Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pawłowa Mama

Autyzm

Polecane posty

plamaisty - do EEG trzeba min 12 godz nie spać, to jets takie optymalne min, jak ja robiłam swojemu to kazali mi dzień wcześniej wcale dziecka nie kłaść spać i uwierz mi że po takim przemęczeniu zasypia się dosłownie na stojąco, najgorsza jest jazda samochodem żeby nie zasnąć :D mój się nieco ożywił jak mu babki zakładały czepek i kabelki ale szybko padł do snu Moniko ja mam takie dziecko jak Ty :D ostatecznie stwierdzone ma zaburzenie integracji sensorycznej co brzmi sensownie, liczne badania i testy wykluczyły autyzm i myślę, że Ty też powinnaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Plamiasty napisz cos wiecej...jak po pierwszej wizycie ?co powiedzieli? U nas "edukacja" w przedszkolu sie zakonczyła,zabrałam dzis syna,poniewaz zle wpływalo na niego,bał sie,za nic nie chce tam zostac,zrobil sie płaczliwy,w nocy zaczal zle sypiac. Był w grupie dzieci zaburzonych (autysci),ktorzy piszcza,krzyczą,ON sie panicznie boi,nawet jak mały w domu zapiszczy,to ON płacze,.. Mysle,ze dobrze zrobilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darcia w kcach jest specjalne przedszkole dla autystow i za free moze sprobujesz? ja osobiscie jestem przeciwniczka dzieci nie chodzacych do przedszkola, widze ze przedszkole, grupa rowiesnicza bardzo dobrze wplywa na funkcjonowanie dzieci, zwlaszza zaburzonych ale kazdy robi jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z katowic :) jakbyście coś planowały to ja chętna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z mysłowic):)wiec tez jestem chetna! zaraz jedziemy z dziecmi na murcki do NIBYLANDII,moze ma któras ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nibylandii nie lubie za duzy tok tam jest i ogolnie w weekend to porazka, moj mlodszy sie tam nudzi a starszy lata jak szlaony bez opamietania wiec rzadko jezdzimy, w tyg z rana to tam nawet fajnie jest ale weekend odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, mnie tez bardziej odpowiadala magiczna laguna,ale zamkneli:( moze cos polecisz w kato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zamiast laguny jest nowy obiekt ale tam nie byłam, na giszowcu my jakoś niewiele chodzimy na te sale zabaw, mimo wszystko nibylandia ma najlepsza przestrzen i wyposazenie no ale ten tlok to dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zamiast czy gdzie indziej ale wiem ze jesienia byly groupony tam i chcialam kupic ale uznalam ze to strata kasy, kiedys jechalam pszczynska to widzialam ze napisy sa ale jak to sie nazywa to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to grupony były do magicznej laguny.. posprzedawali a lagune zamknęli...;/ no nic,dzis jeszcze zmykamy do nibylandii,moze nie bedzie tak zle,nastepnym razem cos wymysle innego. Mam nadzieje,ze spotkanie dojdzie do skutku,PROPONUJCIE COS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sala w SCC to jedna wielka porażka, tam nic nie ma :( w Chorzowie nie wiem, ale w Świętochłowicach byłam i poza tym że bez tłoku to nieciekawie, ja sie dostosuje ale w SCC nie warto jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to umówmy się w tej nibylandii, może w tygodniu? Darcia, Ty nie pracujesz? W poniedziałek i środę nie mogę, może wtorek? Jak wolicie, przed południem? na pewno będzie pusto nam silesia wystarczy, mój nie ma jeszcze dwóch lat, wiec kilka kulek, domek i autka to jest git :>) ale starsza córa lubi takie duże sale :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście by pasowało w piatek bo wtedy mam mlodszego w domu i starszy moze nie isc do przedszkola, wiec do 11,30 jestem wolna potem dopiero po 13,30, we wtorek nei moge bo starszy ma hipoterapie, w czwartek dogoterapie, w zasadzie eni ma problemu moge sie z wami spotkac tez bez dzieci czy z 1 :) Nibylandia mi pasuje bo mam ja rzut beretem moj mlodszy to tych sal zabaw nie lubi on sie tam nudzi i marudzi, starszy lubi ale on tak tez zalezy jak ma humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,Ja nie pracuje...ale z dwójką maluchow mi bedzie ciezko,mąż robi na rano,wiec albo popołudniu,albo pomysle co z młodszym zrobic i wtedy wezne Igora:)co do dnia to na dzien dzisiejszy mi obojetne,bo zrezygnowalismy z przedszkola,ale czesto dzwonia z roznych terapii.to jestesmy w kontakcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie chcesz z dwójką przyjść, drugie masz już spore :) no i darmowe w nibylandii :D ja popołudniami to dopiero po 16.40 mogę bo tak wracam z prrdszkola, w pt tylko moge wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy ma 2,4 lata,a drugi rok i m-ąc:D wiec nie wiem czy ich ogarne,bo do nich trzeba dwojki:) za bardzo nie współpracują z mamą:)tez bym wolała do południa,bo tam wtedy jest pusto...cos wymysle,tylko teraz kwestia dnia,zeby kazdej pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym za bardzo nie będemogla pogadac,bo bym tylko biegala za nimi.a z samym Igorem jest łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to baby zdecydujcie się, ja wolę przed południem, bo mniej ludzi chyba? no i łatwiej mi się dojedzie, bo po południu korki i ciemno a ja jadę prawie z Chorzowa. to co, decydujemy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdecydowana :> mnie najwygodniej byłoby w pt ale i czw do południa może być tyle że wtedy tylko z młodszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pasuje wt popoludniu,bo mlody ma SI o 10 rano,wiec potem mozemy, a i czwartek mi pasuje...dostosuje sie jakos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spotkajmy się we wtorek czyli jutro ok. 16:00, ja będę jeszcze z jedną koleżanką i jej synkiem małym, nie wiem, czy zostanę do czwartku, jeśli tak, to możemy to przecież powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok;)Mnie pasuje,a w czw czy pt jak bedzie O-gryzkowi pasowalo,to mozna spotkanie powtórzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u Was jest (było) z treningiem czystosci??? Bo ja sie biore solidnie za to,moj chudy lata gołym tylkiem a ja za nim z nocnikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×