Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Wiesz co. Wychodzą w nim niedobory i pokazuje ogólny stan organizmu sprzed kilku miesięcy oczywiście bo to końcówki włosów. Oprócz tego że wyszło mało rtęci - to znaczy ze organizm nie wydala - to nic mnie tam nie zainspirowalo specjalnie. Coraz częściej słyszę że lepiej robić w USA bo można wtedy zinterpretować wyniki łatwiej - na przykład na grupie Yahoo gdzie się znają na chelatacji wg cutlera. Tu w lodzi od razu zalecają suplementacje za ciężkie pieniądze i to mi się wydaje też podejrzane. W ogóle ciekawa jestem jak wychodzi włos zdrowej osoby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka mini mini
A na czym polega ten zwiazek ze kupa jesst odzwierciedleniem pracy mozgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jelita przypuszczając toksyny upośledzaja pracę wszystkich narządów w tym mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja - nie taka znowu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli twoje dziecko ma biegunki to na pewno ma chore jelita - toksyny dostają się do krwi i krążą. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądać ma ładna kupa? co to znaczy że kupa jest brzydka? każda kupa nie jest ładna... biegunka ok ale np zatwardzona to co? jaka ma być ciemna jasna? cienka gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brązowa uformowana bez niestrawionych resztek. Bez zapachu acetonu. Nie pienista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno mnie zastanawia. Jak sprawdzić czy jelita już dobrze pracują? Chcemy wprowadzić suplementy diety,ale jesli nadal są nieszczelne to nie ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Olu;)! Moj jest dzis pogodny,mimo ospy..duzo udaje mu sie powtorzyc i czasem odpowie jak robi dane zwierzatko;) taki dzien... wczoraj na wieczor byl bardzo marudny,swedzialo go i źle spal....biedaczek moj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznasz po "ładnej" kupie:) jesli dziecko ma wzdęcia,gazy,biegunki,bóle brzucha to z jelitami nie jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie widziałam innej niż brązowa niespieniona i bez jakiś resztek w całości to chyba mamy dobre kupy :) czasem maluch ma białą jasną kupę, biegunkowa zdarza się po owocach ale to bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka mini mini
Dzwonilam do gastrologa. Zastanawiam sie tylko jakie badania diagnostyczne trzeba mu zalecic. Czy nalezy zrobic badania inwazyjne? Badania kalu robilismy kilka misiwcy temu na pasozyty i bakterie ale wyniki nie byly zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała jasna kupa to absolutnie niedobrze. Świadczy o niewydolności wątroby ! to ja: ntzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chodzi po mieszkaniu, nosi kolorowanki pod pachą i mówi "dużo pracy mam" :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wstal z nocnika i mówi mam ślad na pupie i nie mogę się ubrać :) dowcipny chłop rośnie .... Gościu a mój ma 3 lata i 89 cm wzrostu ! Niezłe nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nawet jedna kupa biała w mcu to oznacza że coś mi nie działa w organizmie? to chyba przegięcie, bo kupa to, to co jemy przecież, więc jej konsystencja i kolor zależy od tego co zjemy, skoro jem buraki to wiadomo że będzie czerwona, skoro się najem sałaty szpinaku itp to będzie zielona itd, wiadomo że po mleku będzie jasna a po czekoladzie twarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moj nigdy nie mial biegunki/zaparcia.wczesniej robil kupy a'la plastelina.pozniej troche luzniejsze.tzn.nie zawsze uformowane.a teraz stolec uformowany. ja podaje multilac w saszetkach. a na czym polega ten test z burakami? nie taka znowu oj to faktycznie synek niski.mo 93cm mial w wieku 2lat.teraz wlasnie 100cm przekroczyl. udalo mi sie znalezc wczasy.agroturystyka.pani uwzglednia rozne diety.tak wiec w sierpniu jedziemy w gory:-) kajsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś biała wiec Ci odpowiedziałam. Biała kupa to wątroba. Jeśli nie ma innych dolegliwości i rozwój ok to nie ma co się nas tym skupiać. jeśli rozwój nie ok to warto się skupić na wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajsad zazdroszcze wczasów:) gdzie w góry??? My w tym roku nigdzie nie pojedziemy,bo przyjdzie na swiat nowy czlonek rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież kazdy człowiek ma czasem wzdęcia i problem z wypróżnianiem. Kierując się tylko obserwacją kupy wszyscy musielibyśmy się leczyć. Nie ma innego sposobu zbadania w jakim stanie są jelita? Czy są szczelne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić