Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

Gość gość
Moj D wlasnie ma przekroczony poziom rteci. A ostatnio spotkalam pediatre.i ona pytala mnie jak pozbyc sie trujacych pierwiastkow z organizmu.bo coraz wiecej dzieci do niej trafia.nie sa to dzieci autystyczne.mowila mi,ze rodzice niepokojansie czyms.robia badania i wychodzi co wychodzi.mowila mi,ze ostatnio miala dziewczynke zatruta miedzia... Trzymam kciuki za poprawe funkcjonowania synka. Kajsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z bielska
badanie bazowe jelit to 1600zl, D-Arbinitol (czyli badanie z moczu na grzyba) to koło 400] a opiaty 550 Podaje ceny z genomu. Ha, widzę, ze mam koleżankę z Bielsku :) Kurcze, musze sobie to wszystko, co piszecie posprawdzac. Tylko takie pytanie mam- jeśli metale wyjda podwyższone to co wtedy sie robi? Co Wy robiłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
ja robiłam następujące badania i testy na swojej drodze (nie wszystko pamiętam) - morfologia z rozmazem ręcznym i manualnym - żelazo i ferrytyna (!!) - próby wątrobowe - panel tarczycowy - gospodarka wapniowo jakaśtam - kwas mlekowy - amoniak we krwi - cytomegalia i toksoplazmoza (IgM i IgG) - IgE, IgA, IgG całkowite - poziom witaminy D3 - poziom miedzi i ceruloplazmina (w kierunku choroby WIlsona - w poradni metabolicznej: przesiewowe badanie w kierunku kilkudziesięciu chorób metabolicznych (badanie kwasów organicznych) - w poradni audiologicznej - tympanometria, badanie ABR progi i kilka innych - szczegółowe badanie u neurologa - diagnoza SI u Magdaleny Okrzasy (2 x 3 godziny) - leczenie DAN: badanie csa, badanie Organix, badanie na peptydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
To taniej ci wyjdzie w Genova lab w Anglii. Bo zrobisz sobie comprehensive stool analysis + parasitology 2.0 to w tym masz wszystkie rodzaje candidy, flore (dobre, zle bakterie), pasozyty itd I to badanie to około 220-250f. Musialabys tylko zapytać Gosi bo w Anglii jest głupie prawo i nawet prywatne testy musza być zgłoszone lub zlecone przez lekarza i do tego lekarza przesyła sie wyniki. Ale Gosia robiła z Polski z twgo co widze wiec moze ci podpowie przez kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
nie taka znowu nowa, a ty gdzie robilas peptydy? Jaki był wynik i na ile musiałaś wprowadzić gluten i mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika123
KAJSAD- dostała orzeczenie na podstawie opinii lekarzy z wczesnego wspomagania rozwoju i samego też orzeczenia z tym związanym. Lekarz nawet jej nie badał tylko pozaznaczał co trzeba bo wszystko miał napisane w opiniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Bielsko - a czemu Twoje dziecko zaczelo źle funkcjonować? Po szczepieniu ? Dziewczyny skąd u Waszych dzieci tylko tej rtęci? Antybiotyki,szczepionki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
U nas od szczepienia bo mieliśmy nawet określony wiek komórkowy, kiedy rtec w nie wlazła. Teraz poziom to 450% normy!!!!!!!!! Narazie bedziemy pozbywać sie naturalnie bo maly ma zbyt chora watrobe na chelatowanie, za kilka misiesiecy zobaczymy czy spada. Ale te szczepionki to jest chora rzecz. Tyle dzieci co teraz zaczęło przez to chorowac, miec autyzm, czy nawet gorzej to aż glowa za mała. Jak zaczelam rozmawiać z różnymi znajomymi to okazuje sie ze kazdy ma w rodzinie dziecko ktore miało problemy po szczepieniach. Jak nie autyzm to bakterie, jak nie bakterie to problemy z metalami itd Syn koleżanki był rok na a intensywnej terapi bo dostal po szczepieniu bakterie uszkodziły coś przy serduszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmonika123
