Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

to moij drugi dzidzius :) synka urodzilam... we wrzesniu :) wiec-za jednym zamachem :D mam 24 lata u jestem z wroclawia. moge dolaczyc? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy:) hohoo to bedzie dwojka z mniejsza roznica wieku jakies 13 miesiecy, u mnie bedzie 18m roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! jeśli z moją ciążą wszystko się uda, to będzie nas już 3 z dziećmi starszymi o 18 miesięcy,bo z tego co kojarzę, to jordan też ma niespełna roczniaka w domu. Ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cudownie. ale widze, ze ja najszybsza... ;) sluchajcie, wiem, ze jako nowa nie powinnam siac zamentu..ale ale... jako wrzesniowka 2011 znalazlam sie z dziewczynami tu na kafeterii. jednak to niekomfortowe pisanie. mnostwo "pomaranczkow: , ogolndostepnosc. zalozylysmy prywatne, zablokowane forum na fora.pl. i gadamy bezpiecznie do dzisiaj. jak lyse konie ❤️ a tu nie mozna sie uzewnetrzniac. pomyslcie o tym ;) jestem administratorem na tamtym forum wiec w razie czego moge pomoc... :) piszcie jak cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, bo duzo wrazen. porejestrujecie sie a ja na biezaco dodam. zalozymy tematy idt. i po pewnym okresie, kiedy juz nikt nie bedzie dolaczal ( ok mysle listopada/grudnia) zamkniemy "rekrutacje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej ustawic nicki stad cobyscie sie nie pomieszaly. ja i tak jestem nowa wiec mi to tito :) musze sie was uczyc niezaleznie od wszystkiego - od nowa :) cos co mnie sklonilo do testu - przy noszeniu mojego synka - słablam delikatnmie. no i podkrazone oczy, aaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo czekałam na wizytę zaplanowaną na 22 lutego ( w dzień 1 - wszych urodzin mojego synka ) no i poszłam szczęśliwa , że dziś lekarz potwierdzi moją ciążę i będę mogła rodzinę poinformować, a tu rozczarowanie. lekarka zadzwoniła, że jest chora i jej dziś nie będzie - moja wizyta przełożona na najbliższy poniedziałek. tak więc pozostaje mi znowu czekać - według obliczeń zaczyna się 7 tydzień , i nadal żadnych objawów. pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, można się dołaczyć ?:) Wg moich obliczeń jestem w 5 tygodniu i termin bede miała na końcówkę października .Jest to ciąża planowana i od kilku dni jestem bardzo szczęśliwa jak zobaczyłam 2 krechy:))) Dodam ,że to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie szczesciara-jeszcze sie napatrzysz :) tez musze sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie wedlug takiego koleczka, mam na 28 pazdziernika, z tym forum to dobry pomysl, ale ja zaczekam, az sie wszystkie zdecyduja :) dzis siedze na L4 3 dni, bo bardzo sie zle czuje, jestem oslabiona i brak mi motywacji do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkapiggy - nie zaszkodzi sprobowac :) a tu... to raczej zbyt ogolnodostepne. a tam...taka sekta pazdziernikowych mamusiek ;) z wrzesniowymi niewwatpl;iwie taka mamy :)) :) niedobrze mi :P slabo mi jak nosze malucha. i co tu zrobic? chusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam dobrego ginekologa, a jak juz znajde to sie okazuje ze nie przyjmuje na nfz nie mam kasy na prywatne wizyty co 2 tygodnie a mnie sie chce znowu sikac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przywiazalam do tego forum i mi tu dobrze :) ehh dzisiaj by caly dzien spala ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda vivii, przekonasz sie potem, ze ani wstawic zdjec ani nic. bo wszyscy widza. a na dodatek niektorzy maja czelnosc mowic, ze cos za grube a cos brzydkie... cos glupie itd.... nie ma poczucia bezpieczenstwa. to bedzie takie pisanie dla pisania. a na zamknietym sa naprawde bliskie relacje i zaufanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i troche sie boje trutaj ale na tyle moge sobie pozwolic orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012 jstynka..................24.......wroclaw........ 30.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstynka - daj spokój, siejesz zamęt, może innym to forum odpowiada u mnie dziś pada, jestem ospała bardzo. Chyba nici jak na razie ze spaceru:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie obchodzi co inni mysla o mnie ja wiem jaka jestem i jak komus nie odpowiada to przykro mi, czemu mam sie ukryc na innym forum gdzie nikt nie moze dołaczyc, bez sensu. Pozatym np. na plazy tez chodze w stroju kapielowym mimo iz inni moga cos miec do mojej figury ale nie ukrywam sie i mam to gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzisiaj okna myc ;) ale jakos taki ten dzien do niczego i spac mi sie chce zreszta juz sobie drzemke zrobilam ;) Ale trzeba sie wziac w garsc bo o 15 po malego do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii - popieram Cie Piszesz o plaży... a ja się zastanawiam jak to będzie z tym brzuchem w tym roku! a do tego idziemy w czasie ciąży na 4 wesela! kurcze mam nadzieje że dam radę ale wiem że będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kukułka.
ja piszę na forum kafe z dziewczynami już ponad 3 lata i jest ok. Mamy też swojego wspólnego maila i tam wklejamy zdjęcia i jak coś bardziej prywatnego. Przez ten czas wykruszyło się sporo osób i nie jest nas już kilkanaśnie a kilka - nie przeszkadza nam, że ktoś to czyta. Jest super. Także mi to wszystko jedno. Ja mogę być na kafe. jstynka - ciekawi mnie jak to się stało, że tak szybko zdecydowałaś się na drugie dziecko. Ja mam ciągle obawy czy dobrze zrobiłam, boję się cholernie, że tego nie ogarnę - już teraz mi ciężko jak się fatalnie czuję. No ale moja córka od urodzenia była " problemowa " pierwsze pół roku non - stop płakała, prawie nie spała, ile ja się po lekarzach nachodziłam, szpitale... do tej pory ciągle coś wyskakuje Dlatego się boję, jak mi się drugie takie trafi to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukulka, nie ukrywam, ze planowalam w maju ;) ale stalo sie tak.. i dobrze. odstawienie od cyca zadecydowalo :- ) josa, rozumiem. jak bedziecie chcialy to ok. jak nie to nie. ja tu mam opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, rozumiem. luzny pomysl, chcialam dobrze za przykladem moich wrzesniowek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstynka, dobry pomysł z tym forum ale myślę, że przyjął by się lepiej na koniec jak już wszystkie urodzimy bo trzeba dać szansę innym mamusiom, żeby się dołączyć do nas a nie wszystkie na początku ciąży wiedzą, że jest takie forum. Fajny też ten pomysł z mailem. Mi ogólnie też nie uśmiecha się zbyt afiszować z prywatnością w internecie ale myślę, że ciężko jest kogokolwiek zidentyfikować tylko po tak ogólnikowych informacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechowa, ciesze sie, ze tak mowisz. wiecie, ale mamuski dolaczaja max 2 miesiace. no i wtedy jakbo co - pisza tutaj. przeciez kontrolujemy ten watek - i przyjmujemy je tam ;) na naszym watku wrzesien2011 po utworzeniu forum na fora.pl pojawily sie jeszcze tylko 3 dziewczyny. forum jest jakby co, nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 2 osoby sie zarejestrowaly :) no ale poczekamy z aktywacja jak zdecyduje sie wiecej ewentualnie. ewentualnie, nic nie narzucam !!!!! :) mam mega podkraone oczy. chcialabym dziewuszke tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sie dopisalam ;) skopiowalam i wstawilam, o :) ale chetnie to zrobie - ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×