porządne badania kupy. W instytucie mikroekologi w poznaniu, w badbaku w warszawie lub najlepsze comprehensive stool analysis w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój prawie 3 latek ma 92 cm i waży 13,5 kg. Ja daję dicoflor. Dziś byliśmy na wizycie u psychiatry, wniosek - idzie jak burza, rozwój intelektualny ponadprzeciętną, mowa super, społecznie też poszedł do przodu! Budujące, ale kontakt wzrokowy i nadpobudliwość to nasze kule u nogi. Psychiatra tłumaczyła nam, że jego nadr****iwość i wszędobylstwo związane jest z rozwojem poznawczym, wszystko go ciekawi i wszystkiego musi dotknąć żeby to poznać. Jak sobie radzicie z tym pobudzeniem? Jak musieliśmy dziś czekać parę minut na wizytę mały zwiedził wszystkie korytarze i piętra, latał jak wariat. Już nie skutkują nowe zabawki, zagadywanie, dokarmianie...Te pięć minut to dla nas maraton z językiem na brodzie :( Kajsad zazdroszczę Wam wakacji, mój mały w lipcu będzie chodził do przedszkola, w sierpniu mamy turnus rehabilitacyjny w OWI i może zawiozę go na tydzień do babci na wieś. Ślad na pupie- dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamiasty-ja zazdroszcz,mimo nadobudliwosci...wiem,ze to uciązliwe,ale z drugiej strony to pryszcz przy róznych zaburzeniach ze spectrum autyzmu, My nie mamy problemu z nadpobudliwoscia,zlym zachowanie....tylko intelektualnym:( spróbuj zapisac malego na jakies ruchowe zajecia,moze basen?:)gdzies gdzie mógłby sie wyzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen to super sprawa! Osttanio bylismy z Kubą godzinę i potem do wieczora był bardzo spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki  86
Comprehensive stool analysis + pasozyty, plus flora bakteryjna (dobre i zle bakterie) masz w genova lab UK. Całkowity koszt 213 funtów plus kurier. Wyniki masz łatwo rozpisane w 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jak byłyście w ciąży miałyście kontakt z metalami ciężkimi? Albo Wasze dzieci miały od urodzenia? Bo chyba to jest głównym powodem autyzmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest trochę za proste stwierdzenie. Wszyscy mamy do czynienia z metalami ale nie wszyscy mamy autyzm. Być może niektóre organizmy mają problem z detoksyfikacją - wydalaniem syfow które po prostu gromadzą się w ich tkankach i stopniowo niszczą organizm. To mogą być metale ciężkie ale także inną chemia , lekarstwa , pestycydy, antybiotyki czy choćby skażenia powietrza (Czarnobyl) . Dlatego to jest rosyjska ruletka co komu może zaszkodzić.. nie taka znowu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
Dokładnie jak powyżej. Nasz lekarz jeszcze zwracał uwagę na wypełnienia w zębach, w przypadku metalowych jest dużo większe prawdopodobieństwo toksyn. Nieważne czy zrobione przed ciąża czy w trakcie. A metale masz głównie w konserwantach szczepionek wiec dzieci glownie trują sie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka mini mini
Byliśmy dziś z synkiem u gastrologa. Dostał leki: debridat, Metronidazol i enterol, jak to nie pomoże to lekarz przyjmie go na oddział aby wykonac gastroskopie. A co do diety to co podawać do jedzenia np na śniadanie lub kolację, bo u mnie w lodówce jest tylko szynka, parowki, sery, dzem i jajka a z tego co widze to nic z tych produktów się nie nadaje! Jakoś nie do końca przekonuje mnie to aby autyzm był spowodowany zatruciem metalami ciężkimi. Często sie to zaburzenie dziedziczy. Często jest tak ze rodzenstwo objete sa tym samym zaburzeniem. W mojej rodzinie mój siostrzeniec ma zespół Aspergera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny od 3 miesięcy zajmuje się siostry synem dzień w dzień od 8 do 16,który ma podejrzenia Aspergera ( jest w trakcie badan pod kątem ZA) ma 4 lata i powiem szczerze ,ze mądry z niego chłopczyk, fakt swoje ma tam dziwne zachowania jak na aspergerowca, ale tez mi się zdaje ,ze dużo rzeczy jest świadomych np. swoich przewinień, czy złośliwości i się z tego potrafi smiac Czy karzecie swoje dzieci z autyzmem lub ZA? jak się zachowywać jak mnie kopnie, uderzy bo mu nie pozwoliłam na cos , albo zrobi na przekor złośliwie? mowie aby nie walił widelcem o talerz ,bo go potłucze, to nie perkusja to on na podłogę jednym zamachem z zawartością potrafi zwalić i inne fatalne zachowania, mowie mu aby nie rzucał czymś w szybę od okna to potraf podlecieć i w drzwi balkonowe czymś walnąć na przekor Siostra mi pozwala dawać kare ,krzyknąć ,choć sama mowi ze ona czuje się bezradna czasami w niektórych zrachowaniach syna Co robić w tego typu zrachowaniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×