moja córka też dostał regresu totalnego po szczepieniu na 1,5 roku. Coś na pewno w tym jest. Ale znów dwie pozostałe córki miały i nic im nie dolega. Na pewno daje do myślenia też dieta. Mała przez pierwsze pół roku życia ciągle płakała jakby miała ciągle nieustającą kolkę. Dostawała różne leki na kolkę ale nie pomagało i wtedy pomyślałam że to coś z psychiką. Ale po pół roku jej bóle przeszły. No i te nieszczęsne szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki- jak pozbywasz sie naturalnie rteci? Czy te metale bada sie z włosa czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winne jest to szczepienie mmr? czy jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki  86
My robiliśmy z moczu i krwi. Dzieci ktore nie chorują po szczepieniach to te w pełni zdrowe bo ich układ da rade sie tego pozbyć. Ale wystarczy wada organu (jak u nas chora watroba o ktorej nie wiedzieliśmy) lub osłabiony organizm po infekcji, bezobjawowy wirus lub bakteria, albo problemy z detoksykacja i zaczynają sie problemy niestety.... Dlatego jedne dzieci nie zachorują, inne lekko a jeszcze inne bardzo powaznie. Zależy ile czynników (tych złych sie zejdzie). U nas był osłabiony układ po antybiotykach, chora watroba i wirus... I "straciłam" dziecko po szczepieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki- czytam Wasze forum i uwazam,ze swietna z Ciebie osoba, bardzo bym chciała,by ten autyzm byl całkowicie uleczalny i zebyscie wszystkie "odzyskaly" Wasze dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki  86
Kochane moje- ja niestety znikam na jakie czas, mam nadzieje ze nie na dlugo. Niestety zwaliło mi sie kilka spraw na glowe i doszła komplikacja zdrowotna. Odezwę sie jak tylko wszystko "opanuje". Owocnych rozmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki  86
do gościa na gorze- dziękuję :) I zmykam :) Jesli ktoś bedzie mial jakieś pytania piszcie smialo a ja odpisze po powrocie. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy kiki. U nas dziś raz słońce raz deszcz. Upał był więc byliśmy nad jeziorem. Młody z uporem maniaka uczył się pływać, no....... i mu się udało. Podziwiam go czasami za ten upór, dwie godziny uczył się utrzymać na wodzie i tylko raz stracił cierpliwość. Tak samo było z nauką jazdy na rowerze. MamaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia bielsko
Kiki 86 - wracaj do zdrowia! Gościu z Bielska - jeżeli chodzi o badanie na metale ciężkie, peptydy to my robiliśmy w lab. we Francji - Philippe Auguste. Tu zobacz sobie : http://mercury-freedrugs.org/docs/LaboratoirePhilippeAugusteTestingInformation1.pdf zamawiacie test Urinary Porphyrin Profile (około 300zł), ja płaciłam za cały panel wraz z peptydami około 600zł. Wysyła się zwykłą pocztą, NIE KURIEREM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki trzymam kciuki Ja nie pamiętam gdzie robilam peptydy bo robilam to przez gabinet dr Cubaly. Ale prowokację glutenem i kazeiną robilam Chyba przez 3 dni jeśli dobrze pamiętam. Co do wyniku to mam go na mailu, bo jest długi ;) mogę Ci go wysłać mailem ;) Wczoraj synek mówi do mnie "mama wygląda jak parówka" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu na 100% robiłaś w Philippe Auguste, bo tam wysyła dr Cubała. Z tą tylko różnicą, że ona chciała od nas za sam Urinary Porphyrin Profile 800zł, a bezpośrednio jak zamawiasz w lab we Francji to płacisz za niego około 300zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsad
