Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

mnie pasuje ale dopiero koło 17tej bo o 16.15 odbieram mlodego z dogoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też będę ale ja najwcześniej to tak ok 16.45 jak nie będzie korka :D to skoro wy się już znacie i będziecie wcześniej ode mnie to nas uglądajcie i zaczepcie co? podejrzyjcie nas na tadeuszek.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziemy Cie;) O-gryzku-super chlopaki przystojniaki:):):)! Ja wlasnie szukam dobrego gastrologa w okolicy.Musze sie wziasc za niego od tej strony.Nie przybiera na wadze i na widok jedzenia ucieka...moze jest cos na rzeczy..... na NFZ w klimontowie terminy na pazdziernik:D "hehe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie weszlam zapytac o to samo, ja na pewno bede bo juz dzieciom powiedzialam ze jedziemy wiec musze jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamiasty
Witajcie, jesteśmy dziś po diagnozie integracji sensorycznej u Pani Magdy Okrzasy. Nie jest tak źle jak myślałam. Usłyszeliśmy miłe i budujące słowa, że nasz mały ma dobre rokowania na przyszłość! Zazdroszczę Wam tych spotkań! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamiasty dobre nowiny:) ciesze sie,ze jest dobrze!!! A Skad Ty jestes? Ja tez tak bede po 16:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamiasty
My jesteśmy z Piaseczna z pod Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..to daleko od nas:( ale Nie taka znowu Nowa mieszka blisko Ciebie,wiec moze kiedys uda Wam sie spotkac:) Moj synus dzis jest bardzo fajny,bawi sie z malym w howanego,wciska go do pudelka kartonowego (po przesyłce) ipcha go po mieszkaniu a maly az piszczy z radosci:) MOze sie okaze,ze mlodszy Brat tez bedzie dla NIEGO jakas terapią:) Póki co zrobil sie zazdrosny ...jak mlodego wezne chocby do przewiniecia-to kladzie sie i placze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzis zrobil scene w przedszkolu o jakies autko ale ja nie reaguje mam w nosie ze sie drze, za to mlodszy wczoraj mial zly dzien bo w zlobku nie bylo jednej cioci tylko kierowniczka ktorej on nie toleruje, w piatek mam z mlodym logopede i pedagoga w pon neurologopede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszszszaaaaa atakuje :)
myszszaaaa ty tutaj :) ?? i dalej tak nieladnie mowisz o swoich dzieciach ?? drze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, mnie nie będzie :>(( niestety wczoraj mnie okradli, straciłam wszystkie dokumenty, dowód rejestracyjny, prawo jazdy, dowód osobisty, nie mogę jeździć autem, załamka, jestem w absolutnej dupie :( muszę gnać pociągiem do wawy i zacząć załatwiać wtórniki, ale dzisiaj wisiałam na telefonie i po prostu ilość spraw mnie przerasta... zazdroszczę Wam :>( Plamiasty, my też byliśmy u Okrzasy i też się podbudowaliśmy wtedy pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje tego zalatwiania ;/Mam nadzieje Olu,ze nadrobimy to spotkanie kiedys:) O-gryzku ja tez tak bede przed 17;) bede miala granatowy sweter z bialym sercem:)bede czekala albo Ty przy kasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszszszaaaaa atakuje :)
cala mysza wlasnie. kto mysze zna z tego loginu ten wie kto to taki :) powodzenia dziewczyny w znajomosci z Pania mysza :) biedne te dzieciaki tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ci każe ze mną utrzymywać znajomość? odp... się ode mnie i tyle ci powiem nędzna kreaturo, ciekawe skąd ty mnie tak dobrze znasz, nie przypominam sobie żebyśmy się znały :P i mam nadzieję że nigdy cię nie poznam i też mi ciebie żal że zajmujesz się tylko myszszą :D:D:D jak tak bardzo za mną tęsknisz to mogę wrócić do swojego loginu, nie wiedziałam że mam takie wierne fanki:D:D:D napisz jeszcze że biję dzieci, męża jestem brzydka biedna, głupia i co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-gryzku olej ją!!!:) Ja sie zbieram,ale wejde jeszcze do sklepu,wiec bede przed 17:) SIJU:P Nie Taka Znowu Nowa-:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszszszszaaaaa atakuje :)
znam cie z topiku o wrzesniowych dzieciach. nie da sie ukryc bylas tam krytykowana za to jakie masz podejscie do swoich dzieci, jak sie do nich odnosisz jak o nich mowisz itd. no ale skoro dziewczynom tutaj to nie przeszkadza ze mowisz o swoim dziecku niech sie drze itd to juz ich sprawa. napewno bym sie z taka osoba jak ty nigdzie nie wybrala. ze wstydu bym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darcia wstydzisz się? ;) widzę, że niektórzy na kafe maja poziom zbuntowanego dwulatka, idąc za radami konsekwentna ignorancja najlepszą metodą wychowawczą :D:D moi chłopcy jak wrócili to zjedli pół lodówki :D a teraz oglądają dobranockę na leżąco:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiedzcie jak było. Tak mi przykro, że nie mogłam być z Wami, ale jeszcze boję się śmigać bez dokumentów tak daleko, póki co ryzykuję w obrębie osiedla a jutro jadę do Warszawy składać papiery po urzędach, dzieci zostają z koleżanką i z dziadkami :) tzn Pitek z koleżanką a córka z dziadkami :) Co do pomaranczy to jest neistety specyfika kafe, proponuję zupełnie ignorować i ewentualnie zgłaszać do usunięcia, inaczej będzie tu włazić i zatruwać nam życie a po co... Wszak tu są same idealne mamuśki, których dzieci mają roczek i recytują już wierszyki Tuwima itd itp..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a swoją drogą co w tym strasznego, że ktoś powie o swoim dziecku, niech się drze? Każdemu czasem puszczają nerwy, różnie się odzywamy do swoich dzieci, czasem z nerwem, cóż, jesteśmy tylko ludźmi a ja najbardziej nie lubię takich właśnie hipokrytów internetowych co to nigdy nic, nie krzykną, nie zdenerwują się, w ogóle świętoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie widze nic zlego w slowie "drze":) moj maly tez sie czasem drze;););););) jestesmy tylko ludzmi i ja tez czasem podniose glos,bo inaczej na głowe wejdą. Gdyby była złą Matka,nie szukała by pomocy chocby tu na kafe.... fajnie było,ale ja jak zwykle musialam najwiekszauwage skupic na małym,bo był jak ze smyczy spuszczony:) Zrobilam dzis prowokacje na peptydy i mam nadzieje,ze rano uda mi sie pobrac wlasciwy mocz,bo jak dotąd to był zbyt klarowny.Mlody w nocy chce pic i tu jest problem...eh,a maz w sobote chce to zawiez. Tez juz bym chciala wiedziec co z tym glutenem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny nie wiecie, że nie wolno powiedzieć "drze się" zdecydowanie lepiej brzmi "podnosi nadmiernie głos bez powodu wydając z siebie nieludzkie dźwięki, na tyle że wszyscy go słyszą i szyby w oknach drżą" :))) darcia jak tam mocz? udało się złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstałam o 6...mlody o dziwo spal całą noc bez picia!!! wiec o 6 Go wybudzilam z placzem,zalozylam woreczek,ale nasikal troszke i juz ten mocz byl rozrzadzony,bo całą noc sikal do pieluchy...po 8.00 nasikal znowu,ale nie wiem czy cos z tego wyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe Taka znwou Nowa-Jak bylo u Was z tym moczem? o ktoreej rano pobralas probke??? jaki kolor byl moczu? i jak z sikaniem Piotrusia w nocy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×