac 29lat. Nie wiem czy wiek matki ma cos z autyzmem.bo wiek ojca 40+ jest jednym z czynnikow zwiekszajacych ryzyko wystapienia autyzmu.moj maz jest z tego samego rocznika co ja.jest dokladnie 3tyg.starszy ode mnie.nasza cala trojka urodzila sie w piatek. Plamiasty,nie wiem co mozesz dac na zbicie goraczki.moj nigdy nie goraczkowal wiec nic nie poradze oprocz zimnych kompresow. Gosciu dziekuje za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszlam w ciaze majac 28lat.urodzilam majac 29lat. Nie wiem czy wiek matki ma cos z autyzmem.bo wiek ojca 40+ jest jednym z czynnikow zwiekszajacych ryzyko wystapienia autyzmu.moj maz jest z tego samego rocznika co ja.jest dokladnie 3tyg.starszy ode mnie.nasza cala trojka urodzila sie w piatek. Plamiasty,nie wiem co mozesz dac na zbicie goraczki.moj nigdy nie goraczkowal wiec nic nie poradze oprocz zimnych kompresow. Gosciu dziekuje za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
a ja zauważyłam że moi chłopcy zrównali się w umiejętnościach plastycznych, młodszy maluje lepiej niż norma wieku a starszy gorzej i są równi, dziś dostałam pięknie pokolorowany samolot od Przemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Filipek :( Oby jutro było lepiej. ja miałam 29 lat jak urodziłam pierwsze dziecko a Piotrusia jak miałam 32.5 :p Moj mąż jest ode mnie sporo starszy :P moi rodzice też po 70 ale ja nie miałam zb tego powodu kompleksów nigdy. Za to dzieciaki uwielbiają dziadków jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Filipek :( Oby jutro było lepiej. ja miałam 29 lat jak urodziłam pierwsze dziecko a Piotrusia jak miałam 32.5 :p Moj mąż jest ode mnie sporo starszy :P moi rodzice też po 70 ale ja nie miałam zb tego powodu kompleksów nigdy. Za to dzieciaki uwielbiają dziadków jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
Ale kafe wariuje :/ Mi też się wydaje że wiek nie ma wpływu. Gościu troszkę nierozumiem wypowiedzi ze 26 to mało itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
Jakas paranoja normalnie. Albo nie zamieszcza wypowiedzi albo powiela je sto razy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mialam 29lat jak urodzialm. Z tego co czytalam wiek matki nie ma nic do rzeczy.jedynie wiekmojca 40+ zwieksza ryzyko wystapienia autyzmu. Plamiasty moj D nie goraczkowal mi nigdy.wiec nic nie poradze oprocz zimnych kompresow. Gosciu-dziekuje za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mialam 29lat jak urodzialm. Z tego co czytalam wiek matki nie ma nic do rzeczy.jedynie wiekmojca 40+ zwieksza ryzyko wystapienia autyzmu. Plamiasty moj D nie goraczkowal mi nigdy.wiec nic nie poradze oprocz zimnych kompresow. Gosciu-dziekuje za linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
Co się dzisiaj dzieję z tym kafe!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogryzekogryzek
co to za przeproszeniem za gównianą wersję wprowadziła kafeteria? nie da się przewinąć do ostatniej strony tematu, czy ja jestem jakaś ułomna bo mi się nie chce przeskakiwać co kilka stron aż do 162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, badziewna ta kafe :O Ogryzku- da się przewinąć. Musisz kliknąć pod tematem Autyzm - przejdź do ostatniej strony. Jak już wejdziesz na temat to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc darciaa
Masakra!!!Ja tez przeskakiwalam od poczatku po 4 strony!!!! Ja tak jak Kajsad-zaszla w wieku 28, urodzilam 29:) i potem juz polecialo:)Ja ciaze znosze dobrze,bezbwymiotow,tylko koncowka ciezko,bo jestem raczej drobna i mam sam szpiczasty brzuch,straszny zylak na prawej nodze i ledwo chodze z powodu prawego biodra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc darciaa
a ja nie moge pisac w swoim nicku,bo nie wiem gdzie haslo wpisac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem, to jest zależność wieku rodziców i występowania Zespołu Downa. Jeśli chodzi o autyzm, nie stwierdzono takiej zależności. Zresztą, co my porównujemy? Każda wie, że ZD to zmutowany gen, natomiast w autyzmie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darciu- logujesz się w prawym górnym rogu ;) A ja się wymądrzam, bo miałam dużo czasu z rana, żeby wszystko obadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo KUbulka- to nic strasznego. Lepiej teraz niż w starszym wieku. Wytrwałości Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak ja opanuję drapanie. Panie zauważyły bo kazał się drapkać po pleckach a na podbrzuszu ma już rozdrapane. Przez ostatni miesiąc dzieciaki w przedszkolu miały ospe, od tygodnia nikt już nie złapał i myślałam,ze go ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×