Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

kochana, ja wiem tyle co koleżanka mi mówiła. podobno te jeden za drugim są lżejsze ale cięzej manewrować nimi. ale fakt, musicie pojeździc, popróbować. napewno coś znajdziecie! wspaniały dar, bliźniaki ah:) trzymam mocno kciuki za Ciebie, za W A S !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja w 11tc ide na badania prenatalne nieinwazyjne czyli test z krwi PAPPA i usg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj teściowa to o mało z krzesła nie spadła jak się dowiedziała:D Moi rodzice wiedzieli bo poszła plotka ale do teściów nie dotarła bo w porę ostrzegłam mamę. Chciałam, żeby chociaż ktoś miał dzisiaj niespodziankę. Jeszcze przed obiadem powiedzieliśmy o ciąży i były uściski i takie tam radości, potem usiedliśmy i przeszliśmy do szczegółów, szkoda że nie widziałyście jej miny jak usłyszała, że to bliźniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie dziewczyny rozpisaly, Ja wrocilam z mlodym z urodzin kolegi wyszalal sie to moze szybciej spac pojdzie hehe choc pewnie nie. Co do wozkow to pierwszy mialam tako nawet 2 kupilam bo jeden po 3 miesiacach nam ukradli niestety. a teraz zaden wozek prawie mi sie nie podoba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, wózki to jednak łakomy kąsek dla złodziei. Mojej koleżance też ukradli. Mieszkała na czwartym piętrze więc nie nosiła go na górę, tylko zostawiała na parterze. Nie dość, że wejście na domofon to jeszcze przypinała go do poręczy schodów zabezpieczeniem do rowerów, i też wózek ukradli. Innej znajomej to samo, zostawiała poza mieszkaniem na klatce schodowej i też ukradli. U nas na szczęście jest wózkarnia i to dość spora, większość lokatorów tam trzyma rowery:D Jeszcze nikomu nic nie zginęło więc chyba tam będę trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej przyjaciółce ukradli sam stelaz z adapteram:( a ze to był równiez blizniaczy to ponad 2500 w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie. Jak duzy byl wasz dzidzius w 7 tygodniu. U mnie babka zmierzyla i wyszlo 16mm. Tak czytam na necie ze to jakos duzo... wiem ze nie ma co czytac ale moze to wiecej niz 7-my tydzien byl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwojny odpada czesto chodze do sklepow, wind wiec z podwojnym trudno czytalam ze ten wozek Peach bloosom fajnie sie prowadzi:) lepiej niz ten Baby Jogger jezlei chodzi o dzieci o roznicy wieku 15-stu miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juliett ja nie mam bilzniakow..heheheh lo matko ale by bylo jakbys mi wykrakala teraz mam 10 miesieczna corcie i taki wozek podwojny musze miec kupie gondole, 2 spcerowki i tak na jednmy stelazu bede jezdzila orzechoowa a ktory dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o ten chodziło:) Muszę to wszystko jeszcze przemyśleć, tyle tego wszystkiego, że czasem nie wiadomo w którą stronę się obrócić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
hej dziewczyny dawno się nie odzywałam. wczoraj wróciłam ze szpitala :( ze środy na czwartek w nocy dostałam brązowego plamienia i zgłosiłam się na pogotowie. od razu mnie przyjęli na oddział. okazało się że kosmówka mi się lekko odkleiła. tabletki i przede wszystkim duuuużo leżenia, ewentualnie na siusiu do toalety. ale wiecie co, to było najwspanialsze leżenie w szpitalu jakie mogłam sobie wyobrazić:) przy przyjmowaniu na oddział lekarz głupio, okropnie stwierdził że musi na usg sprawdzić czy płód jest żywy... nie macie pojęcia jak się poczułam, już najgorsze mi przed oczami stanęło. jak się położyłam na łóżko i zaczął robić usg to aż się popłakałam, ze szczęścia. nie dość że pierwszy raz widziałam bijące serduszko maleństwa to poczułam straszną ulgę że jest wszystko dobrze. potem jak już miałam zostać w szpitalu to już mi to nawet nie przeszkadzało bo taaaka szczęśliwa byłam że to serduszko zobaczyłam. najpiękniejszy widok dla przyszłej mamy:) teraz to nawet mojemu mężusiowi mówiłam że mogłabym to sobie oglądać cały czas non stop a nie znudziło by mi się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
A maleństwo mierzy już hehhe 0,86 cm:) taaakie maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozpisałyscie się z wózkami,że normalnie zbaranieć można :))) ale dobrze, bo zawsze ktoś coś podpowie :))) Miiiśkaa - dzieki za info, pewnie w marcu na wizycie lekarz powie mi co i jak, a ten test ile jest płatny? dowiadywałaś się? mamaparyzanka - to fajnie,że juz ok wszystko. Ja nie mogę się doczekać,żeby usłyszeć serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, w sobotę poszłam do lekarza bo to plamienie nie dawało mi spokoju, lekarz stwierdził że nie ma bicia serca mojego Maluszka ;(, dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie, w szpitalu stwierdzili że ciąża nie rozwija się od 7 tyg., odesłali do domu i kazali czekać na samoistne poronienie, dopiero wtedy mam się zgłosić na zabieg. Nie mogę się z Ty pogodzić. Życzę Wam wszystkim powodzenia i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
josa - naprawdę przykro mi:((( nie wiem nawet jak cię pocieszyć, bo nie ma żadnych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
josa na pewno żadne słowa ci w tym momencie nie pomogą... przykro mi bardzo bowiem jak to jest stracić maleństwo... sama poroniłam. trzymaj się kochana i myśl o przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Josa, bardzo mi przykro. Pewnie w takiej chwili żadne słowa nie pomagają... Trzymaj się dzielnie! Ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×