Gosciu,pytalas skad u dzieci rtec.ja wiem.ze u mojego dziecka z euvaxu.MMR nie byl szczepiony ,wiec to nie ta szczepionka uaktywnila u mego D autuzm.niektore dzieci maja uszkodzony system detoksykacyjny i nie radza sobie z usuwaniem toksyn z organizmu. Nie wiem czy to prawda,ale jakis czas temu przeczytalam, ze u zdrowych dzieci rtec jest usuwana z organizmu do 1 rz. Kika moj mial/ma przekroczona norme rteci o 33%.(badanie wlosa)z krwi nic nie wyszlo.dostaje wit c,mg i b6 oraz cynk co 2dzien. Kika odpoczywaj.jak zbierzesz sily to wroc do nas. Gosciu.pytalam z jakiego powodu dziecko ma orzeczenie,bo pisalas ze lekarz tak a nie inaczej ci odpowiedzial.myslalam,ze moze dziecko ma jakas inna chorobe i w zwiazku z tym orzeczenie.a czy na jakies zajecia terapeutyczne chodzicie? Nowe mamy,piszcie jakie badania robilyscie.swieza krew,to nowe podpowiedzi.zawsze czegos nowego,mozna dowiedziec sie. Kajsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka znowu nowa
Nie w Philippe Auguste - specjalnie sprawdzałam. Robert Luff laboratory w UK. Ja nie pamiętam ile płaciłam za to - ok 400 zł chyba. Porfiryn nie robilam w ogóle zresztą do chelatacji się nie przymierzam i i nie przymierzalam a już na pewno nie do chelatacji dan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni "akapit"byl do zmoniki. Pojawiko sie kilka nowych mam,2majanpodobne niki i pomieszalo mi sie.jakbyscie mogly zrobic stopke z rocznikiem itp byloby latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie taka znowu nowa-wlasnie taki wynik nam podali. Rtec-33%. Z krwi nic nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo cos pokrecilam.jutro sprawdze dokladnie w badaniach. Inne toksyczne byly nawet ponizej dopuszczalnej normy.tylko ta rtec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z bielska
Gosia Bielsko- napisz mi cos wiecej o tym badaniu z sikow proosze. 300zł to nic w porownaniu do tego, co juz wydalam na badania córki. Gdzie to zamówic? Jak zapłacic? itp. Bede bardzo wdzieczna. Czytałam wczoraj troche o tym pozbywaniu sie metali z organizmu- i....planuje zakup kolendry celem robienia herbatki :) Kiki- oby Ci sie wszystko poukładało i wracaj predko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie sądzicie, że rtęć i metale ciężkie mogą pochodzić z powietrza, gleby w miejscu, w którym mieszkacie? jak ja byłam mała non stop się o tym właśnie mówiło, głównie w kontekście jedzenia grzybów, warzyw korzeniowych itd.. ja myślę, że to może mieć związek, azbestowe domy, fabryki, i nie wiadomo jakie składowiska w ziemi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsad
Czynniki srodowiskowe rowniez maja wplyw na zawartosc rteci.jednak ja nie mieszkam w starym domu/bloku.nigdy w takim nie mieszkalam.grzyba u mnke w domu rodzinnym nie bylo i twraz tez nie ma.mieszlamy w budynku z cegly.azbestu nie uzywa sie juz od x czasu.jednak fakt,ze to Warszawa robi jednak swoje...no a w szczepionce euvax ,na dzien dobry masz niezla bombe rteci.ja nie chcialam,aby moje dziecko bylo tym szczepione.ale zaszczepili,nie pytajac o zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile masz lat,ale wydaje mi sie ze kiedys mowilo sie o tych sprawach w zwiazku z wybuchem w Czarnobylu. Minelo prawie 30 lat i ludzie zapomnieli.a to ma wplyw na ziemie.(a w zwiazku z tym na to co jemy).rozklad pierwiastkow w ziemi trwa kilkaset lat.tak wiec,jeszcze troche zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 41 lat i owszem o Czarnobylu pamiętam, to na pewno też ma wpływ, zarazem to że Ty nie mieszkasz w domu z azbestem nie znaczy że nie oddziałuje on na Ciebie kiedy w regionie gdzie mieszkasz takowe domy stoją i stały przez lata, w Warszawie do dziś jest całe mnóstwo bloków pokrytych eternitem, a to przecież to tylko jeden czynnik, jestem pewna, iż styropian również ma zły wpływ na zdrowie, ale pewno dowiemy się o tym za kilkadziesiąt lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×